Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откраднато атв кфх 700 зелен с бяло

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Откраднато атв кфх 700 зелен с бяло

    Добър вечер откаднато е кфх 700 в. Село. Мсло бучино от гаража ми ако имнякои инф.щ да пише атв то се зелено с заварявани гресиорки на носачите и с двоина юшимура 0896 074502
    Прикачени файлове

  • #2
    От: Откраднато атв кфх 700 зелен с бяло

    Лично аз горе-долу нищо не разбрах. а и с тази снимка...... АМА АКО МОГА ЩЕ ПОМОГНА.

    Коментар


    • #3
      От: Откраднато атв кфх 700 зелен с бяло

      Добър вечер откаднато е кфх 700 в. Село. Мсло бучино от гаража ми ако имнякои инф.щ да пише атв то се зелено с заварявани гресиорки на носачите и с двоина юшимура 0896 074502

      Ето го превода- Добър Вечер! Откраднато от гаража ми е КФХ 700 от село Мало Бучино. Ако някой има информаци, моля да пише! АТВто е зелено със заварени гресйорки на носачите и е с двойна юшимура /идея нямам това какво е/.
      Последно редактирано от NIKSD; 22-02-18, 21:41.
      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

      Коментар


      • #4
        От: Откраднато атв кфх 700 зелен с бяло

        Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
        Добър вечер откаднато е кфх 700 в. Село. Мсло бучино от гаража ми ако имнякои инф.щ да пише атв то се зелено с заварявани гресиорки на носачите и с двоина юшимура 0896 074502

        Ето го превода- Добър Вечер! Откраднато от гаража ми е КФХ 700 от село Мало Бучино. Ако някой има информаци, моля да пише! АТВто е зелено със заварени гресйорки на носачите и е с двойна юшимута /идея нямам това какво е/.
        Изпускателна система изработена от японци в USA: https://www.google.bg/search?q=yoshi...w=1366&bih=641
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X