Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Земетресения

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Земетресения

    В София на шести етаж се усети

    Коментар


    • #32
      От: Земетресения

      И на четвъртия, много слабо.
      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

      Коментар


      • #33
        От: Земетресения

        Кучето и котаракът се строиха на бегом при нас в спалнята и бяха част от причините да се събудя и да го регистрирам. Може да е било силно, но определено беше поносимо като люлеене. Снаха ми с малкото и дъщеря ми (едната на 14-ти в Русе, другата на 12-ти в София) от нас научиха.

        Коментар


        • #34
          От: Земетресения

          Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
          ... Може да е било силно, но определено беше поносимо като люлеене...
          Щото беше надълбоко, 150 километра. 77-ма - 94км, и магнитуд 7.4.

          Коментар


          • #35
            И днешното раздрусване от румънски произход не беше много приятно на 4 етаж в Софето
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • #36
              В Дървеница сме го проспали. А сайта на БАН не се отваря.
              Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

              Коментар


              • #37
                В колата на паркинг в София. Почудих се дали не ме духна вятър, но беше достатъчно продулжително за да е усъмня в земетресение. Сравнително слабичко беше. Във висок блок може и по-добре да се е усетило.
                Последно редактирано от sparkybg; 14-02-23, 15:36.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #38
                  В Русе твърдят, че са го усетили , на 30 километра на юг, аз нищо не усетих , ама на жената бюрото се разклатило леко .
                  Нещо честичко почна да се сърди тая планета , дали не и е писнало от нас ?
                  Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                  За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                  A1+

                  Коментар


                  • kbot
                    kbot коментира
                    Редактиране на коментар
                    Що от "нас"? Все у комшиите друса!

                • #39
                  Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                  Нещо честичко почна да се сърди тая планета , дали не и е писнало от нас ?
                  Е де, дай по-сериозно.

                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #40
                    И аз го усетих, усетих и леко виене на свят и леко гадене, не се смейте, такова състояние съм имал само като дете когато се въртях на една много брутална въртележка, не знам каква е връзката, земетресението което едва усетих със световъртеж и леко гадене ...
                    Последно редактирано от Еделвайс; 14-02-23, 15:54.

                    Коментар


                    • stefsab
                      stefsab коментира
                      Редактиране на коментар
                      Мен обикновено ме боли глава по особен начин.

                    • Еделвайс
                      Еделвайс коментира
                      Редактиране на коментар
                      Мерси за линка, не знаех за тази причина, сигурно котките затова усещат тези вълни, малко преди да дойде земетресение и почват да мяукат особено...

                    • Еделвайс
                      Еделвайс коментира
                      Редактиране на коментар
                      п.с. Всъщност усетих и леко земетресение още в събота 18.02 около 14 часа, тогава бях легнал и тавата на леглото едва забележимо и леко се клатеше но беше с бързи интервали на клатене за около 5 секунди, гадно беше, тогава никъде и нищо не се каза за това, сигурен съм че е имало но е било много лека степен явно.

                  • #41
                    Аз съм 2 пъти по-близо до епицентъра от София и не усетих нищо. С колегата се бяхме заговорили и като влязаха колегите от другата стая да питат дали сме усетили нещо се учудихме.
                    Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                    Телефон - в профила!

                    Коментар


                    • #42
                      На 4-ят етаж се усети. Това в София. Стола на който бях седнал се люшка под теб. Кофти тръпка.

                      Коментар


                      • #43
                        Ама това днес ли? Не съм разбрал и не ми липсва.
                        Не чета коментари и не отговарям на такива.

                        И коментаторите...

                        Коментар


                        • #44
                          Аз пък по време на земетресението съм карал УАЗ. Нищо под 6 степен не бих могъл да усетя.

                          Коментар


                          • #45
                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            Аз пък по време на земетресението съм карал УАЗ. Нищо под 6 степен не бих могъл да усетя.
                            И Кадилак да беше карал, все тая. Щеше да го усетиш ако си спрял и със загасен двигател, иначе - таратанци.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X