Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Посавско гонче.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Посавско гонче.

    Абе сина му /втори мой братовчед/ ги купИл за него си и брат му /втория ми втори братчет/ кат одели на лов кучета да имат!Че те и двамата барабар с баща им са ловци!Ама Ники,тоя дет ги е купил е тираджия и на месец и полвина си идва за два дни!!!!Тряа него да издебна и да се пазарим евентуално...
    Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
    0888854582
    Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
    Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

    Коментар


    • #47
      От: Посавско гонче.

      За да почне едно ловно куче да работи трябва много обучение . Изпуснеш ли момента да го подкараш в насоката която искаш си остава домашен любимец .
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • #48
        От: Посавско гонче.

        Никой не видях да пита как да направи кучката ловна и да я научи да работи. Единствено за характеристиките на породата беше въпроса и дали би се вписала в категорията домашен любимец. От скромния ми опит, без да познавам породата, мисля - да.
        Куче. Дали ще работи или ще играе плюшена играчка, същественото е да е обградено с обич и внимание. За което се отплаща с каквото може. Безрезервно.

        Коментар


        • #49
          От: Посавско гонче.

          От собственика на кучето зависи в каква насока ще развие генетично заложените му качества .
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #50
            От: Посавско гонче.

            Първоначално публикуван от n960 Преглед на мнение
            Тая порода е ловно куче - не го мъчете! Продайте/подарете/ на мераклия- ловджия, щото мъчение за кучето... Тая порода е ,,ФЕН'' на - сърна, заек, лисица и по- редко прасе - не го изтезавайте...
            Ловувам с такова куче и мога да кажа че е отличен свинар. Няма оставяне на прасето . Сърни гони точно 15 мин и ги оставя

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X