Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kia Sportage LSD?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Kia Sportage LSD?

    Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
    Дори и да има, при такава разлика в сцеплението, колкото повече газ подава, толкова по-малък ефект ще има.
    Същото е и при окантарване.
    +1, но при рязко подаване на газ. При плавно подаване ще си тръгват перфектно и двете гуми.
    Много натегнато LSD не е кой знае ква оферта зимата, че си става дрифтачка.

    ... ся, ако има яко сняг и си включил и предното си е фън.
    Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 26-03-18, 22:31.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #32
      От: Kia Sportage LSD?

      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
      +1, но при рязко подаване на газ. При плавно подаване ще си тръгват перфектно и двете гуми.
      Много натегнато LSD не е кой знае ква оферта зимата, че си става дрифтачка.

      ... ся, ако има яко сняг и си включил и предното си е фън.
      Сега си дойдохме на приказката,за това има и предно.
      .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
      Киа спортаж2000тди 98г
      Ауди А3 1.9ТДИ
      Каравана Аdria 390Q

      Коментар


      • #33
        От: Kia Sportage LSD?

        Така е. Моята си дрифти и на сухо.
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • #34
          От: Kia Sportage LSD?

          Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
          Така е. Моята си дрифти и на сухо.
          Мисля,че трябва да е така.Аз го усещам постоянно.
          .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
          Киа спортаж2000тди 98г
          Ауди А3 1.9ТДИ
          Каравана Аdria 390Q

          Коментар


          • #35
            От: Kia Sportage LSD?

            Умореният ЛСД на Спортидж е съвсем безполезен, на сняг/ киша/ кал въртят и двете гуми отзад, но при кантар все едно го няма...което не пречи на завой върху прах или чакъл вътрешното задно колело да превърта винаги.
            Животът е харизан кон според мен...

            Теди

            Коментар


            • #36
              От: Kia Sportage LSD?

              Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
              Сега си дойдохме на приказката,за това има и предно.
              Така де, ама ако караш по големите изчистени улици и трябва да влезеш по някоя малка, или междублоково с паркинги, е гадно щото може да изтрЕскаш нЕкой странично дори и само заради коловозите.
              Е, благинка си е де.
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • #37
                От: Kia Sportage LSD?

                Има ли вариант за подобряване на работата на лсд,регулиране,напрягане на пружините или само смяна с работещо?

                Коментар


                • #38
                  От: Kia Sportage LSD?

                  Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
                  Умореният ЛСД на Спортидж е съвсем безполезен, на сняг/ киша/ кал въртят и двете гуми отзад, но при кантар все едно го няма...което не пречи на завой върху прах или чакъл вътрешното задно колело да превърта винаги.
                  Точно това имах предвид, на много хлъзгаво тръгват и двете гуми, а когато има по-голямо сцепление си работи като обикновен диф и не те подмята.
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • #39
                    От: Kia Sportage LSD?

                    Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
                    Умореният ЛСД на Спортидж е съвсем безполезен, на сняг/ киша/ кал въртят и двете гуми отзад, но при кантар все едно го няма...което не пречи на завой върху прах или чакъл вътрешното задно колело да превърта винаги.
                    Баш в описаните ситуации си е полезен. Хайде да си без LSD и да те видя как на сняг, киша или кал си боксуваш с едно задно колело. Като не е много натегното на сух черен път не те поднася чак толкова.
                    Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                    Телефон - в профила!

                    Коментар


                    • #40
                      От: Kia Sportage LSD?

                      При мен е като заварен, на кръговите ако е мокро почти не завивам с волана, изправам косите на доста шофьори около мен понякога. Аз не съм имал проблем нито зимата , нито на мокро и в кал. Въртят си и двете винаги, даже и при потегляне оставям по две черти на асфалта, да се знае че съм бил там

                      Коментар


                      • #41
                        От: Kia Sportage LSD?

                        Аз и преди съм споделял, ама моя си зацепва като се окантари колата. То и вярно, аз имам малко по-специфичен стил на каране, нямам навика да и набивам всичката газ до долу, като се случи нещо такова или като почна да се закопавам а я карам в максимално ниски обороти докато намери сцепление, може и заради това да е. Нямам и навика да я стряскам със съединителя. Друг е факта, че и просвирват и двете гуми като тръгна на еднаква настилка. На лед и асфалт пак двете си драпат.

                        Знам ли, може просто да не е уморен наистина моя.
                        Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
                        Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

                        Коментар


                        • #42
                          От: Kia Sportage LSD?

                          Първоначално публикуван от GECATA 73 Преглед на мнение
                          ... даже и при потегляне оставям по две черти на асфалта, да се знае че съм бил там
                          Бах тия 83 коня с 235-ци ...
                          Nissan Terrano 2,7 TDI

                          Коментар


                          • #43
                            От: Kia Sportage LSD?

                            Тя и мойта си чертае с 215-ките, ако не ти се свиди съединителя и газта Друг е въпроса, че чертите са късички нали, ама ги има и са си две
                            Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
                            Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

                            Коментар


                            • #44
                              От: Kia Sportage LSD?

                              Вчера установих, че и моя е като заварен. Беше валяло дъжд и завоите ги взимах като старо бмв с галоши. Продавам газ, задницата не се удържа, жената се чудеше какво и най - вече защо го правя. Иди й обясни защо се получава така и каква е разликата с дизеловата 206ца.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Kia Sportage LSD?

                                Недостатък на ЛСД, както и на твърдите блокажи е, че лесно свлича задницата при страничен наклон, както и лесно се хлъзга в коловози. Иначе, си е огромна благинка.
                                Your conscience is all you can take to your grave.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X