Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на подходящи джанти за Кия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор на подходящи джанти за Кия

    Привет колеги!
    Ще купувам втори комплект джанти за Кия спортидж 08год. Харесал съм едни, но не съм сигурен при дадената разлика в параметрите, дали ще постигна желания ефект. Четох, смятах, мислих стигнах до някакво заключение, но искам и вашето компетентно мнение.
    Настоящите джанти са оригиналните лети джанти за модела. Прибрани са, обмислях вариант за фланци, но ме разубедиха.
    Целта е да имам втори комплект джанти и най-вече да "поизхвърля" гумите навън. Намерих джанти с междуболтово разстояние и цент отвор като моите. И каква ми е чуденката всъщност.
    Настоящите джанти са J 6.5, ET 46, тези които съм харесал са J 7.5 и ЕТ 35. От четене къде ли не и смятане, достигнах до извода, че желаните от мен джанти ще са по-изнесени навън с около 2.2см., което ме устройва напълно. Но...дали съм прав?
    Джантите са далеко, на др край на България и няма как да ги пробвам. Отделно трудно мога да намеря джанти с подобни параметри, че да видя как стоят.
    Разчитам на вашите мнения преди да звънна идната седмица на човека.

  • #2
    От: Избор на подходящи джанти за Кия

    Аз ги сметнах 2,37 см.
    Bertone freeclimber 1.8 115hp

    Коментар


    • #3
      От: Избор на подходящи джанти за Кия

      ..

      Коментар


      • #4
        От: Избор на подходящи джанти за Кия

        Благодаря за труда колега! И аз приблизително така ги изкарах, което ме устройва, вместо да слагам фланци.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X