Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BG-X HARD ENDURO VELIKO TARNOVO 31.03-01.04 2018

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: BG-X HARD ENDURO VELIKO TARNOVO 31.03-01.04 2018

    Първоначално публикуван от vpantev Преглед на мнение
    Резултати от HARD ENDURO VELIKO TARNOVO 31.03-01.04 2018

    Резултати от X-Cros



    Крайно класиране
    Честито на победителите, честито на "Адвенчърите" ! Доволен съм, че пак съм направил най-добрата селекция от АТV състезатели и пак ще обираме купите на края на годината

    Коментар


    • #32
      От: BG-X HARD ENDURO VELIKO TARNOVO 31.03-01.04 2018

      "Мнение на Hristo Dimov...
      Днес някой ако е загубил гард с шина Acerbis да пише тук."


      Ако е ляв и с цвят оранжев е моя, манивелата също ми я няма. Добре, че малко преди финала блокира двигателя иначе щях да финиширам само с кормило в ръцете. КТМ кво да прайш...
      Последно редактирано от tzynito; 01-04-18, 20:12.

      Коментар


      • #33
        От: BG-X HARD ENDURO VELIKO TARNOVO 31.03-01.04 2018

        Здравейте, влизам във форума да видя, кой на кого крив кой прав....то няма нищо.
        Явно първото мнение ще е мое. Поздрави на всички момчета и момичета, който направиха всичко с усмивка и тя се предаде на участниците, супер атмосфера стана. Въпреки, че времето не беше през вторият ден с нас и изключвам драките от първия, състезанието се получи добре за втора поредна година.Трасетата за мен бяха абсолютно нови и трудността за експертите докато аварирах малко преди презареждането беше,като първите 10км .
        Адмирации и догодина пак!!!
        NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

        Коментар


        • #34
          От: BG-X HARD ENDURO VELIKO TARNOVO 31.03-01.04 2018

          Много добре се получи,адмирации към всички който се нагърбиха с организацията на състезанието.

          Коментар


          • #35
            От: BG-X HARD ENDURO VELIKO TARNOVO 31.03-01.04 2018

            Няакой ако има снимки нека сподели и с нас

            Коментар


            • #36
              От: BG-X HARD ENDURO VELIKO TARNOVO 31.03-01.04 2018

              Първоначално публикуван от tzynito Преглед на мнение
              "Мнение на Hristo Dimov...
              Днес някой ако е загубил гард с шина Acerbis да пише тук."


              Ако е ляв и с цвят оранжев е моя, манивелата също ми я няма. Добре, че малко преди финала блокира двигателя иначе щях да финиширам само с кормило в ръцете. КТМ кво да прайш...
              Твоя е.Утре е при теб.
              КТМ кво да правиш

              Коментар


              • #37
                От: BG-X HARD ENDURO VELIKO TARNOVO 31.03-01.04 2018

                Да поздравя и аз Болярите, браво, постарали са се. Само дето останах с впечатление, че ще покарам десетина километра и после ще се шляя още два три часа, ама то се оказа друго.
                Диян Димитров

                Коментар


                • #38
                  От: BG-X HARD ENDURO VELIKO TARNOVO 31.03-01.04 2018

                  Имам въпрос към номер 23 Теодор Кабакчиев?
                  Защо е сложил само 3 минути на втория?
                  Теодоре,ти си спал някъде по трасето бе бате !!!
                  Моля за следващото състезание да се поправиш !

                  Коментар


                  • #39
                    От: BG-X HARD ENDURO VELIKO TARNOVO 31.03-01.04 2018

                    От името на Ендуро клуб Севтополис поздравления към Болярите, Митака, Ина и всички съпричастни с организацията на състезанието.
                    Като знам през какъв к0р минахте само за ендурокроса - това си е чисто геройство. Догодина си искаме същата кал
                    EnduroX Alba-Damascena 2019

