Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Реглаж преден мост на нисан терано 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Реглаж преден мост на нисан терано 2

    Познавам много добър майстор в регулирането, но не мога да гарантирам за него с главата си. По моите коли пипа кадърно.
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • #17
      От: Реглаж преден мост на нисан терано 2

      Истината е на. Бул.Амстердам №8 0888725739.
      Обадете се да си запишете час и готово , записват се часовете от днес за утре. Човека е исключително грамотен

      Коментар


      • #18
        От: Реглаж преден мост на нисан терано 2

        Първоначално публикуван от в.митов Преглед на мнение
        Истината е на. Бул.Амстердам №8 0888725739.
        Обадете се да си запишете час и готово , записват се часовете от днес за утре. Човека е исключително грамотен
        И на това управителя му беше съфорумник. Не знам към момента как е хавата.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #19
          От: Реглаж преден мост на нисан терано 2

          +1 за Амстердам. До сега 2 пъти при мен са се представяли без грешка. Единият път, след смяна на чаркалаци по предницата, тераното буквално не се караше. В крайна сметка, вместо заслуженото попържване, нещата приключиха с "в сервиза ви можеше мааалко повече да се постараят". Вече и такива подробности правят воечатление. Проверката на налягането във всички гуми (даже и резервната) - също.

          Коментар


          • #20
            От: Реглаж преден мост на нисан терано 2

            И аз съм ги ползвал на 3 коли, нямам оплаквания. Ето линк:
            https://autoexpress-2.com/
            Suzuki Samurai SJ413 1.3i 2000
            Toyota Corolla E12 1.4 VVT-i 2006

            Коментар


            • #21
              От: Реглаж преден мост на нисан терано 2

              Първоначално публикуван от в.митов Преглед на мнение
              Истината е на. Бул.Амстердам №8 0888725739.
              Обадете се да си запишете час и готово , записват се часовете от днес за утре. Човека е исключително грамотен
              Може да поспорим. Сега едната кола дърпа малко по-малко вдясно отпреди, а другата е с прав волан, но пък има бонус - дърпа надясно.
              Но било нормално (според майсторите) - било заради наклона на пътя.
              Това са мой лични впечатления
              Нула 8 Седем 8 500 225 Ogi Lazarov
              Nissan Terrano II 2.7TDi '01 (дълга база)
              Opel Campo 3,1 TD '99
              Надпис в каменоломна: "Повече камъни за народа"

              Коментар


              • #22
                От: Реглаж преден мост на нисан терано 2

                Въпросния сервиз АВТОЕКСПРЕС-2 се хвали по подразбиране, защото е собственост на активен преди време потребител на форума, по-скоро на майка му. Офроудър, един вид.
                Ходил съм няколко пъти при него преди около 7-8 години. Всеки път имаше проблеми с работата им, включително и оставане на пътя. Относно реглажа... Един път опитах да отида на реглаж, записах си час предварително, почаках въпреки записания час. Човека вдигна колата, разклати за 1 секунда, каза че ми е разбит хебела и реглаж няма как да се направи, след което ме оскуба 10 или 15лв за едното качване за няма и две минути и се сбогувахме завинаги. От "реглажа" нямам други впечатления.
                Та... полека с препоръките.
                Георги Тонев

                Коментар


                • #23
                  От: Реглаж преден мост на нисан терано 2

                  Първоначално публикуван от ogimaster Преглед на мнение
                  Може да поспорим. Сега едната кола дърпа малко по-малко вдясно отпреди, а другата е с прав волан, но пък има бонус - дърпа надясно.
                  Но било нормално (според майсторите) - било заради наклона на пътя.
                  Това са мой лични впечатления
                  Ако тераното ти дърпа, размени предните гуми, ако няма промяна размени задните. Заради задна гума също може да дърпа - не ме питай как съм го разбрал и колко реглажа ми е струвало.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Реглаж преден мост на нисан терано 2

                    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                    Ако тераното ти дърпа, размени предните гуми, ако няма промяна размени задните. Заради задна гума също може да дърпа - не ме питай как съм го разбрал и колко реглажа ми е струвало.
                    Оооо, имаше доста въртене на гуми, джанти, зимни, летни. Просто някой трябва да си занимае със страничните наклони и да измери правилно височината на лява и дясна страна на предницата (в ръководството много хубаво е описано как точно се прави, даже е нарисувано за тези който не могат да четат).
                    Чакам с нетърпение колегата да се похвали с реглажа при тези зад ШЕЛ-а или ти да вземеш един стенд за реглаж.
                    Интересно ми е кое събитие ще настъпи първо ;-)

                    Поздрави
                    Нула 8 Седем 8 500 225 Ogi Lazarov
                    Nissan Terrano II 2.7TDi '01 (дълга база)
                    Opel Campo 3,1 TD '99
                    Надпис в каменоломна: "Повече камъни за народа"

                    Коментар


                    • #25
                      От: Реглаж преден мост на нисан терано 2

                      Стенд няма да взимам със сигурност. 2 плочи, 2 електронни нивелира, 2 стойки за към джантите и вече можеш да знаеш всички ъгли.

                      ...но засега все успявам да закрепя положнението.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Реглаж преден мост на нисан терано 2

                        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                        Стенд няма да взимам със сигурност. 2 плочи, 2 електронни нивелира, 2 стойки за към джантите и вече можеш да знаеш всички ъгли.

                        ...но засега все успявам да закрепя положнението.
                        Абе всички няма да знаеш ама поне основните.....
                        ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                        Коментар


                        • #27
                          От: Реглаж преден мост на нисан терано 2

                          Докъде стигнаха нещата с реглажа?
                          Нула 8 Седем 8 500 225 Ogi Lazarov
                          Nissan Terrano II 2.7TDi '01 (дълга база)
                          Opel Campo 3,1 TD '99
                          Надпис в каменоломна: "Повече камъни за народа"

                          Коментар


                          • #28
                            От: Реглаж преден мост на нисан терано 2

                            Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                            Абе всички няма да знаеш ама поне основните.....
                            Кои по-точно няма да знам?
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Реглаж преден мост на нисан терано 2

                              Преди няколко седмици смених гумите и реших да мина и предница, нищо, че съм я правил миналата година.
                              Един келеш от софийски сервиз ми отказа - било много сложно на джип.
                              В Ихтиман и го направиха срещу 30 лева. Явно момчето доста светнато и ми каза да си потърся регулиращи пластини за горните носачи - могат да се видят на FA-9, последните две схеми. Повечето може да не са чували и за тях, а се чешат по главите - Защо ли не излизат ъглите???

                              По отношение на едно от твърденията, че щом има добра техника, всичко ще стане. Преди двадесетина години едни "специалисти" с лазерен стенд, така и не разбраха защо не могат да вкарат в норма задницата на 124-та ми. След известно време отидох при бай Пешо със стенд Sun и въженца и работата се понагласи ...

                              Коментар


                              • #30
                                От: Реглаж преден мост на нисан терано 2

                                Няма стендаджия, дето да не знае що е това регулировъчна пластина. Правят се на цапнати, щото ги мързи. За да регулират и това трябват 1-2 сваляния на гуми и отвиване и завиване на болтове. Опитен човек ще мине с едно сваляне, неопитен - не виждам от какво освен от заплесия може да се наложат повече от 2.

                                Пластините не са нищо особено - на лазер могат да ти ги резнат от няколко дебелини ламарина и ще струва стотинки. Дори и на ръка могат да се направят, ама не си струва играчката.

                                ...и по спецификация има пластина само най-отгоре. Отдолу са шайби, които може да ти направи всеки стругар за никакви пари.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X