Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покупка на диагностика

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Покупка на диагностика

    С този бюджет успешно ще се сглоби конфигурация от китайчета които работят а и програмното обезпечение е без пари обикновено.Аз лично с КТS съм го ял дебел още 2006 г добре че го разкарах, а тогава беше едни неприлични пари.Като тръгнах да го купувам добре ме облъчиха чете всичко прави всичко бош велика фирма в диагностиката ,да ама не работи на 70% от обещаното по книга.Бош да не чете бош и това го видях няколко пъти. Имай предвид и годишния абонамент хиляда и нещо пари, не платиш ли спира.Има и нашенско решение Abrites €888 базов интерфейс модулно е и работи много добре.
    Последно редактирано от dodo_x; 09-03-18, 11:07. Причина: допълване
    Персонален поздрав за всички в народното събрание /Господ да ви убие,Аллах да ви вземе,Чумата да ви тръшне,Синовете ви зетьове да ви доведат.АМИН/

    Коментар


    • #17
      От: Покупка на диагностика

      Първоначално публикуван от puris300 Преглед на мнение
      Здравейте колеги. Намислил съм да си купя .......
      Мислих да те отеб@, после мислих да те "нахраня", но ми размина. Кажи сега за какво ти е това "профи" т.е. какво правиш в момента или какво мислиш да правиш в близкото бъдеще.....
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • #18
        От: Покупка на диагностика

        Като например с моя autocom не мога да зануля градусите на волана на laguna 2 (или всака кола със esp,vsc и др.) след смяна на кормилна рейка.

        Коментар


        • #19
          От: Покупка на диагностика

          Canclip renault или multi-diag на actia с тези двете става проверено.
          Персонален поздрав за всички в народното събрание /Господ да ви убие,Аллах да ви вземе,Чумата да ви тръшне,Синовете ви зетьове да ви доведат.АМИН/

          Коментар


          • #20
            От: Покупка на диагностика

            Благодаря колеги. Размислих за покупката на kts много неща, ще вземам отделни модули според марките. Благодаря за съветите!
            Още един въпрос защо има такива разлики в цените. Например CAN CLIP за рено във ditex и sklad66?

            Коментар


            • #21
              От: Покупка на диагностика

              Ползвай склада проверени са ,а относно голямата разлика в цените нямам обяснение.
              Персонален поздрав за всички в народното събрание /Господ да ви убие,Аллах да ви вземе,Чумата да ви тръшне,Синовете ви зетьове да ви доведат.АМИН/

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X