Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Honda vf400 накъсани кабели, не дава искра.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Honda vf400 накъсани кабели, не дава искра.

    Здравейте, това ми е първата публикация тук, по простата причина, че до сега много сте ми помогнали с темите, но тази не мога да я намеря, за това пиша такава. Та, преди две седмици ми докараха една стара хондичка V обрязна, 400 кубика, която не пали. Оказа се, че стсрият собственик се е мъчил да я продава на части и продал таблото, но го е изтръгнал и е нарязал и накъсал някои кабели. Онзи ден като имах време вързах един акомулатор и я пробвах, нито въртеше, нито нищо, дадох директен плюс на стартера и завъртя, но до там искра не даде, проследих кабелите които отиват от бубините до ключът свързах кабелите, защото и контактия клю ми се стори съмнителен, пак не даде искра. Проверих всеки един кабел от акумолатора до бубините и стартера и пак нищо всичко ми се струва наред по отношение на тази система само, но не мога да докарам проклетата исра, а само това искам от моторчето. Имам една инсталация читава от едно кавазаки 400 и не знам дали ще стане от там направо да я сложа на този, но това искам да го оставя като краен вариянт... Благодаря предварутелно.

  • #2
    От: Honda vf400 накъсани кабели, не дава искра.

    Намерих тази тема -> http://www.biker.ie/forum/showthread.php?t=209343 , където хората пишат, че май окабеляването е като на vfr и са дали снимани схемите, може би от Haynes ръководство.
    Може и да станат за ориентир.
    Subaru Impreza 2.0 '98
    Honda Africa Twin RD07 '95
    Honda Africa Twin RD07А '96

    Коментар


    • #3
      От: Honda vf400 накъсани кабели, не дава искра.

      Имам схемата за VF500 ако може да ти погне. Дай мейл на лично да ти я пратя.
      Hyundai Galloper 3.0 V6

      0885 44 60 16

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X