                    Коментар


                    • #40
                      От: BG-X HARD ENDURO VELIKO TARNOVO 31.03-01.04 2018

                      Първоначално публикуван от Тодор Пашов Преглед на мнение
                      От името на Ендуро клуб Севтополис поздравления към Болярите, Митака, Ина и всички съпричастни с организацията на състезанието.
                      Като знам през какъв к0р минахте само за ендурокроса - това си е чисто геройство. Догодина си искаме същата кал
                      Не се стърпях...не карам ендуро, но имам доста състезатели през годините, тази година също и с мотори и с ATV...
                      Или г-н Пашов е бил на друго състезание или има странни критерии за състезание или въобще не знае за какво става дума...
                      Според замисъла на "Сдружението" то трябваше да подпомага организаторите и в организирането на състезанията и тяхното узаконяване...
                      Кой от "сдружението" помогна на Търновските организатори в изваждане на разрешения от община и полиция, кой провери трасетата дали са подходящи за категориите, дали са маркирани, отцепени, обезопасени, подходящи ли са местата за бивак, за старт, за финал и т.н. ? Нормално ли е полицията да гони състезателите от главния път, да ги заплашва с вдигане на колите, да не се знае чия собственост е терена за затворения кръг и да прави алтернативно в последния момент, нормално ли е да няма стартови списъци или ако има да са "тайна" и да се променят в последния момент, нормално ли е състезателите с ATV да си направят сбирка и да решат, че няма да карат в неделя и организатора да се съгласи, нормално ли е да се прави класиране според наши-ваши и да се премахват наказания, нормално ли е организаторите вместо да си гледат състезанието да се състезават и още куп такива неща, които са направили впечатление на г-н Пашов от първо лице, но явно ги приема за нормални и стандартни и затова следва поздравление и благодарност...?!?!?!?!
                      Не упреквам организаторите, направили са трасета по тяхно виждане и организация по техните възможности, НО тук става дума за кръг от Републикански Шампионат и накрая на годината всички искате да ви наградят и снимат за FB и да сте Републикански шампиони...не е сериозно и хората няма да ви вземат на сериозно след такива състезания.
                      Нормално би било "Сдружението" да подпомогне организатора, да провери как се справя, да го пита всичко ли е наред с местните власти, да му окаже съдействие ако не може да се справи (нали затова е БФМ отзад) да обясни как се случват нещата с награждаването и тем подобни неща, които са записани в целите на "Сдружението", но то самото не прави нищо за да ги постигне...
                      Остава в мен горчивия привкус, че това иначе добро начинание, се опорочава все повече и че целите му май са само и единствено тези с лицензите да си вземат купи в "Парк Хотел Москва" на края на годината, без да се промени нищо за състезатели и организатори...А търпението на властите е към края си, БФАС вече пуснаха писмо до Министъра на МВР и спортния министър, че всички автомобилни събития извън БФАС са не легитимни и местните управления да вземат мерки !


                      P.S.
                      За тези, които не ме познават, карал съм еднуро от 2007 до 2010 година, а в клубът който представлявам е бил винаги с най-големия брой състезатели с мотоциклети и ATV.
                      Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 04-04-18, 11:29. Причина: Украсяване :)

                      Коментар


                      • #41
                        От: BG-X HARD ENDURO VELIKO TARNOVO 31.03-01.04 2018

                        Ще ви отговоря г-н Хростов на всичките небивалици изчерпателно въпреки че не сте нито състезател нито организатор от националния шампионат по ендуро за 2018г

                        Или г-н Пашов е бил на друго състезание или има странни критерии за състезание или въобще не знае за какво става дума...

                        г-н Пашов си беше на състезанието лично го видях и като президент на здружението е запознат с всичко.Достатъчно работа свърши с което отговарям и следващото ви изречение Според замисъла на "Сдружението" то трябваше да подпомага организаторите и в организирането на състезанията и тяхното узаконяване..

                        Кой от "сдружението" помогна на Търновските организатори в изваждане на разрешения от община и полиция, кой провери трасетата дали са подходящи за категориите, дали са маркирани, отцепени, обезопасени, подходящи ли са местата за бивак, за старт, за финал и т.н. ?

                        Търновските организатори са направили достатъчен брой състезания и мероприятия за да бъдат допуснати до организиране на кръг от шампионата,подали са всички нужни документи към всички органи които се касаят до състезанието в срок според всички законови наредби.

                        Нормално ли е полицията да гони състезателите от главния път, да ги заплашва с вдигане на колите

                        Да нормално е след като са спрели извън оказаните от организатора места

                        да не се знае чия собственост е терена за затворения кръг и да прави алтернативно в последния момент

                        Идеално се знае чия собственост е всичко и си остава право на организатора да си построи затвореното когато си поиска дори ако е и в деня на състезанието

                        нормално ли е да няма стартови списъци или ако има да са "тайна" и да се променят в последния момент

                        стартови списъци си имаше и 2та дни при голямо желание от ваша страна мога да приложа снимки

                        нормално ли е състезателите с ATV да си направят сбирка и да решат, че няма да карат в неделя и организатора да се съгласи

                        да съвсем нормално като се вземе предвид метеорологичните условия и правилната преценка на трасе координаторите и рейс директора

                        нормално ли е да се прави класиране според наши-ваши и да се премахват наказания

                        класирането се прави според времеизмерването а там няма наши ваши и всеки който е за наказание си го е получил и обратното

                        нормално ли е организаторите вместо да си гледат състезанието да се състезават

                        да нормално е според наредбата не е забранено

                        P.S.
                        За тези, които не ме познават, карал съм еднуро от 2007 до 2010 година, а в клубът който представлявам е бил винаги с най-големия брой състезатели с мотоциклети и ATV.

