Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фронтера Б 2002г.2.2 DTL

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Фронтера Б 2002г.2.2 DTL

    Абсолютно!
    Honda XL600LM, 1987
    Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
    Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

    Коментар


    • #17
      От: Фронтера Б 2002г.2.2 DTL

      Обаче невидях Torque дали ще ми изкарва километража, без да го нулира на следващото палене?

      Коментар


      • #18
        От: Фронтера Б 2002г.2.2 DTL

        Ако говориш за изкарване на дисплея на таблета на оригиналния километраж - няма да стане, Торка си изкарва негов брояч на километри, който се нулира при всяко пускане. Но пък можеш да гледаш други параметри които ги няма на таблото!

        П.С. Сега гледам има и Odometer освен Trip, който дава някакъв общ пробег при мене на телефона: 2332.8км - явно има и нещо с натрупване!
        Последно редактирано от Edo; 28-02-19, 16:53.
        Honda XL600LM, 1987
        Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
        Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

        Коментар


        • #19
          От: Фронтера Б 2002г.2.2 DTL

          Това ме интересуваше, за общия, не ми бачка таблото и ми трябва поне заради смените на маслото.Благодаря все пак за инфото!

          Коментар


          • #20
            От: Фронтера Б 2002г.2.2 DTL

            Първоначално публикуван от Bagero Преглед на мнение
            Несвети,връща горивото в резервоара,то
            ва е!
            А вариантите вече са около 20,от къде и защо,така че,ще се огранича до блокиране на обратния път към резервоара!😀😀😀
            Това ако мислиш да го направиш с възвратен клапан ,следващото ти питане ще бъде ;
            Защо ми свети чека ,и не иска да запали Фронтерката .... а след като ти препоръчат отново да направиш диагностика ....ще ,изпишеш тук номерата на едни много неприятни номера на грешки и въпросът ,ще бъде ....
            Колеги помагайте къде да ремонтирам ГНП-то и колко пари струва .... Успех
            Напред и нагоре
            Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
            0886769809-Юлиян
            kiko00@abv.bg

            Коментар


            • #21
              От: Фронтера Б 2002г.2.2 DTL

              Първоначално публикуван от kiko00 Преглед на мнение
              Това ако мислиш да го направиш с възвратен клапан ,следващото ти питане ще бъде ;
              Защо ми свети чека ,и не иска да запали Фронтерката .... а след като ти препоръчат отново да направиш диагностика ....ще ,изпишеш тук номерата на едни много неприятни номера на грешки и въпросът ,ще бъде ....
              Колеги помагайте къде да ремонтирам ГНП-то и колко пари струва .... Успех
              Здр,тоя проблем го оправих отдавна,оказаха се гумички на дюзите,.......и малко настройка на ГНП-то,това е ,благодаря за мнението все пак!

              Коментар


              • #22
                Първоначално публикуван от kiko00 Преглед на мнение
                От: Фронтера Б 2002г.2.2 DTL



                Това ако мислиш да го направиш с възвратен клапан ,следващото ти питане ще бъде ;
                Защо ми свети чека ,и не иска да запали Фронтерката .... а след като ти препоръчат отново да направиш диагностика ....ще ,изпишеш тук номерата на едни много неприятни номера на грешки и въпросът ,ще бъде ....
                Колеги помагайте къде да ремонтирам ГНП-то и колко пари струва .... Успех
                Защо да не става с възвратен клапан?
                Аз съм с такъв от сума си време и няма проблем. Клапана е от камион де, с голям дебит.

                Коментар


                • kiko00
                  kiko00 коментира
                  Редактиране на коментар
                  Защото много като теб се опитваха да ме убедят ,че става и после плакаха ,ама това си е ваша работа де ...

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X