Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защита Hilux

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Защита Hilux

    Здравейте! Имам нов Хайлукс,интересува ме има ли някой във форума който се занимава с изработването на метални кори за под двигателя,кутията и резервоара

  • #2
    От: Защита Hilux

    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=225449 - в тази тема имаше питане за защита на Мицубиши и има предложение , може да попиташ

    Коментар


    • #3
      От: Защита Hilux

      Благодаря!

      Коментар


      • #4
        От: Защита Hilux

        Даже и алуминиева предна броня мога да предложа.

        Коментар


        • #5
          От: Защита Hilux

          http://www.metalnakora.com/kori-pod-...ota-hilux-revo - може да видиш тук. Ако си с новия Hilux той си има за под двигателя метална кора - малко тънка ми се види (може би е 2мм) и се чудя дали да не я сменям, но жената ще ме остави да си спя в джипката, ако продължавам така безотговорно да давам пари.

          За момента примерно съм хвърлил едно очо на кората за диференциала и скоростната кутия (3мм излизат общо около 300лв актуално).

          @vsilev, каква предна броня може да предложиш? Усилена ли е (за крик)? Може ли да предложиш нещо такова, ако изработваш (с допълнение с предкартенрна защита - представям си тип "плочки"): http://offroadshop.bg/userfiles/prod...oduct_1620.jpg
          Тел / Viber: +359 889 396 793

          Коментар


          • #6
            От: Защита Hilux

            Първоначално публикуван от peshety Преглед на мнение
            Здравейте! Имам нов Хайлукс,интересува ме има ли някой във форума който се занимава с изработването на метални кори за под двигателя,кутията и резервоара
            Здравейте , избра ли кори и от къде ?

            Коментар


            • #7
              От: Защита Hilux

              Ако някой си търси, има и на една габровска фирма, които внасят и едно австралийско окачване - бяха изложени на техническия панаир в Пловдив. Изглеждаха доста по-читаво от тези които са пуснали в Металната Кора, пък и са Българско производство.

              Знам, че имат няколко продадени за Hilux 2016-та (REVO), та се чудя дали някой от вас не е взел от тях да каже мнение.
              Тел / Viber: +359 889 396 793

              Коментар


              • #8
                От: Защита Hilux

                Първоначално публикуван от Sartor Преглед на мнение
                Ако някой си търси, има и на една габровска фирма, които внасят и едно австралийско окачване - бяха изложени на техническия панаир в Пловдив. Изглеждаха доста по-читаво от тези които са пуснали в Металната Кора, пък и са Българско производство.

                Знам, че имат няколко продадени за Hilux 2016-та (REVO), та се чудя дали някой от вас не е взел от тях да каже мнение.
                Ще съм благодарен , ако пратиш координати на ЛС , за да видя какво предлагат .

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X