                        за тези които не ме познават аз съм Димитър Митов и пиша от друг профил карал съм мотори има няма четвърт век,клуба който представлявам е на малко повече но според статистиката от този кръг клубът ВИ не фигурира много много.






                        Коментар


                        • #42
                          От: BG-X HARD ENDURO VELIKO TARNOVO 31.03-01.04 2018

                          Първоначално публикуван от Барни Преглед на мнение
                          Ще ви отговоря г-н Хростов на всичките небивалици изчерпателно въпреки че не сте нито състезател нито организатор от националния шампионат по ендуро за 2018г

                          .................
                          P.S.
                          За тези, които не ме познават, карал съм еднуро от 2007 до 2010 година, а в клубът който представлявам е бил винаги с най-големия брой състезатели с мотоциклети и ATV.

                          за тези които не ме познават аз съм Димитър Митов и пиша от друг профил карал съм мотори има няма четвърт век,клуба който представлявам е на малко повече но според статистиката от този кръг клубът ВИ не фигурира много много.
                          Благодаря за изчерпателния отговор, успокоих се, че всичко е наред и Ендурото върви в правилната посока, дано и състезателите да мислят така...

                          Коментар


                          • #43
                            От: BG-X HARD ENDURO VELIKO TARNOVO 31.03-01.04 2018

                            Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ;3308058 .....[COLOR=#000000
                            нормално ли е да се прави класиране според наши-ваши и да се премахват наказания,[/COLOR]
                            .
                            Е тука няма как да не изразя искреното си възмущение - защото това не е вярно. И понеже не те видях на състезанието предполагам че черпиш информация от грешни и не толкова коректни източници.
                            Относно стартовите списъци - имаше, но излязоха в последния момент. Записване в събота половин час преди навигация при 180 участника предполага суматоха и объркване. На следващите състезания няма да се повтори.

                            Коментар


                            • #44
                              От: BG-X HARD ENDURO VELIKO TARNOVO 31.03-01.04 2018

                              Първоначално публикуван от Барни Преглед на мнение



                              класирането се прави според времеизмерването а там няма наши ваши и всеки който е за наказание си го е получил и обратнотo




                              Не съм съгласен с това и се обзалагам, че има още състезатели ,които ще подкрепят тези думи!
                              ЦЕКИЧА

                              Коментар


                              • #45
                                От: BG-X HARD ENDURO VELIKO TARNOVO 31.03-01.04 2018

                                Здравейте Боляри! Пичове, че даже и герои сте! Аз както никога пристигнах от първите - към 16 часа бях на затвореното трасе, което още се строеше! Заварих момчетата от мото-клуб Боляри мобилизирани и задружни да работят здраво и експедитивно за да подсигурят нашия кеф! Бюрократичните проблеми не ги бяха препънали, защото Болярите намерили друго решение за да се изключи вариант на провал. Намереното решение не беше никак леко за самите тях, но те вече работеха по реализирането му! За един ден да преместиш затвореното трасе с толкова много елементи на 500 м. от мястото на което е строено цял месец си е тегава, къртовска и доста скъпа работа! "Наградата" за труда Ви - времето в неделя се скапа! Но Божа работа! Има и такива дни. Докато сега си драскаме тука Вие сигурно пак местите трасето - разбрах, че такава е уговорката Ви със собственика на парцела, да се премахне всичко веднага след състезанието! Ами Благодаря Ви пичове, че го направихте за нас!

                                Навигацията. Прекрасно време - също Божа работа! Недоволни от слънцето няма ! Разнообразен ПРО трак но вървящ успоредно с колегите Експерти и лично за мен натъкване на много тапи, което ме бави и мори допълнително но също така ме калява доволно - доволен съм! Осъзнавам, че е трудно да се прави напълно отделен трак за 10-тина чепати човека и се радвам, че срещах и други колеги! Определено ми липсваха екстримите, които горе долу ги имаше миналата година - ама това сигурно се дължи на това, че Митака и той е минал на моторче 2т-асматик . Толкова ми липсваха, че едно байрче го ударих два пъти ей така за да усетя тягата на 500-ката на 3-та хвърковата предавка .. иначе калчицата беше в изобилие, което е нормално при положение, че до преди дни имаше сняг! Тва карането в кал си е мега каляване за, което също съм доволен, че по-принцип избягвам калните дни и места!

                                Още веднъж специално за Болярите - Благодаря Ви пичове, че го направихте за нас, догодина пак да ни поканите!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X