Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На някой в КАТ му се е родил син???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: На някой в КАТ му се е родил син???

    Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
    Бъркате се в смисъла на цялата тема... въобще не ме вълнува с колко знака трябва да се намали... Генералният въпрос е ЗАЩО е намалена на 50кмч при положение, че няма и помен от ремонт... То мина сума време оттогава и още не започнал никакъв ремонт... Просто се слага един измислен знак точно като във вица "Шефе, син ми се роди!"
    Вчера работеше само едната тръба.

    Отговора на генералния въпрос е - Липса на реакция у населението
    байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
    Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
    Суперспам - спама на суперите

    Коментар


    • #47
      От: На някой в КАТ му се е родил син???

      Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
      ...при ремонт на едно пътче до Варна поставиха знаци на всеки 50м... Безсмислени... От рода 'ограничение 60км през следващите 480м', след което 'ограничение 60км следващите 780м'... Единственото обяснение което ми дойде на ума, че на някой му плащат комисионна от знаците...
      Така, както го описваш, единственото обяснение е некомпетентност. 'Щото у нас всеки разбира от организация на движението.

      Коментар


      • #48
        От: На някой в КАТ му се е родил син???

        Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
        Така, както го описваш, единственото обяснение е некомпетентност. 'Щото у нас всеки разбира от организация на движението.
        Не знам какво си разбрал и какво е некомпетентност според теб ...
        Няма знак 'ограничение 60км/ч през следващите 8км' и повторение на ограничението през определената от Наредбата дистанция, а са слагани знаци на килограм, понякога застъпващи се, но винаги - по няколко на стълб (Т2 присъства навсякъде с дистанции над 100м). В продължителен участък, където въобще няма нужда от такива ограничения... Знак за края на ограниченията също няма (както казах - участъците са над 100м, ако ти говори нещо)...
        Така по-ясен ли съм?
        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

        Коментар


        • #49
          От: На някой в КАТ му се е родил син???

          Да не би да има ,,кръстовища"? Иначе по всички пътища изоставени, забравени, несъответстващи и кви ли не знаци има повече от дупки. Не от сега де.
          А тези простотии се правят от името на всички ни.
          Даника
          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

          Коментар


          • #50
            От: На някой в КАТ му се е родил син???

            Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
            Защото все още не сме се надигнали (и автомобилните Съюзи) да се направи пълна актуализация на знаците...
            И да се промени методиката на поставянето им (с обратна връзка от автомобилистите)...
            Да ти кажа ли как при ремонт на едно пътче до Варна поставиха знаци на всеки 50м... Безсмислени... От рода 'ограничение 60км през следващите 480м', след което 'ограничение 60км следващите 780м'... Единственото обяснение което ми дойде на ума, че на някой му плащат комисионна от знаците...
            Харесвам логиката ти!
            Ако продължим така - вади ги онлайн дечицата.Се некой татка ще иска да си ги отглежда до когато може!
            Дечицата са невинни , както и татките!
            Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

            Коментар


            • #51
              От: На някой в КАТ му се е родил син???

              Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
              Не знам какво си разбрал и какво е некомпетентност според теб ...
              Няма знак 'ограничение 60км/ч през следващите 8км' и повторение на ограничението през определената от Наредбата дистанция, а са слагани знаци на килограм, понякога застъпващи се, но винаги - по няколко на стълб (Т2 присъства навсякъде с дистанции над 100м). В продължителен участък, където въобще няма нужда от такива ограничения... Знак за края на ограниченията също няма (както казах - участъците са над 100м, ако ти говори нещо)...
              Така по-ясен ли съм?
              Анджък де - от описаната от теб ситуация в предния пост лъха само и единствено на некомпетентност на сътворилия я. Ти не ме разбра нещо.

              Коментар


              • #52
                От: На някой в КАТ му се е родил син???

                КАТ има ли общо? Дюлгерите да го представят, председатели са.
                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                Даника
                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                Коментар


                • #53
                  От: На някой в КАТ му се е родил син???

                  Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                  КАТ има ли общо? Дюлгерите да го представят, председатели са.
                  Веселбар си!
                  Они и кучетата нещо ...скопени не апеа
                  Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                  Коментар


                  • #54
                    От: На някой в КАТ му се е родил син???

                    Аз не че съм фен на КАТ, ма в последните теми осовните спомени трябва да са за родата на тия убавци
                    https://www.lex.bg/mobile/ldoc/2135696284
                    А тези простотии се правят от името на всички ни.
                    Даника
                    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                    Коментар


                    • #55
                      От: На някой в КАТ му се е родил син???

                      Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                      Анджък де - от описаната от теб ситуация в предния пост лъха само и единствено на некомпетентност на сътворилия я. Ти не ме разбра нещо.
                      Явно Наздраве (както казва Деди - с кафе )...

