Страница 5 от 5 ПървиПърви 1 2 3 4 5
Резултати 81 до 82 от 82

Тема: Относно GDPR - трябва да се скалъпи нещо. Как си представяте нещата в частта IT

Място
    София
    Публикации
    5,982
    Точки (при гласуване)
    20

По подразбиране От: Относно GDPR - трябва да се скалъпи нещо. Как си представяте нещата в частта IT

Нещо не разбрах как точно ти се бъркам в работата и как те засегнах.
    А за магазина ми не се безпокой, проблеми там отдавна няма.

Място
    София
    Публикации
    1,403
    Точки (при гласуване)
    8

По подразбиране От: Относно GDPR - трябва да се скалъпи нещо. Как си представяте нещата в частта IT

Цитат Мнение на maystor Преглед на публикациите
    Нещо не разбрах как точно ти се бъркам в работата и как те засегнах.
    А за магазина ми не се безпокой, проблеми там отдавна няма.
    Относно личните ми данни съм придирчив защото пред очите ми изгоряха имоти след такива злоупотреби. Покрай Ивайло Илиев познавам сума и народ дето ги измамиха. Да ми кажеш как си размъквам данните и нехая, и поради това ми досаждат с реклами е меко казано невярно.
    Ако почна да ти разправям как се размъкват SQL експорти с данни на десетки хиляди клиенти - няма да ми повярваш. И като отворих подобна тема тука как може да се имунизирам срещу подобни измами - срещнах ураганен отпор, дали не ми я и заключиха по навик...
    Не ме закачай на тия теми, щото като отворя приказка и не ми вярвате. Пък нещете да идвате по протести и да видите с очите си.
    Обикновено се стига до подигравки като предните постове, и дотам. Идвате по протести чак като заиграе мечката у твоя двор. Разбираш, че си осъден чак като дойде ЧСИ с полиция да те изрита от бащино огнище.

https://www.facebook.com/GDPDI
    На 20-ти февруари има протест, може да се убедите от потърпевши и лично как за ден от рентиер се става бездомник.

GDPR е едно от малкото смислени неща дето се въведоха напоследък, напук на всичко останало. И ми се ще да почнат да набиват канчета по него, щото злоупотребите са за стотици милиони.
    Последно редактиран от Ivan Terziev ; 12-02-19 в 11:20

Страница 5 от 5 ПървиПърви 1 2 3 4 5

Сходни теми

1. Трябва ми съвет относно диамантен диск за рязане на бетон!?
    От tkzsbg във форум Ремонт, майстори и материали
    Отговори: 23
    Последно мнение: 27-10-14, 21:51
  2. Как си представяте РАЯ ?
    От Volk във форум Спам, чат дискусии, всичко което не е за останалите форуми!
    Отговори: 25
    Последно мнение: 08-07-10, 10:28
  3. Отговори: 2
    Последно мнение: 07-03-08, 20:03

Правила за публикация

• Вие не можете да публикувате нови теми
  • Вие не мжоете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да добавяте прикачени файлове
  • Вие не можете да редактирате собствените публикации
  •  
"); } else { document.write(""); } } // ]]>