Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin nuvi 1490 MTP mode

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Garmin nuvi 1490 MTP mode

    Здравейте!Опитвам се да сменя картата на nuvi 1490. Проблемът е че не виждам картата която в момента е в устройството.Не виждам папката .system. В уиндоса ми е включена опцията за показване на скритите файлове и папки.Влизам на скоростомера, задържам пръста и излиза меню.Но в него няма опция за промяна на MTP както съм виждал да има на други навигации.Менюто изглежда по същият начин като на този клип:
    https://www.youtube.com/watch?v=LIQOrOwhcoU
    Пробвах да обновя софтуера, но ми даде че е последната версия.Въпреки това я преинсталирах без ефект.
    Къде бъркам и има ли начин да видя тази скрита папка?

  • #2
    От: Garmin nuvi 1490 MTP mode

    Не знам дали ще ти помогне, но на моя Гармин в главната директория направих папка "Map" и там сложих картата. Втора карта сложих във външната мемори карта като пак направих същата папка и сега могат да се превключват от менюто защото ако работят заедно могат да си пречат.
    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

    Коментар


    • #3
      От: Garmin nuvi 1490 MTP mode

      И аз реших така да направя и когато почнах да копирам картата ми каза че няма достатъчно място.И като погледнах папките - изненада.Папка .system се вижда.Нищо различно не съм направил.Същият компютър, същият кабел.

      Коментар


      • #4
        От: Garmin nuvi 1490 MTP mode

        Има начин, но според мен проблема не е в MTP режима. Той си е такъв и в момента.
        На първо време можете да си обновите USB драйверите за Garmin от тук.
        Би трябвало да реши проблема. Какъвто и да е резултата - пишете, за да знаят и другите, които ще имат вашия проблем.
        Nothing comes from nothing...

        Коментар


        • #5
          От: Garmin nuvi 1490 MTP mode

          Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
          Има начин, но според мен проблема не е в MTP режима. Той си е такъв и в момента.
          На първо време можете да си обновите USB драйверите за Garmin от тук.
          Би трябвало да реши проблема. Какъвто и да е резултата - пишете, за да знаят и другите, които ще имат вашия проблем.
          Наистина проблема не е бил в това.След поредното включване към компютъра скритата папка се видя.Не съм променял нищо.Нито нов драйвер, кабел или компютър.Нямам идея как се оправи.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X