Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И там ли бетон ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • И там ли бетон ?

    https://m.dnevnik.bg/bulgaria/2018/0...dvijda_noviia/

  • #2
    От: И там ли бетон ?

    Наистина не искам да повярвам, но апетитите в района са огромни и много хора ще вземат лев като дадат дупе.
    Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
    Ford Fiesta 1.4 Tdci

    Коментар


    • #3
      От: И там ли бетон ?

      Докато не унищожат всичко, не ще се спрат...Продажни властимащи на местна и централна позиция ще лапнат пари, и ще продадат всичко .
      0899 шест5313нула
      За всекиго по нещо

      Коментар


      • #4
        От: И там ли бетон ?

        Какъв бетон? Това са пак някакви зелени фалшиви новини. От ветрогенераторите нагоре посока румънската граница, във всичките населени места покрай морето надали са останали да живеят повече от 2-3 хиляди човека общо. Шабла е единственото малко по-голямо населено място, което не изглежда видимо западнало. Всичко друго е леш...
        Бъдете реалисти-без строителство и инвестиции хората бягат и населените места умират безвъзвратно.
        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

        Коментар


        • #5
          От: И там ли бетон ?

          Не дават палатка да разпънеш, а искат да бетонират. Днес бях в рибарското селище. Ще има яка съпротива и то не само от рибарите. А там са доста диви.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • #6
            От: И там ли бетон ?

            Ако не ги строят точно там на снимката-що не.
            Sent from my Nokia s fenerche

            Коментар


            • #7
              От: И там ли бетон ?

              Инвестиции в този район трябват но не мисля , че точно от този тип .
              Но това е мое мнение .

              Коментар


              • #8
                От: И там ли бетон ?

                Трябват инвестиции от които и местното население да усети нещо.
                Sent from my Nokia s fenerche

                Коментар


                • #9
                  От: И там ли бетон ?

                  Проблемът не е в инвестициите, а в начина им на правене...
                  Предполагам доста хора знаят за врътките, с които се заобикаля закона...
                  От рода 'този плаж не е плаж' - съответно може да се строи на брега (на някои места наистина няма нищо лошо в това - там брегът е недостъпен)...
                  Съвсем на скоро се замислих за една 'новина' : http://bnr.bg/varna/post/100937939/n...ficerskia-plaj
                  Според областния управител Стоян Пасев "ако "Офицерският" плаж се затвори за пета поред година, ще бъдат отнети лизенционните режими за съществуване на плаж, т.е. ще бъде забранен достъпа на граждани".
                  И ако 'плажа не е плаж' какви други странични ефекти ще има? Ще може ли да се строи там?
                  Навярно сме станали прекалено мнителни, но май точно примерите от живота са ни научили да бъдем такива..
                  Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                  Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                  Коментар


                  • #10
                    От: И там ли бетон ?

                    Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                    Ако не ги строят точно там на снимката-що не.
                    Там няма как да строят. Въпроса е, че ще искат да стане като Сл. бряг.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • #11
                      От: И там ли бетон ?

                      Слънчака имаше репутация, върху която да стъпи и да съществува целият този бизнес там.
                      В Езерец, Ваклино и какви бяха там още по пътя за Дуранкулак времето е спряло на 1981-ва...
                      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                      Коментар


                      • #12
                        От: И там ли бетон ?

                        Някои места препочитам да ги видя като слънчев бряг,отколкото в сегашното им положение.
                        От около 30 г. не бях стъпвал в Крапец например. Все още си е някакво смотано село. Накрая на селото ,кажи -речи първа линия море,засадена царевица. Имот като този в друга държава ще е петцифрено евро. По-добре царевица декар. Ще има месо за едно семейство от коледа до май.
                        Sent from my Nokia s fenerche

                        Коментар


                        • #13
                          От: И там ли бетон ?

                          Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                          Някои места препочитам да ги видя като слънчев бряг,отколкото в сегашното им положение.
                          От около 30 г. не бях стъпвал в Крапец например. Все още си е някакво смотано село. Накрая на селото ,кажи -речи първа линия море,засадена царевица. Имот като този в друга държава ще е петцифрено евро. По-добре царевица декар. Ще има месо за едно семейство от коледа до май.
                          Аз пък миналата година пропътувах 2500 км от майната си и си опънах палатката на Крапец в гората и само съжелих че не си тръгнах в събота следобяд а ми се наложи да бъда на чалга концерта на някакви варненски фенове . Иначе с най-голямо удоволствие и тази година щях да съм там и за повече от една седмица . И на Крапец се запознах с жена ми и заради това че все още е едно от малкото диви места за къмпиране ми харесва и очаквам да се запази в този си вид . Бетони има много вече .....................
                          По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                          Коментар


                          • #14
                            От: И там ли бетон ?

                            Обясни на бай Колю дето е садил царевицата и трябва да рине на прасето половин година,щот иначе няма да има месо,за това че си се запознал с жена ти там.
                            Sent from my Nokia s fenerche

                            Коментар


                            • #15
                              От: И там ли бетон ?

                              Лятото се запознах с румънци идващи четвърта година подред в този район, запознас се с руснак от Калининград който и той намнайста година подред в този уникален регион, на мен лично освен Болата(Север) и плажа(Юг) на завода за стъклопласт до Варвара други места в РБ не ми харесват, просто не обичам пренаселени плажове и не харесвам пясъчни плажове.

                              Региона наистина има нужда от развитие и според мен за да се усети раздвижване и сред местните е нужен дребен бизнес, всичко едро и корпоративно ще си внесе работници от Молдова и местните пак ще лапат мухите.

                              Каварна вече е западащ град а по времето на Цонко беше уникално място, красиво, чисто и пълно с живот.

                              И само да вметна и още едно нещо, лятото видях бетон и наченки на строежи и в самата Яйла и на Камен бряг, та явно почвата се подготвя методично.
                              Бъдете живи и здрави!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X