Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Щос глава

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Щос глава

    Първоначално публикуван от DIMILIEV Преглед на мнение
    Човека от Златица, Пирдоп се казва Нонка Христова и контактувах с нея но беше отдавна,сега не знам с какво разполага но и имам телефона, ако някой се интересува на лични.
    Златица,от там си купих 675-то(даже и още едно за колега),мъжът и е Мариян Бъчваров,от време на време се чуваме когато има екзотични неща.Доста инвентар съм пазарил от там,тел на лични.
    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

    Коментар


    • #17
      От: Щос глава

      И мене ме мъчи същият проблем. Купих една глва за 676 , ама се оказа за 675 . по-малка , с малко. Та започнах едни фланци , едни пригаждания . Вече е закрепена , но ми остава да нагодя карето за връзка. Тегава работа! Ама после -кеффф. Провери тук 0887581153.

      Коментар


      • #18
        От: Щос глава

        За конзолна фреза щос главата не е много удачна . Нашата е на една Авиа оригинална работила е само на щос през годините и всичко мърда в нея . Имал съм случай да подпирам с тръба масата На малката ми ТОС FN 25 имам оригинална щос глава но няма сила в този свят която да ме накара да я кача и да работя с нея. Като е за нещо по сериозно от 8 мм канал качвам голямата щос глава на чепела там мърдане няма . За голямо натоварване истината е шепинг машина .
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • #19
          От: Щос глава

          Даммм на моята 251 понякога се е случвало да мурда масата както си фрезовам,направо я разтриса но го отдавам на това че не мога да си подбера режима и на калпав фрезер,то най-вероятно и фрезата си е толкова ама на мен ми стига поне за сега.

          Коментар


          • #20
            От: Щос глава

            Ако ти трябва липса на луфтове си има съответните мероприятия за това. Освен реглаж на клиновете имаш и болтове за допълнително обиране на луфта отпред, система за обиране на луфта на гайката, и лостове за обиране на луфтовете и застопоряване на оси Y и Z. При изпълнено всичкото това трябва сериозно напъване за да мръдне нещо. При мен зради забравен гаечен ключ на неподходящо място ми е местила менгемето по T-каналите, нищо че е стегнато яката с 4 болта, при което нищо по самата машина не мръдна грам.

            За другото - ясно е че за постоянна работа си трябва специализирана машина и при FU-тата е само за инцидентни неща.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #21
              От: Щос глава

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              Ако ти трябва липса на луфтове си има съответните мероприятия за това. Освен реглаж на клиновете имаш и болтове за допълнително обиране на луфта отпред, система за обиране на луфта на гайката, и лостове за обиране на луфтовете и застопоряване на оси Y и Z. При изпълнено всичкото това трябва сериозно напъване за да мръдне нещо. При мен зради забравен гаечен ключ на неподходящо място ми е местила менгемето по T-каналите, нищо че е стегнато яката с 4 болта, при което нищо по самата машина не мръдна грам.

              За другото - ясно е че за постоянна работа си трябва специализирана машина и при FU-тата е само за инцидентни неща.
              На фрезовите машини тип ФУ 251 / 321 и старите 250 / 320 масите са на безумно яки направляващи паралели и отдолу е подпряна на винта . Можеш и автоматичен чук да сложиш вместо вертикална глава Фрезите тип Декел са конзолни и масата дефакто виси само на направляващите паралели . Това обикновено са прецизни инструментални фрези които не са предвидени за големи натоварвания .
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • #22
                От: Щос глава

                Това защото някой каза че му мърдала. Мърда като не са обрани луфтовете или нещо не е стегнато. И при мен е мърдала. Но като се търси прецизност (макар че точно от 251-ца да търсиш нещо велико е загубена кауза) може да се оберат и да не мърда или поне да не мърда значимо за възможностите си.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #23
                  От: Щос глава

                  Дядо Коледа малко подрани тази година и ми донесе ей това желязо за фу-251

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20181216_140138.jpg
Прегледи:1
Размер:746.2 КБ
ID:5804788
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20181216_140126.jpg
Прегледи:1
Размер:727.5 КБ
ID:5804789

                  Коментар


                  • #24
                    От: Щос глава

                    А,Честито!
                    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                    Коментар


                    • #25
                      От: Щос глава

                      Благодаря.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X