Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да сменя ли Кия за Нива

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Да сменя ли Кия за Нива

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Е тва на снимката няма хъбове. От завода. И пак се кара по хасфалт
    Ако ти се разхожда около Бакъджика, докато отидеш до там в хубав слънчев ден,и имаш хъбове, няма ли да ги изключиш ?

    ... а има и нелоши заводски хъбове даже и на измислените джипки.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • От: Да сменя ли Кия за Нива

      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
      Ако ти се разхожда около Бакъджика, докато отидеш до там в хубав слънчев ден,и имаш хъбове, няма ли да ги изключиш ?

      ... а има и нелоши заводски хъбове даже и на измислените джипки.
      Провисва кардана, ззаминават карета и какво ли още не като се пести 1/100 от хъбове.

      Отделно главината е по скъпа с хъбове.
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: Да сменя ли Кия за Нива

        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
        Щото при офроуд каране (за такова не се брои каране по чакълирани пътища) всякакви автоматични хъбове се чупят като стой та гледай. Дали ще е на КИА, дали ще е на Хюндай или на Нисан - все тая.
        Абсолютно
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: Да сменя ли Кия за Нива

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Провисва кардана, ззаминават карета и какво ли още не като се пести 1/100 от хъбове.

          Отделно главината е по скъпа с хъбове.
          Така е, ама никой нЕма да те спре да си ги включваш и изключваш когато искаш.

          Ето едни заводски хъбове, не лоши за смесена употреба.

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:15219013914970.jpg
Прегледи:1
Размер:468.3 КБ
ID:5784565

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:15219014149471.jpg
Прегледи:1
Размер:556.9 КБ
ID:5784566
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • От: Да сменя ли Кия за Нива

            Болта що е замазан

            Иначе да, има и хубави. Но като цяло от хъбовете смисъла е колкото от вантите.
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: Да сменя ли Кия за Нива

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Болта що е замазан
              ...
              Не знам, така ми го пратиха.

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              ...
              Иначе да, има и хубави. Но като цяло от хъбовете смисъла е колкото от вантите.
              Като си накиснеш чорапите по храсталака ли ше ги сУшиш ?!
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • От: Да сменя ли Кия за Нива

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Болта що е замазан
                Чиракът , неговата кожа , не огледал и подава торкс.Майсторът и той , нема мама - еднояечен близнак с Дънкан Маклауд , напъва до контузване главето на болта.След по бира намират правилния шестостен и развиват болтовете на хъбовете.Ники е невинен , щото всички знаят , че не посега по болтове!
                А по темата ще се въздържа , принципът за нямането на нещо хубаво...
                Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                Коментар


                • От: Да сменя ли Кия за Нива

                  Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                  Чиракът , неговата кожа , не огледал и подава торкс.Майсторът и той , нема мама - еднояечен близнак с Дънкан Маклауд , напъва до контузване главето на болта.След по бира намират правилния шестостен и развиват болтовете на хъбовете.Ники е невинен , щото всички знаят , че не посега по болтове!
                  А по темата ще се въздържа , принципът за нямането на нещо хубаво...
                  Абе посегам на болтове, ама и гайките на гумите да ми стегнати точно с 11 кила, а ако въобще давам на друг да бара нещо, го гледам в ръцете.

                  Всъщност, този хъб съм го купил като счупен, щото му е спукана капачката точно около дупката на единия от болтовете и не му е бачкал вакуума, и се чудех как, аджеба, се е случило това, и с ваша помощ си отговорих на въпроса, щото замазаният болт го видях на снимката.
                  Някой гайкаджия ми е помогнал да си намеря изгодно хъб, щото на мен капачките са ми с ръчно включване, а при хъбове WARN да минавам на китайски, мисля че не е добро решение.

                  Ето, че понякога има файда и от малоумниците.
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X