Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хипертрофирала медиопателарна плика

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Хипертрофирала медиопателарна плика

    Здравейте,моят проблем е следният.Преди 6 месеца разтегнах връзки.Лекуваха ме доста дълго време но без успех.Преди мисец бях на преглед при др Хубенов
    Той направи диагноза че имам хипертпофирала медиопателарна плика.Преди 14 дена ми беше направена артроскопия,но болката продължава да е същата.Най мн се засилва след по продължително ходене или след седене когато кракът ми е свит.Моят въпрос е дали това е нормално и дали ще мине време докато болката отмине или вече 14 дена след операцията трябва да е спряла болката.Мерси предварително

  • #2
    От: Хипертрофирала медиопателарна плика

    http://www.offroad-bulgaria.com/show....php?t=212991- попитай , имало е и друг случай . Иначе съжалявам за травмата .На мен Хубенов ми сложи нова връзка преди шест години .Малко по-тежка операция .От първата седмица не го оставих на мира крачето .Рехабилитация от 20 ден , след 10 дни ходех нормално , плуване , фитнес .На шестия месец футбол ( два мача ) , оток , мазила и почивка .На 11 месец по един мач седмично , следващата година два и т.н. Коляното ме наболява сега , но играя четири пъти седмично все още . Няма да се оставяш , но не бързай и потърси мнението на други лекари .Успех

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X