Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Самурайче 1.0 - гори много масло

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Самурайче 1.0 - гори много масло

    Здравейте колеги, имам питане към вас-имам Самурайче 1.0 но двигателя гори много масло.При консултация с майстор излезе, че за ремонт не си струва парите, защото буталата имат голям луфт и по добре друг двигател или от два един. Иначе върви и ходя още на лов с него,/вече е забранено/ но е въпрос на време да ме остави в гората.Някой да има предложение за излизане от ситуацията с ограничен бюджет. Благодаря предварително.

  • #2
    От: Самурайче 1.0 - гори много масло

    Първоначално публикуван от emo1448 Преглед на мнение
    Здравейте ...... двигателя гори много масло.......При консултация с майстор.... буталата имат голям луфт ...... ...... но е въпрос на време да ме остави в гората.......излизане от ситуацията с ограничен бюджет........ Благодаря предварително.
    1 Здравей.
    2 Колко?
    3 Къде -регион ?
    4 Те тия бутала сегменти нямат ли?Тая кола гумички на клапани няма ли?
    5 Нали си ловец -страх ли те е ?
    6 Има наливни масла по два ,три лева литъра -един фишек по малко =литър масло.
    7 Моля.
    8

    Коментар


    • #3
      От: Самурайче 1.0 - гори много масло

      И моя гореше масло и като го отворих уж за сегменти (преди това пробвах със смяна на гумички) и смених всичко без блока и коляновия вал - нова глава, бутала със сегменти, шлайф блок/кол. вал и ми излезе ~1300лв като не съм плащал за майстори и сервизи ...
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170406_205924.jpg
Прегледи:1
Размер:484.7 КБ
ID:5783726

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X