                      Общо взето - борил съм се със системата на знаците след неколкократно излизане срещу мен в насрещното на автомобил близко до посочения участък...
                      Обикновено - чужденци, или хора от други градове...
                      Как бихте се почувствали да срещнете автомобил срещу вас при изпреварване в този участък : https://www.google.com/maps/@43.1868...7i13312!8i6656
                      ВСЕКИ път (за период от около 2г точно в този завой срещах над 5 'убийци') звънях по телефона да сложат забранителен знак на входа на участъка... Разбира се от КАТ не са виновни (сериозно в случая) - трябвало някаква комисия по транспорта да разгледа сигнала... Ама тя се събирала доста рядко.
                      Та не знам какви хора работят в тази комисия, но явно няма шофьори в нея... След дългата битка 'решиха проблема' - забранителен знак така и не сложиха, а добавиха 'задължително движение направо и то не на самото кръстовище, а доста метри преди него'..... https://www.google.com/maps/@43.1878...7i13312!8i6656

                      Защо да се сърдя на КАТ, като явно са намесени интересите на други 'сили' (както в случая с наредените знаци по-нататък), или пък пълна некомпетентност от планиращите поставянето на знаците....
                      Яд ме е само когато изпълняват идиотски задачи (вероятно с личен интерес) зад някоя хранилка, ама в края на краищата хранилката се поставя от други хора...

                      П.С. кръстовища в споменатия участък има разбира се Също както има знак ограничение 50км през следващите 1км, заедно с 'опасни завои' и след 300м кръстовище, след което пък няма повторение на знака за ограничение Абе - пълно безхаберие...
                      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                      Коментар


                      • #56
                        От: На някой в КАТ му се е родил син???

                        По темата на темата,
                        вече го няма ограничението 50км. Ама върнаха незаконното 100 (липсва пред него 120)

                        като ви глобят си трайте
                        байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                        Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                        Суперспам - спама на суперите

                        Коментар


                        • #57
                          От: На някой в КАТ му се е родил син???

                          В КАТ ли да жалим или в НДК? По принцип, не само сега.
                          А тези простотии се правят от името на всички ни.
                          Даника
                          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                          Коментар


                          • #58
                            От: На някой в КАТ му се е родил син???

                            И трите дедо попе и трите.
                            Докато българина няма самочувствие да ръчка чиновниците и търпи, ще е така
                            байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                            Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                            Суперспам - спама на суперите

                            Коментар


                            • #59
                              От: На някой в КАТ му се е родил син???

                              Какво самочувствие бе DBRS... Сума ти години жалби, и при всяка нова - 'благодарим че подадохте сигнала - случаят се разглежда'....

                              Ей тук последната комуникация след основен ремонт на булевард, при който тракторите сипваха бетон и пясък в зелените градинки и правеха нови тротоари, и в резултат целият район изглеждаше като след бомбардировки след рязане на лентите...
                              Във връзка с Ваш сигнал с вх.№ХХХХХХХХХ от 15.02.2016г., Ви уведомявам, че сигналът Ви е изпратен по компетентност до ОП „Инвестиционна политика" и до фирма „Хидрострой" АД - изпълнител на ремонта. Следва да бъдат предприети действия по възстановяване на настилката съгласно гаранционните срокове и почистване на терена, използван за складиране на строителни отпадъци.
                              Накрая им отговорих така... До сега нищо не е пипнато, нито пък имам нов отговор...
                              Благодаря за Ваш отговор дата 26.02.2016г.
                              Със съжаление отбелязвам явната незаинтересованост или неспособност от страна на градската администрация, която въпреки подадения преди 6 (да ШЕСТ) месеца сигнал, заведен в деловодството на Общината под № РДХХХХХХХХХ/25.08.2015г. все още не успява да реши такъв елементарен проблем....

                              Относно почистването на терена - в голямата си част строителните отпадъци вече са 'маскирани' от прорасналата зеленина, така, че се надявам през лятото природата сама да реши изцяло този Ваш проблем....

                              Но отлепените плочки създават пряка опасност за пешеходците, слизащи по стъпалата към подлеза.....
                              Те са основният проблем.
                              И то проблем, който би трябвало да е видим за Вашите специалисти още при приемане на ремонта, които странно защо не са реагирали.
                              Поради което се надявам на Вашата НЕЗАБАВНА реакция, а не ново отлагане на отстраняването на дефекта с още шест месеца...
                              Плочките за две години вече ги няма (поне единия ред, а другия периодично бива наместван от преминаващите)...
                              Става въпрос за подлез към Морската градина, а не някъде в забутан квартал...


                              Та казваш, да натискаме чиновниците? Натискане - с лопата по главата
                              Последно редактирано от slowtraveler; 07-04-18, 08:45.
                              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                              Коментар


                              • #60
                                От: На някой в КАТ му се е родил син???

                                Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                                ...Та казваш, да натискаме чиновниците? Натискане - с лопата по главата
                                Площада, площадаа...
                                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                                Даника
                                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X