Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сливи за смет или нов дефибрилатор за стар акумулатор!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Сливи за смет или нов дефибрилатор за стар акумулатор!

    Нема да се биете с човека , бе другари!
    Давайте да му прайме дубъл на акумулаторите.Влизам с половин нов акумулатор.Някой да организира!
    Половин нов на 100ah-50e.
    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

    Коментар


    • #17
      От: Сливи за смет или нов дефибрилатор за стар акумулатор!

      Ако се направи организация за всеки град, един човек да събира при него акумулатори на желаещите да ги дадат, като след това ги връща на пунктовете за изкупуване на акумулатори през определен период от време и сумата от акумулаторите се превежда по банков път?

      Коментар


      • #18
        От: Сливи за смет или нов дефибрилатор за стар акумулатор!

        Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
        Не ще пари, говорих с него. Кампанията е само "Сливи за смет".
        Ще трябва някой да го набие според мен.
        С теб ми се губи желанието да се бия, щото съм те виждал...
        В смисъл, че си приятелче, не че е заради ръста, да не си помислиш, че съм шубе

        Благодаря момчета. Получих обаждания и съобщения с щедри предложения за финансова подкрепа на идеята. Благодаря на всички. Няма да ги приема. Искам да покажем, че именно със "сливи за смет" може да осигурим дефибрилатор в обществена полза. Често чувам, че няма пари и затова няма дефибрилатори - цената на дефибрилатора е горе-долу колкото цената на гръмоотводна инсталация - знаете за колко години в България ще загинат 10 000 човека ударени от гръм, нали... а колко обществени сгради нямат гръмоотвод?

        Както написах в началото, не очаквам да променим света с един дефибрилатор. Но е важно да покажем, че ако има желание има и начин (не плагиатствам, цитирам Кольо
        Technical Rescue Direct - life lies in courage
        http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

        Коментар


        • #19
          От: Сливи за смет или нов дефибрилатор за стар акумулатор!

          един и от мен - Банишора

          Коментар


          • #20
            От: Сливи за смет или нов дефибрилатор за стар акумулатор!

            Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
            Благодаря момчета. Получих обаждания и съобщения с щедри предложения за финансова подкрепа на идеята. Благодаря на всички. Няма да ги приема.
            Ако толкова настояваш да е сливи за смет - ще отида да купя един нов акумулатор, и ще ти го дам да го занесеш за рециклиране. Сериозен съм.

            Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
            Нема да се биете с човека , бе другари!
            Давайте да му прайме дубъл на акумулаторите.Влизам с половин нов акумулатор.Някой да организира!
            Половин нов на 100ah-50e.
            Сенсей, чак сега ви прочетох поста - имаме партия, в събота ще взема един 100аХ и ще го карам свидна жертва на заколение
            Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

            Коментар


            • #21
              От: Сливи за смет или нов дефибрилатор за стар акумулатор!

              Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
              Ако толкова настояваш да е сливи за смет - ще отида да купя един нов акумулатор, и ще ти го дам да го занесеш за рециклиране. Сериозен съм.



              Сенсей, чак сега ви прочетох поста - имаме партия, в събота ще взема един 100аХ и ще го карам свидна жертва на заколение
              Жоро, не се съмнявам, че би го направил. Недей. Не харесвам неефективните решения. Не искам здрав акумулатор, произведен да служи няколко години да отиде на вторични заради моя инат. Няма да се учудя, ако Братята през океана решат да пратят акумулатор по пощата за да се включат но не това е идеята. Да видим дали ще стане така както съм го намислил, може и да бъркам. Имаш ли представа колко акумулатора подпират врати по мазетата... Ще стигнат за по един дефибрилатор на всяка спирка вероятно.
              Technical Rescue Direct - life lies in courage
              http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

              Коментар


              • #22
                От: Сливи за смет или нов дефибрилатор за стар акумулатор!

                Първоначално публикуван от lederman Преглед на мнение
                един и от мен - Банишора
                Благодаря! Моля дайте координати за да се свържа с Вас.
                Technical Rescue Direct - life lies in courage
                http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                Коментар


                • #23
                  От: Сливи за смет или нов дефибрилатор за стар акумулатор!

                  Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
                  Жоро, не се съмнявам, че би го направил. Недей. Не харесвам неефективните решения. Не искам здрав акумулатор, произведен да служи няколко години да отиде на вторични заради моя инат. Няма да се учудя, ако Братята през океана решат да пратят акумулатор по пощата за да се включат ноне това е идеята. Да видим дали ще стане така както съм го намислил, може и да бъркам. Имаш ли представа колко акумулатора подпират врати по мазетата... Ще стигнат за по един дефибрилатор на всяка спирка вероятно.
                  Ми виж сега - сам ме поставяш в цугцванг. Аз искам да помогна, но нямам акумулатор. Ти не приемаш друго освен акумулатори. Ерго?

                  И аз не харесвам неефективните решения дето акумулатор за 100 кинта (примерно, не знам колко струва, никога не съм купувал) ще го предадеш на старо за 10 кинта. За това - дай вариант за ефективно решение основан на тежко акумулаторонемие
                  Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Сливи за смет или нов дефибрилатор за стар акумулатор!

                    Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                    Ми виж сега - сам ме поставяш в цугцванг. Аз искам да помогна, но нямам акумулатор. Ти не приемаш друго освен акумулатори. Ерго?

