Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Доверен Сервиз за Автоматик за Ланд Ровер Къде ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Доверен Сервиз за Автоматик за Ланд Ровер Къде ?

    Колеги моля да ми препоръчате доверен сервиз където могат да ми обърнат внимание за автоматика на РР 2008 SC автоматика е 6 степенен ZF най вероятно имам нужда от рециклиране на така нареченият Мозък. Благодаря предварително за мнениеята.

  • #2
    От: Доверен Сервиз за Автоматик за Ланд Ровер Къде ?

    Чувал съм за КОКО в района на малинова долина /поправете ме за района/ познат рециклира автомат на волво хц90 в8 за бая парички, друг вариант е на ул.Зайчар, Света троица - постоянно има най-различни марки автомобили пред и в сервиза, но май са от най-големите скъпчии /пак ме поправете/, вариант 3 - Джемини.

    Коментар


    • #3
      От: Доверен Сервиз за Автоматик за Ланд Ровер Къде ?

      Има ли някаква алтернатива не ми се отваря автоматика все пак не ми се вижда редно да се прави кутия от до на 138000 километра

      Коментар


      • #4
        От: Доверен Сервиз за Автоматик за Ланд Ровер Къде ?

        Имаш чувство че трябва да си рециклираш нещо по автоматика, но търсиш алтернатива на сервизи които се занимават с автоматици?
        Пробвй в сервиз където са в час на ръчните кутии.
        Sent from my Nokia s fenerche

        Коментар


        • #5
          От: Доверен Сервиз за Автоматик за Ланд Ровер Къде ?

          Ами по така наречените сервизи за автоматици ми обесняват ,че ще сменят дискове турбини и нз си какво като според мене и това което чета по форумите може да се окаже само селеноид или кофти масло затова потърсих мнение от Вас . Благодаря.

          Коментар


          • #6
            От: Доверен Сервиз за Автоматик за Ланд Ровер Къде ?

            Еми там ще ти кажат какво ще се сменя.
            Sent from my Nokia s fenerche

            Коментар


            • #7
              Re: Доверен Сервиз за Автоматик за Ланд Ровер Къде ?

              мое менине е да във София нема добр маистор за ЛР. Незнам за аутоматици, но всеки път като ходих при некой, или се проблема появи од ново или не е одстранен. нема значение за какво. понеже съм вече всичко сменял по диско си.
              Като добр маисотр или сервиз имам поредвид да: сервиз или маисотр със радост и срце оправи ЛР кои му се докара. Да го прави като за себе си. Все пак ЛР неса од наефтини за подржка и части сщто неса ефтини.
              Само мое мнение.
              o89 sedem sedem 33 986

              Коментар


              • #8
                От: Re: Доверен Сервиз за Автоматик за Ланд Ровер Къде ?

                Привет,

                Колега го е написал по-горе - Джемини. Дори навремето от "Фото Мое" са ме пращали там, за диагностика.

                Поздрави, и пиши какво е станало.
                "Land Rover не губи масло, той маркира територия."

                Искам България чиста!!!

                Коментар


                • #9
                  От: Доверен Сервиз за Автоматик за Ланд Ровер Къде ?

                  Джемини не е това,което беше.Разделиха се.По къдърната част си отвори сефвиз на Кл.Охридски почти срещу Волво.Не е реклама.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X