Обява

Свий
Няма добавени обяви.

МНЕНИЯ ЗА НИСАН ТЕРАНО - БЕНЗИН

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • МНЕНИЯ ЗА НИСАН ТЕРАНО - БЕНЗИН

    Здравейте,бих искал мнения за нисан терано - бензиново от 2003-2005 година ,защото дизел немога да намеря читав ,а могат да ми внесат бензиново и да му сложа газ. Та се чудя читави ли са като двигател,горивна система и др. неща ?
    Nissan Terrano 3.0 DI turbo

  • #2
    От: МНЕНИЯ ЗА НИСАН ТЕРАНО - БЕНЗИН

    2,7 дизел на Терано е един от най-здравите двигатели вграждани в джипки. А и е най-често срещания в модела. Отвори обявите и брой колко бензинови се предлагат, и колко 2,7 и колко 3,0 дизел. Реалните обяви за бензинови след 2000 г. се броят на пръстите на едната ръка.

    Иначе за бензиновите - на каквото попаднеш. От време на време имат проблеми с колянов вал. Мой приятел имаше бензиново. Започна да надува охладителната система и да колкочи като го изгаси. Но беше старичко и го продаде, без да се мъчи да го оправя. Може да попаднеш и на читава бройка. Носи на газ, разход 12 извън и 18 градско с ГИ.

    Поне аз, кола дето не съмя видял на живо, не бих взел. Та умната с познатите дето могат да ти внесат кола. Особено ако искат пари напред.

    Аз търсих около половин година читаво Терано и то от най-разпространените - 2,7. Исках поне 2002-2003 г., но бяха пълна скръб главно от към ръжди. Разгледал съм поне 30-тина броя. Накрая излезна едно 2000 г. - лъскаво като кукла. Та ходих от Пловдив до Дупница да си го домъкна.
    Nissan Terrano 2,7 TDI

    Коментар


    • #3
      От: МНЕНИЯ ЗА НИСАН ТЕРАНО - БЕНЗИН

      Точно това е ,че 2,7 са най добри като мотори но всичко в БГ е тотал щета и нищо читаво няма,затова се зачудвам за бензинки защото в Швейцария карат основно бензин и ги има.
      Nissan Terrano 3.0 DI turbo

      Коментар


      • #4
        От: МНЕНИЯ ЗА НИСАН ТЕРАНО - БЕНЗИН

        Няма, защото читавите джипки изчезват до ден два. Тия дето седят с месеци по обявите, очевидно имат проблеми или цената им е твърде завишена.

        Аз преглеждах обявите всеки ден по 2-3 пъти. В момента в който излезне нещо ново, бях готов да отида да го видя. Та един ден гледам обявите в 15:00 и нямаше нищо ново. Прибирам се в къщи и към 17:30 пак поглеждам - Я, нова обява пусната пет минути след предното ми преглеждане, ама чак в Дупница. Звъня по телефона и отсреща ми отговарят "Съжалявам, но се обадиха едни момчета от Карлово, утре в 9:00 идват тук с платформа да я товарят и тръгват. Ако слчайно пропадне сделката, ще звъна." Това за два часа от пускане на обявата! Та на другия ден ми звъни човека към 11:00 "Върнах ги тия да си ходят. Наистина дойдоха с платформа, ама искаха да им сваля 1000 лв и не им я дадох. Ако искаш, идвай"

        Явно разни търговчета от Карлово и не само дебнат, взимат и препродават. Та отидох, харесах, пазарихме се. И наистина докато си говорихме двама клиента подхващаха пазарлък с джамбазина, но той им каза, че вече е продадена.

        Аз самия на няколко пъти съм изпускал джипки докато се наканя да ида. Говорим за 1-2 дена

        Та идеята ми е - парите в джоба, често преглеждане на обявите и готовност за бърз оглед. Но трябва да можеш добре да прецениш състоянието на автомобила.
        Nissan Terrano 2,7 TDI

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X