Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DRZ400

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Suzuki DRZ400

    Първоначално публикуван от kenanov
    аз си купих и е голям звяр направо откачам от кеф.карам го и по центъре и незнам какъв му е аспуха но всички аларми писват и всички катаджии ме гледат :Д
    Лошо, лошо...
    2010 CRF 250 R

    Коментар


    • #32
      До: Suzuki DRZ400

      Гледай дали зарежда генератора, че статора им е слабо място. Успех с избора!
      Последно редактирано от Chinela; 02-12-09, 06:48.

      Коментар


      • #33
        До: Suzuki DRZ400

        ...аз пък бера ядове с обтегача на ангренажната верига.иначе е 6.
        Прикачени файлове
        HUSGVARNA 630 SMR
        PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

        Коментар


        • #34
          До: Suzuki DRZ400

          Слабичък мотор, с не много добро окачване и форма, но пък евтин за покупка и поддръжка. Ще иде до там, до където и всеки друг(в ръцете на любител),че и по-далеч от яките и нервни кросаци.
          Последно редактирано от viki terzieva; 15-12-09, 08:13.

          Коментар


          • #35
            До: Suzuki DRZ400

            Първоначално публикуван от ceco.g Преглед на мнение
            Слабичък мотор с не много добро окачване и форма но пък ефтин за покупка и потдръжка.Ще иде до там до където и всеки друг(в ръцете на любител),че и по далеч от яките и нервни кросаци.
            Слаб в сравнение с кой? С ХР 400 ли? Или с ТТ 350 ? Това са му преките японски конкуренти.Имал сам и от трите и то по няколко.ДРЗ-та е с едни гърди напред във всяко едно отношение.Много по-рязък,доста по-мощен.Относно окачването-предница 49 мм,задно окачване с 5 (ПЕТ) гресьорки ???Не знам кой друг ще се представи по-добре.В никакъв случай не е по-слаб от ЦРФ 250 Х.По-тежък да,но доста по-безгрижен.
            Последно редактирано от viki terzieva; 15-12-09, 08:13.

            Коментар


            • #36
              До: Suzuki DRZ400

              Като даваш за пример и сравнение ХР400 и ТТ350, вземи и под внимание разликата в годините на моделите и като ти се струва удачно да го сравниш с мотор с 50 кубика по малко(ТТ350), защо да не е същото да го сравним и с мотор с 50 кубика повече, който е същата година,например ЦРФ 450Х, а не да го сравнямаш с 250кубиков мотор. Със своите 40 к.с и теглото си, смея да кажа пак, че е слабичък, а от тук нататък всеки човек според стажа,физическите си възможности и начина на употреба може да изкаже най-различно мнение - за едни ще е силен, за други слаб и това не би трябвало да е тема за спорове. Не е лош мотора за любителско каране и извличане на удоволствие от това хоби, но стане ли въпрос за състезателни намерения или трудни терени не е най-удачният избор и като мощност, и като окачване та ако ще и 10 гресьорки да има.
              Последно редактирано от viki terzieva; 15-12-09, 08:15.

              Коментар


              • #37
                До: Suzuki DRZ400

                Първоначално публикуван от ceco.g Преглед на мнение
                Слабичък мотор с не много добро окачване и форма но пък ефтин за покупка и потдръжка.Ще иде до там до където и всеки друг(в ръцете на любител),че и по далеч от яките и нервни кросаци.
                Да ме прощаваш - това са пълни глупости.
                Говорим за Ендуро. На мотокрос трасе е друго.
                ДРЗ 400 има най-комфортното окачване от всички ендура които съм карал. SHOWA не прави "не много добро" окачване.
                За състезателните намерения само ще повторя това което е писал Иво - първо място в Е2 на БЕШ за 2006 е за Митко Драганов с ДРЗ 400 В момента той продължава да кара същия модел.
                2010 CRF 250 R

