Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На някой в КАТ му се е родил син???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: На някой в КАТ му се е родил син???

    Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
    Пием кафе и обсъждаме черновите.
    Демек ти определяш беловите?

    Коментар


    • #32
      От: На някой в КАТ му се е родил син???

      -> 112 -> "Здравейте на км.... АМ... има незаконни опасни знаци"

      Това е работата дето трябва да свършим. Правил съм го,на другия ден имаше ефект
      байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
      Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
      Суперспам - спама на суперите

      Коментар


      • #33
        От: На някой в КАТ му се е родил син???

        Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
        Лятото си ходих до БГ с автомобил.Навсякъде в Германия , и на отиване , и на връщане по магистралата ограничението беше 50км/ч при ремонтни работи.Дори и да бяха оставени две ленти , е малко постеснени и донарисувани с жълто.
        На места се караше и с 90км/ч , още нямам изпратена глоба!
        Чак пък навсякъде...По А3 наповечето места 80 или 90,на някои отсечки 50 или 60.На А66 доста време инаше ремонт м/у Франкфурт и Хофхайм,ограничението беше 80.
        Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

        Коментар


        • #34
          От: На някой в КАТ му се е родил син???

          Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
          Чак пък навсякъде...По А3 наповечето места 80 или 90,на някои отсечки 50 или 60.На А66 доста време инаше ремонт м/у Франкфурт и Хофхайм,ограничението беше 80.
          Може и да не съм уцелил твоя маршрут.
          В поста си имах предвид , че се караше и над ограничението.Ако е имало камери тип "куркапан", досега да бях най-малкото известен за глоба.
          А това , че на ремонтен участък в Германия и на излизане от Будапеща си отседях по два часа и половина под слънцето , заради блъснати тъпаци е отделен въпрос
          Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

          Коментар


          • #35
            От: На някой в КАТ му се е родил син???

            Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
            Може и да не съм уцелил твоя маршрут.
            В поста си имах предвид , че се караше и над ограничението.Ако е имало камери тип "куркапан", досега да бях най-малкото известен за глоба.
            А това , че на ремонтен участък в Германия и на излизане от Будапеща си отседях по два часа и половина под слънцето , заради блъснати тъпаци е отделен въпрос
            А,то масово се кара над ограниченията,не знам немци ли са други ли са...Колите са с немски регистраций. За задръстванията по магистралите, също може доста да се пише -в час пик,30-40 километра отнемат понякога повече от час,при катастрофа, както си написал ,може и да два-три.
            Хубавите пътища и новите коли не гарантират по никакъв начин супер бързо придвижване,но определено организацията на движението е много по-смислена.
            Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

            Коментар


            • #36
              От: На някой в КАТ му се е родил син???

              Пътната служба на Германия (и организацията на движението която провежда) определено е по-добра от българската (но не с много ... - лично мнение!).
              Но определено е най-малоумната в западна Европа!
              Безкрайни ремонти, затворени десетки километри магистрала (със съответните десетки километри тапа от автомобили ..), за да могат пет-шест субекта да си бъркат буквално в гъзовете... (а уж ремонтират). По криви и бабунести магистрали ги изпреварва само Белгия .. (тия пък са ептен същите като нас).

              А камера за скорост на ремонтен участък съм засичал на А1 преди Кьолн (посока юг).

              П.П.: У нас ако се наблегне да се стегнат с малко юздите на разпасалото се стадо именувано "български шофьори" и с малко - КАТ и АПИ, то в пътно отношение сме си на съвсем европейско ниво.

              Коментар


              • #37
                От: На някой в КАТ му се е родил син???

                Безумието на същия участък продължава - сега освен абсурдното "50" има и знаци за двупосочно движение и за преминаване в насрещното! Всичко щеше да е нормално, ако наистина имаше ремонт... Да, ама няма и следа от такъв!
                Като искат да се редят табелите предварително - добре! Ама защо не ги завият с по един черен чувал до започва на ремонта?
                Чакат някой задрямал турчин да пробва да отиде в насрещното, та тогава да им присветне на мозъчетата...
                Последно редактирано от Тедо /LJ73/; 23-03-18, 08:52.
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • #38
                  От: На някой в КАТ му се е родил син???

