Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DRZ400

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Suzuki DRZ400

    От 10дни един приятел ме запали да си взема такъв мотор, поразгледах хареса ми. Но не можах да намеря подробна информация за него. Някъде четох че 400Е е 49к.с., а друг модел е 43к.с пък е по тежък. Едва ли бих направил разлика в мощноста, но все пак ако има някой такъв мотор бих помолил да сподели за плюсове и минуси.

  • #2
    До: Suzuki DRZ400

    Това е голем дзвер сигорен ли си че точно него искаш да караш ако ти е парви що ми се струва че ще ти е силничък.

    Коментар


    • #3
      До: Suzuki DRZ400

      има 2 модификации

      S които е по-цивилната версия с 43 к.с. и Е модификацията която е спортна с 49 к.с.

      около 115-120 кг тежат

      водят се клас dual purpose което е универсално ендуро и не е от типа спортно ендуро както crf-x и wr

      предимство е че не иска толкова голяма поддръжка на двигателя както спортните ендура, а и линковете по окачването мисля е по-добре направено, има си гресьорки и не се налага да ги отваряш постоянно за смазване, ако и предницата е с маншони пак е добре, много по трудно влиза мръсотия.

      общо взето мотора не иска кой знае каква поддръжка
      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

      Коментар


      • #4
        До: Suzuki DRZ400

        Няма да ми е първи мотор сега карам Доминатор той ми беше първия и на него ми бе първото качване. Карам предимно градско.

        Коментар


        • #5
          До: Suzuki DRZ400

          ....и горе долу ,колко струва това животно???? колеги..../нещо го не срещам в МОБИЛЕ-то ..

          Коментар


          • #6
            До: Suzuki DRZ400

            Незнам колко е актуална цената в сайта на Сузуки но от 12000 до 14000лв за чисто нов с тримесечна гаранция. Иначе втора ръка гледам от 5500 нагоре.

            Коментар


            • #7
              До: Suzuki DRZ400

              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=21775
              Ето ти един много добър, даже и мигачи си има Добре си се насочил. Да кажа честно и аз предпочитам едно такова ендуро пред тия црф-и wr-та и т.н. Няма да се претисняваш, тва че не иска чак толкова подръжка неозначава, че върви по малко от спортните ендура
              KTM Fen

              Коментар


              • #8
                До: Suzuki DRZ400

                Първоначално публикуван от Daniel Gyorev Преглед на мнение
                http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=21775
                Ето ти един много добър, даже и мигачи си има Добре си се насочил. Да кажа честно и аз предпочитам едно такова ендуро пред тия црф-и wr-та и т.н. Няма да се претисняваш, тва че не иска чак толкова подръжка неозначава, че върви по малко от спортните ендура

                върви си и то много добре
                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                Коментар


                • #9
                  До: Suzuki DRZ400

                  Ами айде, че ще си замине този. А за вървенето вижте класиренето от 2006г. първо място в клас Е2
                  Иво Георгиев
                  Gworkshop

                  Коментар


                  • #10
                    До: Suzuki DRZ400

                    Първоначално публикуван от Husaberg Преглед на мнение
                    Ами айде, че ще си замине този. А за вървенето вижте класиренето от 2006г. първо място в клас Е2
                    Нали сме го капарирали този бе колега

                    Аз да кажа 2 думи от първа ръка. Аз имам ДРЗ и съм доволен от мотора. Той е преходния мотор м/у старите и много здрави ендура и новото поколение, които споменавате. Здрав е много, не се е налагало даже реглаж на клапаните, а ги мерим редовно, досега само ангренажна верига. Не е от най-леките, среден на килограми мотор, всичко, което не е за гората естествено го няма де Меко окачване, мощен и с голям въртящ момент, вади те навсякъде дори да си на неподходяща предавка, не гори много, даже е икономичен според мен, за стартера само хубави думи.
                    За парите, за които се предлага няма алтернатива.
                    Затова взимаме още един тази седмица...

                    Коментар


                    • #11
                      До: Suzuki DRZ400

                      Още нещо:
                      Четох в едно мнение, че ДРЗ-Е в БГ няма, тия май в Япония не ги карат за разлика от германците. Разликата м/у S и Е , е че на Е-то му няма стартера, половината инсталация и е с различен карбуратор оттам е и по-лек и мощен.
                      Аз сега искам да взема Кейхин и на моя. Някой каза в едно друго мнение, че познават човек, който разбира от Кейхин, кажете ми ако обичате да се свържа с него за помощ.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Suzuki DRZ400

                        Първоначално публикуван от Husaberg Преглед на мнение
                        Ами айде, че ще си замине този. А за вървенето вижте класиренето от 2006г. първо място в клас Е2
                        Това е мотора които си е добро ендуро. Значи Шмида спечели 2006 год с него и ги биеше яко.Един приятел от габрово го купи от него и кара в клас хоби и се представя доста добре. Искам да кажа че мотора се кара в хард стил и си върви без проблем.Много са здрави и са леки за поддръжка.Направил си много добър избор не се отказваи.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Suzuki DRZ400

                          Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                          има 2 модификации

                          S които е по-цивилната версия с 43 к.с. и Е модификацията която е спортна с 49 к.с.

                          около 115-120 кг тежат

                          водят се клас dual purpose което е универсално ендуро и не е от типа спортно ендуро както crf-x и wr

                          предимство е че не иска толкова голяма поддръжка на двигателя както спортните ендура, а и линковете по окачването мисля е по-добре направено, има си гресьорки и не се налага да ги отваряш постоянно за смазване, ако и предницата е с маншони пак е добре, много по трудно влиза мръсотия.

                          общо взето мотора не иска кой знае каква поддръжка
                          http://www.suzuki.bg/off.html Тука пише всичко за него

                          Коментар


                          • #14
                            До: Suzuki DRZ400

                            Първоначално публикуван от BukToP Преглед на мнение
                            Нали сме го капарирали този бе колега

                            Аз да кажа 2 думи от първа ръка. Аз имам ДРЗ и съм доволен от мотора. Той е преходния мотор м/у старите и много здрави ендура и новото поколение, които споменавате. Здрав е много, не се е налагало даже реглаж на клапаните, а ги мерим редовно, досега само ангренажна верига. Не е от най-леките, среден на килограми мотор, всичко, което не е за гората естествено го няма де Меко окачване, мощен и с голям въртящ момент, вади те навсякъде дори да си на неподходяща предавка, не гори много, даже е икономичен според мен, за стартера само хубави думи.
                            За парите, за които се предлага няма алтернатива.
                            Затова взимаме още един тази седмица...
                            Оуу тва вие ли го капарирахте. Не знаех. Ами аиде със здраве да си го карате
                            Иво Георгиев
                            Gworkshop

                            Коментар


                            • #15
                              До: Suzuki DRZ400

                              Здравейте колеги,от скоро и аз съм собственик на SUZUKI DRZ 400 и моля за малко помощ.Интересува ме с какво масло трябва да го карам и колко масло събира.Благодаря предварително

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X