                Коментар


                • #38
                  До: Suzuki DRZ400

                  DRZ400 е много много здрав, идиотоустойчив и готин мотор
                  ..има обаче и доста разновидности..по-спортни, по-асфалтови ..и съвсем асфалтови..има и много тунинги за тях, с които може да стане истински дзвер
                  ..за любителско ендуро може би е един от най-добрите мотоциклети, като се има предвид и на какви приятни цени може да се намери . Иначе като мощност и тегло не може да се мери с новите модели спортни ендура..но като дълговечност и евтина поддръжка пък и те не могат да му се опрат и на.." малкия му грайфер"

                  ПП
                  ..сега се сещам ..в последният брой на дирт райдър списанието има статия за този модел точно в раздела за мотори 2 ра ръка ..предполагам до 2-3 седмици ще я качат и на сайта си и ще ви пусна линк
                  Последно редактирано от viki terzieva; 15-12-09, 08:17.

                  Коментар


                  • #39
                    До: Suzuki DRZ400

                    Първоначално публикуван от ceco.g Преглед на мнение
                    Като даваш за пример и срвнение ХР400 и ТТ350 вземи и под внимание разликата в годините на моделите и като ти се стрва удачно да го сравниш с мотор с 50 кубика по малко(ТТ350) защо да не е същото да го сравним и с мотор с 50 кубика повече който е същата година,например ЦРФ 450Х а не да го сравнямаш с 250кубиков мотор.Със своите 40 к.с и теглото си смея да кажа пак че е слабичък а от тук нататък всеки човек според стажа,физическите си възможности и начина на употреба може да изкаже най различно мнение-за едни ще е силен за други слаб и това не би трябвало да е тема за спорове.Не е лош мотора за любителско каране и извличане на удоволствие от това хоби,но стане ли въпрос за състезателни намерения или трудни терени не е най удачният избор и като мощност и като окачване та ако ще и 10 гресьорки да има.
                    Ти мощността я остави. DRZ400 има огромен въртящ момент. А като говориш за мощност, можеш ли да ми кажеш дали в България има човек, каращ ендуро, който да използва цялата мощност на мотора си. Примери от състезанията са много. С какво класиране беше Митков като караше RM 125, а Шмида с DRZ400?

                    Докато съм писал гледам че двамата митаци са писали, ама те само потвърждават думите ми
                    Иво Георгиев
                    Gworkshop

                    Коментар


                    • #40
                      До: Suzuki DRZ400

                      аз съм на същото мнение, че ДРЗ 400 е много здрав и удобен, само където е малко тежЪк.
                      Последно редактирано от viki terzieva; 15-12-09, 08:18.
                      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                      Коментар


                      • #41
                        До: Suzuki DRZ400

                        Колко е по-тежък примерно от КТМ 400 ехц?
                        КТМ 400 EXC

                        Коментар


                        • #42
                          До: Suzuki DRZ400

                          Ктм-а го дават 117кг а дрз-а мисля е по-тежък с около 10-ина кг от него. Имах възможността да ги покарам и двата модела и установих че дрз-та е най-благия за каране мотор от съвременните ендура.
                          0878424143
                          0887424150

                          Коментар


                          • #43
                            До: Suzuki DRZ400

                            DRZ400e - 119кг (сух), s - 132кг , k - 113кг. Е модификацията е малко по мощен от 400exc .

                            Коментар


                            • #44
                              До: Suzuki DRZ400

                              Първоначално публикуван от teo Преглед на мнение
                              DRZ400e - 119кг (сух), s - 132кг , k - 113кг. Е модификацията е малко по мощен от 400exc .
                              Сега ако разясниш с две три думи как най-лесно да разпознаваме е-s-k модификациите евала.
                              КТМ 400 EXC

                              Коментар


                              • #45
                                До: Suzuki DRZ400

                                Първоначално публикуван от Tornado Преглед на мнение
                                Сега ако разясниш с две три думи как най-лесно да разпознаваме е-s-k модификациите евала.
                                S-модификация - стартер, метален резервоар, задни стъпенки или поне конзоли за тях, метална подрама на задния калник

                                Е-модификация - пластмасов резервоар, няма задни стъпенки, няма метална подрама на задния калник, стартер

                                К-модификация - само кик, пластмасов резервоар, няма задни стъпенки

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X