                  Е мантинелата махната ли е, че да завие здарямалия турчин.

                  Коментар


                  • #39
                    От: На някой в КАТ му се е родил син???

                    Първоначално публикуван от Борислав Ангелов Преглед на мнение
                    Е мантинелата махната ли е, че да завие здарямалия турчин.
                    Е то след тунела дали има мантинела??? /питам ако случайно си минавал оттам/...
                    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                    Коментар


                    • #40
                      От: На някой в КАТ му се е родил син???

                      Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                      Безумието на същия участък продължава - сега освен абсурдното "50" има и знаци за двупосочно движение и за преминаване в насрещното! Всичко щеше да е нормално, ако наистина имаше ремонт... Да, ама няма и следа от такъв!....
                      Още ли е така, че тия дни ще минавам?
                      байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                      Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                      Суперспам - спама на суперите

                      Коментар


                      • #41
                        От: На някой в КАТ му се е родил син???

                        Аз винаги съм се чудел какво ще отговорят, ако отидете и просто кажете, че ЗНАКЪТ(по-точно целият набор от знаци) не се вижда на снимката. Тоест, нарушението не е документирано по начин, който доказва, че действително подлежи на санкция. Иначе, интервалът на корекция, по мой спомен е 40 км/ч, а не 20 или 30.

                        Коментар


                        • #42
                          От: На някой в КАТ му се е родил син???

                          Корекцията:
                          НАРЕДБА № 18 ОТ 23 ЮЛИ 2001 Г. ЗА СИГНАЛИЗАЦИЯ НА ПЪТИЩАТА С ПЪТНИ ЗНАЦИ

                          Чл. 79. (1) (Доп. - ДВ, бр. 35 от 2015 г., в сила от 18.05.2015 г.) Пътен знак В26 "Забранено е движението със скорост, по-висока от означената" се използва за въвеждане на ограничение на допустимата максимална скорост на движение съгласно чл. 21, ал. 1 от Закона за движението по пътищата (ЗДвП). Числото върху пътния знак, указващо допустимата максимална скорост на движение, трябва да е кратно на 10.(2) (Изм. - ДВ, бр. 18 от 2004 г.) Когато скоростта се ограничава с повече от 20 km/h, тя неколкократно се намалява с 20 km/h, като пътен знак В26 се поставя на разстояния съгласно приложение № 16.
                          (3) Когато скоростта на движение трябва да се ограничи с 30 яkm/h, намалението е еднократно.
                          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                          Коментар


                          • #43
                            От: На някой в КАТ му се е родил син???

                            На траянови врата вече са го спазили горния цитат
                            байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                            Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                            Суперспам - спама на суперите

                            Коментар


                            • #44
                              От: На някой в КАТ му се е родил син???

                              Бъркате се в смисъла на цялата тема... въобще не ме вълнува с колко знака трябва да се намали... Генералният въпрос е ЗАЩО е намалена на 50кмч при положение, че няма и помен от ремонт... То мина сума време оттогава и още не започнал никакъв ремонт... Просто се слага един измислен знак точно като във вица "Шефе, син ми се роди!"
                              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                              Коментар


                              • #45
                                От: На някой в КАТ му се е родил син???

                                Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                                ..Генералният въпрос е ЗАЩО е намалена на 50кмч при положение, че няма и помен от ремонт......
                                Защото все още не сме се надигнали (и автомобилните Съюзи) да се направи пълна актуализация на знаците...
                                И да се промени методиката на поставянето им (с обратна връзка от автомобилистите)...
                                Да ти кажа ли как при ремонт на едно пътче до Варна поставиха знаци на всеки 50м... Безсмислени... От рода 'ограничение 60км през следващите 480м', след което 'ограничение 60км следващите 780м'... Единственото обяснение което ми дойде на ума, че на някой му плащат комисионна от знаците...
                                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X