Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми за Фероза

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гуми за Фероза

    Много моля някой да каже какъв размер са гумите на Ферозата. Ще съм благодарен и на предложения за зимни гуми(предпочитани марки) ! Блатодаря предварително !

  • #2
    До: Гуми за Фероза

    ползвай бутона ТЪРСЕНЕ, пусни "гуми Фероза" и ще разбереш...
    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • #3
      До: Гуми за Фероза

      195/80/15 или 225/70/15

      Коментар


      • #4
        До: Гуми за Фероза

        Първоначално публикуван от ribaro Преглед на мнение
        195/80/15 или 225/70/15
        +1 За зимни гуми това са правилните размери. Т.е. с идеята, че с тях ще се кара по нормалните пътища.

        Иначе в другите теми има доста писано за това какви най-големи може да се сложат. Но, ако не са предназначени за офроуд(т.е. гуми за кал или АТ) няма смисъл да се товари колата и да се променят характеристиките й на пътя.
        Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

        Коментар


        • #5
          До: Гуми за Фероза

          255 на 60 или 65 на 15 .....пробвано и карано, при това с оригиналните джанти..... и все пак всичко е изписано по въпроса, търсачката е полезна в такива случаи !
          2015 KTM EXC 450 six days Argentina
          Toyota Land Cruiser KDJ 125

          Коментар


          • #6
            До: Гуми за Фероза

            Моите бяха 235/75/15 стаях добре и никъде не опираха
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #7
              До: Гуми за Фероза

              Първоначално публикуван от misho22 Преглед на мнение
              Моите бяха 235/75/15 стаях добре и никъде не опираха
              Здравейте! Наистина има доста писано по въпроса но само за инфо. аз съм с 255/70/15 и пак не опират никъде.Имам само ограничен радиус на завоя и от там по честото скърцане на носачите като опрат в ограничителите.Защото тапите естествено са заминали.Поздрави

              Коментар


              • #8
                До: Гуми за Фероза

                Първоначално публикуван от KOJO Преглед на мнение
                .......по честото скърцане на носачите като опрат в ограничителите.Защото тапите естествено са заминали.
                Намажи ги с малко грес - заспива всичко и няма скърцане.

                Коментар


                • #9
                  До: Гуми за Фероза

                  Първоначално публикуван от Naci4a Преглед на мнение
                  Много моля някой да каже какъв размер са гумите на Ферозата. Ще съм благодарен и на предложения за зимни гуми(предпочитани марки) ! Блатодаря предварително !
                  Мое мнение,неангажиращо.Не те интересува какъв е размера на гумите.Всяка кола с фабрични гуми е грозна.Слагай максимално големи да се кефиш и преоткриваш Ферозата.
                  Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                  NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                  Коментар


                  • #10
                    До: Гуми за Фероза

                    Първоначално публикуван от KOJO Преглед на мнение
                    Здравейте! Наистина има доста писано по въпроса но само за инфо. аз съм с 255/70/15 и пак не опират никъде.Имам само ограничен радиус на завоя и от там по честото скърцане на носачите като опрат в ограничителите.Защото тапите естествено са заминали.Поздрави
                    А нещо пипал ли си по ограничителите, та имаш ограничен радиус?


                    ...че и аз се назландисвам за гумета. Реших го вече че ще е 235/75/15. Остана да реша дали Кобра или Кайман.

                    Май кайманите са по-кални, ама не знам на асфалт как ще са (тоест подозирам, ама друго си е да попитам. Гледам кобрите по се харчат май, а в същото време попрочетох че кайманите са по-проходими. Що така?
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Гуми за Фероза

                      Първоначално публикуван от Yan Преглед на мнение
                      Намажи ги с малко грес - заспива всичко и няма скърцане.
                      Yan колко пъти да ги мажа ве брат след всяка кал и заминава ще и измисля нещо ама ще видя кога,че много неприятно да видиш как се стряскат хората особенно ако са по близо.Замислил съм едни тифлонови но като станат ще пиша.Поздрави.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Гуми за Фероза

                        Значи не си чел добре. Кобри НЯМА. Сега и да искаш да си купиш - йок. Кобрата е добра универсална гума, Каймана става само за кал - за асфалт е пълна скръб. Пък и на мокра трева и малко кал Кобрите са по-добри. Каймана е по-добър в дълбоката кал, но и много са закопаваш с него.
                        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Гуми за Фероза

                          Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                          Значи не си чел добре. Кобри НЯМА. Сега и да искаш да си купиш - йок. Кобрата е добра универсална гума, Каймана става само за кал - за асфалт е пълна скръб. Пък и на мокра трева и малко кал Кобрите са по-добри. Каймана е по-добър в дълбоката кал, но и много са закопаваш с него.
                          Точно тая информация ми трябваше.
                          Аз не съм се юрнал утре да ги купувам. Знам че чакат камион скоро, пък дали ще се доредя ще се види.

                          Или имаш в предвид че не се правят в момента?
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Гуми за Фероза

                            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                            А нещо пипал ли си по ограничителите, та имаш ограничен радиус?


                            ...че и аз се назландисвам за гумета. Реших го вече че ще е 235/75/15. Остана да реша дали Кобра или Кайман.

                            Май кайманите са по-кални, ама не знам на асфалт как ще са (тоест подозирам, ама друго си е да попитам. Гледам кобрите по се харчат май, а в същото време попрочетох че кайманите са по-проходими. Що така?
                            Ограничителите са свити малко иначе ще опре а има и друго,че колата става доста по тромава и където другите минават на висока предавка доста често ще ти се налага да слагаш бавните за да не мачиш двигател,съединител и т.н.но всеки си знае и аз скоро ще сменям гуми и ще са 235/75/15 но няма да са кайман/зор ще и дойде с това двигателче/а и са по тежки -регенерат.Поздрави

                            Коментар


                            • #15
                              До: Гуми за Фероза

                              Кобрички, решено. Ей-сега ще си заявя да ме имат в предвид като дойдат.

                              Хасфалтови си имам. И на сняг се справят.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X