Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Излезе версия 2018 Q1 на карта OFRM Geotrade

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Излезе версия 2018 Q1 на карта OFRM Geotrade

    Уважаеми потребители и драги приятели,

    Версия 2018 Q1 на карта OFRM Geotrade вече е достъпна за сваляне от нашия уебсайт www.karta.bg за всички регистрирани потребители с активен абонамент за обновления. Информация за новостите можете да намерите в новината в сайта и в информационната тема във форума.

    За да свалите картата, моля посетете сайта и влезте в своя потребителски профил от "Вход" в горния десен ъгъл на страницата. След успешно влизане, сайтът ще ви прехвърли на страница "Поддръжка", откъдето изберете метод за обновяване от жълтата лента под менюто. Накрая кликнете върху бутона "Свали/Download" за съответния лиценз, намиращ се в секция "Моите лицензи" и следвайте приложените инструкции.

    Поздрави,
    OFRM Team
    Отдел за Борба с Организираните Клиенти

  • #2
    От: Излезе версия 2018 Q1 на карта OFRM Geotrade

    Ъпдейта мина успешно и засега е ок.

    Коментар


    • #3
      От: Излезе версия 2018 Q1 на карта OFRM Geotrade

      По повод последния ъпдейт, чак сега ползвах навигацията покрай празниците, забелязах за първи път от години навигацията ми: Garmin Nuvi® 3597 LMT, купил съм го от карта.бг , да се рестартира сам по един два пъти и след това няма проблем до следващото му включване, в началото 1-2 пъти се рестартира и след това все едно нищо не е станало.
      Дали проблема е от последния ъпдейт по-горе на темата или е нещо друго. Навигацията е пазена като писано яйце и никога не е изпускан.


      Коментар


      • #4
        От: Излезе версия 2018 Q1 на карта OFRM Geotrade

        Най-вероятно има бъгове в JCV файловете и от там се рестартира.

        Коментар


        • #5
          От: Излезе версия 2018 Q1 на карта OFRM Geotrade

          Оказа се, благодарение на пич от карта.бг с който си писахме по имейлите, проблема с рестартиранията се оказа стар фърмуер, ъпдейтнах фърмуера и работата на Гармина се нормализира.

          Коментар


          • #6
            От: Излезе версия 2018 Q1 на карта OFRM Geotrade

            Аз пък имам проблем със свалянето.
            Гармин-плъгина не е съвместим с моята мозила.... трябва да правя 1000 гимнастики , за да обновя картата..... доста разочароващо за съвременнив пазар
            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

            A1+

            Коментар


            • #7
              От: Излезе версия 2018 Q1 на карта OFRM Geotrade

              Свали си Garmin Express. В пъти по удобно е.
              Пътят е целта.

              Коментар


              • #8
                От: Излезе версия 2018 Q1 на карта OFRM Geotrade

                Първоначално публикуван от charger Преглед на мнение
                Свали си Garmin Express. В пъти по удобно е.
                Имам го, с него обновявам , европейската карта; обаче иска първо да смъкнеш от сайта на карта. Бг файла и той се отваря в “експреса”, обаче сайта , не засича уреда, защото ползвам 64 битова мозила. Трябва да смъкна и да инсталирам 32 битова и разни гимнсатики....абе справих се , ама не е правилния начин според мен.
                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                A1+

                Коментар


                • #9
                  От: Излезе версия 2018 Q1 на карта OFRM Geotrade

                  Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                  Имам го, с него обновявам , европейската карта; обаче иска първо да смъкнеш от сайта на карта. Бг файла и той се отваря в “експреса”, обаче сайта , не засича уреда, защото ползвам 64 битова мозила. Трябва да смъкна и да инсталирам 32 битова и разни гимнсатики....абе справих се , ама не е правилния начин според мен.
                  Здравейте,
                  Моля внимателно да прочетете следните инструкции:
                  https://support.karta.bg/news/298_A%...n_Express.html

                  Garmin Express няма нищо общо с плъгина.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Излезе версия 2018 Q1 на карта OFRM Geotrade

                    Първоначално публикуван от sashko6 Преглед на мнение
                    Здравейте,
                    Моля внимателно да прочетете следните инструкции:
                    https://support.karta.bg/news/298_A%...n_Express.html

                    Garmin Express няма нищо общо с плъгина.
                    Четох го няколко пъти. Обаче , докато сайта не разпознае уреда , не ми дава опция да ъпдейт.
                    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                    A1+

                    Коментар


                    • #11
                      От: Излезе версия 2018 Q1 на карта OFRM Geotrade

                      Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                      Четох го няколко пъти. Обаче , докато сайта не разпознае уреда , не ми дава опция да ъпдейт.
                      Напротив ... Няма нужда да ви го разпознава сайта ... Трябва да преминете към опцията за обновяване с Garmin Express и тогава изчезва знакът за връзка на устройството с компютъра.
                      Поздрави,

                      Коментар


                      • #12
                        От: Излезе версия 2018 Q1 на карта OFRM Geotrade

                        Първоначално публикуван от sashko6 Преглед на мнение
                        Напротив ... Няма нужда да ви го разпознава сайта ... Трябва да преминете към опцията за обновяване с Garmin Express и тогава изчезва знакът за връзка на устройството с компютъра.
                        Поздрави,
                        Благодаря , следващия път ще пробвам така
                        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                        A1+

                        Коментар


                        • #13
                          От: Излезе версия 2018 Q1 на карта OFRM Geotrade

                          Привет. Реших най-патриотично да си закупя нашенска карта за любимият Гармин,който досега ползвах основно в Западна Европа със картата,дошла си с устройството (CN Europe). Резултата е плачевен. От всичко мина само плащането. Дори не получих мейл за регистрация в сайта,поне СПАМ да имах-не ! Ползвам Гармин над 10 години. Харесват ми. Имал съм достъп до много от устройствата им,с предимствата и недостатъците - познавам ги отлично. Компютърът и браузърът ми също са невинни,потребител с над средната грамотност съм. Пазарувам от цяла вечност в Интернет,такъв случай за първи път имам.Да е по-лесно да купиш рокличка от китайски сайт вместо роден технологичен продукт е...как да кажа. Отправих запитване през формата в karta.bg , но предпочитам да го направя и тук,където съм намирал отговор на досегашните си въпроси,от това как да се постави детско столче,до това как се разглобява врата на Рено 19. Пускам снимки на одисеята си и очаквам идеи ! Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:111.1 КБ
ID:5792395Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:55.3 КБ
ID:5792396Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.jpg
Прегледи:1
Размер:120.2 КБ
ID:5792397Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4.jpg
Прегледи:1
Размер:157.5 КБ
ID:5792398Натиснете снимката за да я уголемите

Име:5.jpg
Прегледи:1
Размер:56.0 КБ
ID:5792399

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X