Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
    А ти къде си базиран към момента?
    Съдейки по табелите - L - вероятно Ленинград
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Съдейки по табелите - L - вероятно Ленинград
      Бъзикач , а такова , майтапчия -Люксембург.
      Пенчо , в кой свят живееш?Такива машини поддържаме на тукашното БДЖ,Енергото,Пожарната,Пътна ифраструктура и Гражданска ( така звучат на български).С какви гуми мислиш са оборудвани и дали само на тях им е разрешено да ползват цялата пътна мрежа?
      Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

      Коментар


      • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

        Колеги, според мен, независимо с какви гуми си, в зависимост от пътната обстановка и атмосферните условия, карайки -предвиждайки, както като караш камион например, смятам че тогава рисковете ще са сведени до минимум.

        Коментар


        • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Съдейки по табелите - L - вероятно Ленинград
          Мое па да е Луковит !
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

            Според мен пък както бях писал отдавна в една тема за обратните волани-ако ще и на челна,стойка да карате условията са факт и за тях са измислили гуми!
            Това кой как може да кара не искам да ми го доказва по пътната мрежа!
            Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

            Коментар


            • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

              Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
              Според мен пък както бях писал отдавна в една тема за обратните волани-ако ще и на челна,стойка да карате условията са факт и за тях са измислили гуми!
              Това кой как може да кара не искам да ми го доказва по пътната мрежа!
              Ако знаеш колко си прав!Ма никой не чете едни надписчета след размера.Па си кара ка дойде.Шот е с гумата за сезона и размераТ.
              Предпочитам такива , които знаят да карат , та ако ще и на вратЪ си , отколкото легнали на гуми и машина.
              И си признавам - знаещи , с добра машина и правилни гуми НА ДОБЪР ПЪТ.
              Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

              Коментар


              • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                Аз четох до сега ...ама никой не изрази конкретно мнение за зелето ....
                Да залагаме ли отново или вече е време да фъргаме сегашното ....чудя се .
                Дет вика един комшия - дървата ще ми стигнат за март и април - ама за май и юни няма да имам.

                Коментар


                • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                  Първоначално публикуван от Rachido4x4 Преглед на мнение
                  Аз четох до сега ...ама никой не изрази конкретно мнение за зелето ....
                  Да залагаме ли отново или вече е време да фъргаме сегашното ....чудя се .
                  Дет вика един комшия - дървата ще ми стигнат за март и април - ама за май и юни няма да имам.
                  Твойта е лесна.Като видиш щрък (щъркел) след две седмици си сложи спокойно летните.
                  А зеьето , ако се осмърди го фърли.
                  Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                  Коментар


                  • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                    Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                    ...знаещи , с добра машина и правилни гуми НА ДОБЪР ПЪТ.
                    И до сека снежинка полицай с палка - да и налива акъл къде да пада.
                    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                    Из "Златния телец"

                    Коментар


                    • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                      Аз също не разбирам тази злост по повод ситуацията преди няколко дни.
                      "Оцелях" с мерц обут с летни гуми DOT 2008.
                      Не съм направил нищо изключително но се наложи последният месец да ползвам каквото имам.
                      Ако вместо премерен риск бях дал 700лв за зимни гуми - щеше да е по-различно, да.
                      Тези 2-3 дни щях да се съобразявам доста по-малко с пътната обстановка.
                      Цена 700лв обаче е прекалено много за да си купя обществена отговорност в нечии очи за няколко снежни дни.

                      Съжалявам, но съм пипнал тежка венерическа болест относно степента на тази отговорност.

                      Определено преиграваме с догми, които взеха да ни пробутват.
                      Не искам да кажа, че гумите са някаква боржоазна лигня - аз ги "открих" в магзин някъде в края на '90.
                      От тогава смених цикъла: От магазин ги вземам пък на рафтовете за 2-ра употрба ги хвърлям.
                      През пролетта обаче предпочитам да не купувам зимни гуми.

                      Просто картинката не винаги е черно-бяла!
                      Враг усраине

                      Коментар


                      • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                        Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                        А ти къде си базиран към момента?
                        Пиша ти от едно люксембургско село. Не очаквах да не знаеш на коя държава регистрационните табели започват с L...
                        Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                        Коментар


                        • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                          Хм, другата събота въпросът ще е "Още ли не сте си сложили летните гуми?" Аз поне, смятам да тогава да сменя гумите и на другия автомобил.
                          HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                          Коментар


                          • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                            Първоначално публикуван от dimkaraganchev Преглед на мнение
                            Хм, другата събота въпросът ще е "Още ли не сте си сложили летните гуми?" Аз поне, смятам да тогава да сменя гумите и на другия автомобил.
                            А това ще можеш да го кажеш със сигурност чак другата събота.
                            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                            Из "Златния телец"

                            Коментар


                            • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                              О Дио мио. Чудо неземно, сняг през март.

                              Я да видим:
                              http://www.offroad-bulgaria.com/show...89#post1815889
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • От: Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?

                                Време ли е да слагаме летните гуми или е рано?
                                - Късно е, трябваше преди снега!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X