Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DRZ400

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Suzuki DRZ400

    Нека си отговоря сам
    - вакуум-а е за кранчето на резервоара ако е на вакуум, ако ли не както е при мен просто се затапва
    - Main jet e по широката дупка
    - Starter jet е по тясната дупка

    Коментар


    • От: Suzuki DRZ400

      абе не знам дали съм уцели л точното място, но прегледай това клипче-дано помогне...https://www.youtube.com/watch?v=4_aZpjFnkLg

      Коментар


      • От: Suzuki DRZ400

        Карбураторът ти е вакуумен и ако не работи електромагнитният клапан няма да се вдигне шибъра след като отвориш газта ( дроселовата клапа ) , т.е. няма да имаш обороти по високи от средните даже и с напълно отворена газ .

        Коментар


        • От: Suzuki DRZ400

          интересно, ще се опитам да намеря ел маг клапан, за мен мотора си върви прилично, но един "дърт" моторист каза че нещо не върви както трябва, ще пиша като има развитие

          Коментар


          • От: Suzuki DRZ400

            Като дадеш контакт се чува характерното цъкане на клапанчето . Като го хванеш също ще усетиш специфичното чукване . Ако ги няма тези признаци може да нямаш захранване към него ( буксата му е двойна ) , провери с мултицет на право напрежение . Може и самият клапан да е заседнал ( осичката му ) . Свали го и прегледай .

            Коментар


            • От: Suzuki DRZ400

              Когато бях свалил карба края на декември прегледах и клапана, дадох му +12 и 0 на буксата директно, след това размених полюсоте, но е мъртвец даже не се опитва да помръдне, лошото е че в ebay има само от америка такива клапани, да се опитвам ли да го разкапсуловам и оправя или направо да търся нов

              Коментар


              • От: Suzuki DRZ400

                0887/8шест9пет89 , това ми е телефона . По добре звънни , че с това писане скоро няма да излети сузукът .

                Коментар


                • От: Suzuki DRZ400

                  Здравейте бих искала да попитам дали може да се смени скоростната кутия на suzuki drz400s с тази на sm?? Знам че попринцип външно е ок да се сменят някои неща но не съм сигурна за speeding set-a

                  Коментар


                  • От: Suzuki DRZ400

                    Здравейте колеги, от февруари карам с кейхин-а, но днес ми пристигна JDJetting-а от щатите за микунито. Има ли смисъл да връщам оригиналния карбуратор с реджетването или да си карам с кейхина и като цяло какви биха били разликите между стоков кейхин и реджетнат микуни?

                    Коментар


                    • Здравейте,искам да си купя ДРЗ 400 може ли да ми кажете плюсовете и минусите за модела

                      Коментар


                      • Здравейте момчета, търся да купя suzuki drz 400 ако някой има за продаване да казва. Търся запазен екземпляр. 0888980530 Григор..

                        Коментар


                        • Здравейте,мотора ми е ДРЗ 400СМ,започна да вдига сам оборотите си:в загряло състояние както си работи на нормални обороти и подам леко газ и ги вдига и ги задържа високи за около 30,50 секунди а понякога и повече и пак се нормализират.Това се получава при всяко подаване на газта.Откачих жилата от карбуратора-пак същата работа.Карбуратора е MIKUNI.Карбуратора е почистен и профилактиране.Някой ако има идея от какво може да е??????
                          ​​​​​​

                          Коментар


                          • BENZBOSS
                            BENZBOSS коментира
                            Редактиране на коментар
                            Работи богато като е загрял.Като го опънеш на скорост пак ли така прави / не ама да питам аз /?

                        • На скорост пак прави така след като му се подаде газ

                          Коментар


                          • Коментар


                            • Проблема е в тази джаджа,но дали може без нея или да се поправи някак???

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X