Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лед бар

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Лед бар

    Здравейте колеги,

    Моля да споделите как окабелявате лед баровете си, понеже ми дойде един 42" и 5х18w които искам да сложа. Така като гледам някои хора дупчат покрива, но на мен не ми се иска. Може ли някой да каже хитринка как да закарам всички тия светлини до бутони вътре в купето? Благодаря.

  • #2
    От: Лед бар

    Аз съм си монтирал бара на напречна греда тип багажник, кабела минава в малък улей между колонката и уплътнението на челното стъкло като съм го намазал с черен силикон (колата също е черна) та почти не си личи и от там под капака до реле, вътре в купето съм вкарал само кабелчета които управляват релето, значително по-тънки от захранващия кабел и съответно по-лесно се намира от куде да се вкарат.
    I'm not Lost, I'm Discovering !

    088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

    Коментар


    • #3
      От: Лед бар

      Абе и аз скоро ще слагам на Паджерото, та се замислих. В ютюб няма ли нещо?
      Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
      Само DIESEL !!!

      Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

      Коментар


      • #4
        От: Лед бар

        Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
        Аз съм си монтирал бара на напречна греда тип багажник, кабела минава в малък улей между колонката и уплътнението на челното стъкло като съм го намазал с черен силикон (колата също е черна) та почти не си личи и от там под капака до реле, вътре в купето съм вкарал само кабелчета които управляват релето, значително по-тънки от захранващия кабел и съответно по-лесно се намира от куде да се вкарат.
        Звучи супер, само не знам за толкова светлини дали ще се събере кабела в улея на колонката, но ще тествам. Благодаря за идеята.
        Поздрави.

        Коментар


        • #5
          От: Лед бар

          Пусни 2 кабела от двете страни.
          I'm not Lost, I'm Discovering !

          088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

          Коментар


          • #6
            От: Лед бар

            Мислете някаква защита от клони,ако ходите по горите де.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X