Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Позакъсах в с. Бистрица

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Позакъсах в с. Бистрица

    Здравейте колеги и съжалявам, че по този начин се регистрирам във форума но стана един проблем
    Вчера вечерта бях до Бистрица уж на разходка, но малко ми закъса колата. Пробвах сам да я извадя но безуспешно (наклонът на пътя е голям напред). Един от хората живеещи наблизо се опита да ми помогне но нещо не се получи и се скъса въжето ми (тънко жълто китайче). Колата остана ето тук https://goo.gl/zbLvfM в дясно на пътя като задницата е в снега. Днес по обяд ще пробвам със един колега със субару импреца да я дръпнем обаче ме съмнява, заради тежестта най-вече, не че се съмнявам във проходимостта на субаруто. Ако не стане и има някой който е във Бистрица, възможно ли е да получа малко помощ от професионалист във офроуда, че другия ми вариант е да я оставя там докато се стопи снега
    Поздрави и телефонът ми е 0894667964, ако някой случайно има възможността да е в Бистрица днес/утре през деня или вечерта както е възможно. Написах темата, защото видях няколко подобни за същото село на които хора от този форум бяха помогнали и просто не се сетих къде другаде да питам. Ако администраторите сметнат, че не е подходяща нека я закрият.
    Благодаря ви предварително.
    Живко

  • #2
    От: Позакъсах в с. Бистрица

    Темата е преместена на по-сгодно място. Пиши ако не излезеш. Довечера към 9-10ч мога да ти помогна ако не си напреднал дотогава.

    Не е зле да напишеш и каква е колата.

    Коментар


    • #3
      От: Позакъсах в с. Бистрица

      Благодаря на Ясен за преместването и уточнението. Колата е СААБ 9000

      Коментар


      • #4
        От: Позакъсах в с. Бистрица

        Опит за съвет:Разходи се до центъра ,половината село си пие кафето сега и джипки бол пред кафетата.Ще те издърпат,добри хора са.

        Коментар


        • #5
          От: Позакъсах в с. Бистрица

          gimax благодаря за съвета, доста е полезен просто вчера нали беше вечер и нямаше много хора на центъра. После ако не стане дърпането ще видим как е по кафетата

          Коментар


          • #6
            От: Позакъсах в с. Бистрица

            Първоначално публикуван от jivko94 Преглед на мнение
            После ако не стане дърпането ще видим как е по кафетата
            Хората не седят цял ден по кафенетата,с надеждата някой закъсал да ги викне, а и на топло пред компютъра е екстра. Имайте в предвид,че от снощи до сега е наваляло около 20 см.нов сняг.Бих се опитал да ти помогна,но отдавна спрях да вадя леки коли-падат им разни чарколяци.
            п.п.Само да не се наложи на Ясен довечера да вади две коли.
            Последно редактирано от gimax; 28-02-18, 09:35.

            Коментар


            • #7
              От: Позакъсах в с. Бистрица

              Да наистина има и нов сняг. Силно се надявам да не се стига до двете коли . Въпроса е, че дърпащият ще е на пътя и ще дърпа надолу, така че се надявам да не урясаме и втората кола някак

              Коментар


              • #8
                От: Позакъсах в с. Бистрица

                Звънни ми, ако не се оправиш. Не мога само между 14 и 15:30. Само трябва да ме изчакаш да стигна до Бистрица от София.
                0889221948
                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                Коментар


                • #9
                  От: Позакъсах в с. Бистрица

                  edoors Благодаря много за предложението! Ако не успеем никак със дърпане и копане може да ти се обадя ако си свободен.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Позакъсах в с. Бистрица

                    Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                    ...
                    п.п.Само да не се наложи на Ясен довечера да вади две коли.
                    Сефте. И две пак е добре, биват и повече. За леки коли си имам методика, почти нищо не им пада.

                    Само трябва да знам кое е най-тежкото което са закопали, ако трябва да вземам Савиема.

                    Веднъж вадих Кадилак Ескалад с УАЗ - не беше лесно, добре че имаше големи ел. стълбове наблизо.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Позакъсах в с. Бистрица

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      .... почти нищо не им пада.
                      Прав си.Почти нищо.Я се скъса ухото с околните ламаринки и повлече бронята,а тя повлече и некой калник та го поизкриви.Я се пукне некой фар,щото бронята го подпрела,ако си го вързал за носачите,щото нема друго достатъчно здраво място.Историята знае много случки...Е такива дреболии.Почти нищо.
                      Почнах да ги карам да пишат на един лист,че нямат претенции към евентуални щети,причинени от ваденето.Ако не искат,"Алоо Пътна помощ ли е...." и да им сдерат джоба,а и докато не си платят-кола нема,заключена е.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Позакъсах в с. Бистрица

                        Здравейте, оправихме се със колата все пак. Малко ме дръпнаха нагоре 1 метър и като не можеше повече с ляв напред, десен назад накрая обърнах колата да гледа надолу и се измъкнах. Благодаря много на отзовалите се и за ценните съвети (надявам се да не трябва да прибягвам до тях отново )Натиснете снимката за да я уголемите

Име:28554742_1860341887331669_405382875_o.jpg
Прегледи:1
Размер:313.3 КБ
ID:5782168 ПС - Това остана до пътя от разравянето ни

                        Коментар


                        • #13
                          От: Позакъсах в с. Бистрица

                          Това до манастира ли е ?

                          Коментар


                          • #14
                            От: Позакъсах в с. Бистрица

                            са6о Да мисля, че манастира е в ляво малко по-надолу

                            Коментар


                            • #15
                              От: Позакъсах в с. Бистрица

                              Първоначално публикуван от jivko94 Преглед на мнение
                              Благодаря на Ясен за преместването и уточнението. Колата е СААБ 9000
                              И да ти е за последно! СААБ не закъсва(ако зависи от него
                              А тези простотии се правят от името на всички ни.
                              Даника
                              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X