                    И аз не харесвам неефективните решения дето акумулатор за 100 кинта (примерно, не знам колко струва, никога не съм купувал) ще го предадеш на старо за 10 кинта. За това - дай вариант за ефективно решение основан на тежко акумулаторонемие
                    Ела до Карлово и ще ти дам даму занесеш от твое име.
                    Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                    Коментар


                    • #25
                      От: Сливи за смет или нов дефибрилатор за стар акумулатор!

                      Доколкото разбирам, се приемат само акумулатори в София. Ако искат хора от други градове да помогнат, няма как да стане. Ако организираме транспорт от крайна североизточна точка на България (например Варна) и бусът обиколи колкото се може повече градове и да ги достави в София?

                      Коментар


                      • #26
                        От: Сливи за смет или нов дефибрилатор за стар акумулатор!

                        Първоначално публикуван от c0dy^ Преглед на мнение
                        Доколкото разбирам, се приемат само акумулатори в София. Ако искат хора от други градове да помогнат, няма как да стане. Ако организираме транспорт от крайна североизточна точка на България (например Варна) и бусът обиколи колкото се може повече градове и да ги достави в София?
                        Първоначално публикуван от c0dy^ Преглед на мнение
                        Ако се направи организация за всеки град, един човек да събира при него акумулатори на желаещите да ги дадат, като след това ги връща на пунктовете за изкупуване на акумулатори през определен период от време и сумата от акумулаторите се превежда по банков път?
                        Колега мисля, че не се познаваме лично, ако греша моля за извинение. Благодаря за ентусиазма и желанието за подкрепа, наистина го оценявам. Но повярвайте ми, във Варна необходимостта от достъпни автоматични дефибрилатори не е по-малка отколкото в София. Нито в Русе, нито в Карлово... Просто аз мога да обикалям и събирам акумулатори в София, затова стaртирах проекта тук. Смятам, че можем да се справим и, ако е така мисля, че това би било отличен пример, който да се приложи на други места. Може и да греша, често ми се случва... тогава бих си преглътнал егото и бих използвал всеки начин и всяка помощ за да осигурим средствата за този единствен дефибрилатор, защото пак ще си струва... Но дайте ми шанс, може пък да не съм сгрешил този път...
                        Последно редактирано от icerunner; 01-03-18, 23:16.
                        Technical Rescue Direct - life lies in courage
                        http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                        Коментар


                        • #27
                          От: Сливи за смет или нов дефибрилатор за стар акумулатор!

                          Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
                          Колега мисля, че не се познаваме лично, ако греша моля за извинение. Благодаря за ентусиазма и желанието за подкрепа, наистина го оценявам. Но повярвайте ми, във Варна необходимостта от достъпни автоматични дефибрилатори не е по-малка отколкото в София. Нито в Русе, нито в Карлово... Просто аз мога да обикалям и събирам акумулатори в София, затова стaртирах проекта тук. Смятам, че можем да се справим и, ако е така мисля, че това би било отличен пример, който да се приложи на други места. Може и да греша, често ми се случва... тогава бих си преглътнал егото и бих използвал всеки начин и всяка помощ за да осигурим средствата за този единствен дефибрилатор, защото пак ще си струва... Но дайте ми шанс, може пък да не съм сгрешил този път...
                          Да, не се познаваме лично, така че няма проблеми. Мисля, че сега разбрах гледната ти точка. Извинявам се за настояването от моя страна, просто аз, също като другите, мисля, че каузата си заслужава, поради тази причина се опитвам да помогна.

                          Разбрах мисълта ти. Поздравления!

                          Коментар


                          • #28
                            От: Сливи за смет или нов дефибрилатор за стар акумулатор!

                            Сашо, от мен един мото акумулатор. Идеята ти е страхотна, подкрепям с две ръце.

                            И малко по темата. Това тук е Notre-Dame de Paris или друго яче казано: Парижката Света Богородица.
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_5955.JPG
Прегледи:1
Размер:52.7 КБ
ID:5782253

                            А това е тоалетната на гърба на катедралата. Явно хората в Париж са осъзнали, че понякога освен молитви се налага и бърза и адекватна намеса и ето:

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_59611.jpg
Прегледи:1
Размер:149.0 КБ
ID:5782254

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_5962.JPG
Прегледи:1
Размер:100.2 КБ
ID:5782255

                            Успех Сашо!
                            Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
                            BMW F650CS
                            Радо о885 5о 59 5о

                            Коментар


                            • #29
                              От: Сливи за смет или нов дефибрилатор за стар акумулатор!

                              Ако мога да помогна, ще бъда много радостен. За мой яд дадох акумулатор на вторични преди 2 месеца..... Обикновено всяка седмица пътувам София-Пазарджик и Панагюрище. Често наминавам и през Пловдив. Ако някой няма възможност да даде акумулатора и е около този маршрут аз ще мина и ще го донеса в София. Дано някой се намери...

                              Коментар


                              • #30
                                От: Сливи за смет или нов дефибрилатор за стар акумулатор!

                                Момци, не се напрягайте да правите глупости. Вчера жената каза че на нейната кола стартерът въртял замислено. Според мен ще кара ама можем да направим трампата с вас. 75Ач е размерът, предпочитам АГМ.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X