Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

    Всеки да си шета на акъла !
    Т.е. да си кара с каквито гуми иска и когато си иска , така както си оправя жената както и когато иска !
    Който търси , намира !
    Човекът е човек, когато е на път !

    Коментар


    • #62
      От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
      Чичооо, това е баси филма !



      Обяснявам:
      Два комплекта зимни/летни за Ладата плюс резервната и една единичка = 10 бр.
      Два комплекта зимни на стоманени и лети джанти за Митсубишито, комплект летни на алуминиеви и резервна = 13.
      В младите години на Жигулата съм карал регенерат отзад, та сега гуми да искаш .
      П.П И за мотора имам два комплекта ма само летни
      сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
      dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

      Коментар


      • #63
        От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

        Който иска да се презастрахова и има голям багажник-слага летните,а зимните с железните джанти-отзад.Ония от Формула 1 да не са луди,че ги сменят често,често

        Коментар


        • #64
          От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

          Чичо и едно време си имаше истински гуми ама в кореком -не можех да си го позволя- пък аз за да си карам жигулката трябваше да върна две стари гуми за да получа правото КОГАТО докарат регенерат да си купя две.

          Коментар


          • #65
            От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

            Първоначално публикуван от EIvanov Преглед на мнение
            Чичо и едно време си имаше истински гуми ама в кореком -не можех да си го позволя- пък аз за да си карам жигулката трябваше да върна две стари гуми за да получа правото КОГАТО докарат регенерат да си купя две.
            Да ама още има хора където си мислят , еййй хубуу бешее на времето....
            Който търси , намира !
            Човекът е човек, когато е на път !

            Коментар


            • #66
              От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

              Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
              А преди 40, като нямаше Видинки?
              Преди 40 гумите бяха кът. Особено гумите "Durex" . В резултат : ето ни тук !
              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

              Коментар


              • #67
                От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                Преди 40 гумите бяха кът. Особено гумите "Durex" . В резултат : ето ни тук !
                Надпис върху надгробна плоча в централното гробище на Акрън, щата Охайо -
                "Тук не почива никой, защото баща му употребяваше презервативи GoodYear"


                PS В Акрън е седалището на Гудиър.

                Коментар


                • #68
                  От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                  Гледам прогнозата за следващата седмица и го дават застудяване и сняг тук там !
                  Който търси , намира !
                  Човекът е човек, когато е на път !

                  Коментар


                  • #69
                    От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                    Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                    Надпис върху надгробна плоча в централното гробище на Акрън, щата Охайо -
                    "Тук не почива никой, защото баща му употребяваше презервативи GoodYear"....
                    Дааам. Това е вицът за американската реклама . От нашето време
                    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                      В тоя редрна мисли и аз да питам, време ли е да изхвърля зелевата чорба в канала на улицата?
                      Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
                      Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

                      Коментар


                      • #71
                        От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                        Аз ще изчакам до края на Март. Месеца е непредвидим както всички жени и не се знае оставащите две седмици какво време ще ни предложат.

                        Коментар


                        • #72
                          От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                          Първоначално публикуван от McNicko Преглед на мнение
                          В тоя редрна мисли и аз да питам, време ли е да изхвърля зелевата чорба в канала на улицата?
                          Зависи . Ако не ти е свършИла ракията и същевременно изфърлиш зелевата чорба - ше направиш огромна грешка . От мен да го знайш !
                          И обратно : ако примерно вече си на сок от грейпфрут - чорбата е излишна .
                          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                            Хм, гледам в Норвегия вече сменят гумите, вие за България се чудите...
                            HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                            Коментар


                            • #74
                              От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                              Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                              А преди 40, като нямаше Видинки?
                              Пенчо забравяш много .
                              То други нямаше - само оригинални съвеЦки и видинки (един модел - за Космич и Жигули ).
                              Ако варбЪргЪр или Шкодилак - се появяха на кварталния терен - цъкахме и се чудехме - де ще си търсят "правилните "гуми.

                              Коментар


                              • #75
                                От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                                Първоначално публикуван от McNicko Преглед на мнение
                                В тоя редрна мисли и аз да питам, време ли е да изхвърля зелевата чорба в канала на улицата?
                                Колега , да си кажа правичката - мисля си , дали да не отворя нова тема по въпроса .
                                Тук и в БгМама.цом
                                Да получа повече резултати - за по-точна извадка, при сондиране на мнение от "РачоРисърч"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X