Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предна броня за Land Rover Discovery

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Предна броня за Land Rover Discovery

    Бронята е много добра!!! Браво за изработката! Отгоре на всичко е и красива
    о 88 з 417 оо 4 - Стоян

    Коментар


    • От: Предна броня за Land Rover Discovery

      Колега тези римове осигорени ли са отзад, че ако са само на резба няма да вършат много работа. Играчката си е струвала - добре е станала, но вземи и сложи два здрави шегела на уши поне да знаеш, че може да разчиташ на тях. Щом си успял да счупил бронята... ще мислиш май и за лебедка по нататък

      Коментар


      • От: Предна броня за Land Rover Discovery

        Здр.форумци
        малко със закъсненине се включвам пак /имах лични проблеми и не съм влизалал в форума /,, по питането на lupus" :Колега тези римове осигорени ли са отзад, че ако са само на резба няма да вършат много работа? -
        Ами те са ф/16мм с резба и гайка с перферия тип федершайба от задната страна.Ако не издържат /не съм ги тествал още / ще ги сменя с поголеми . Качвам още няколоок снимки от обещаните "утре"....Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2155.jpg
Прегледи:1
Размер:128.5 КБ
ID:5593172Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2158.jpg
Прегледи:1
Размер:99.1 КБ
ID:5593174Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2153.jpg
Прегледи:1
Размер:130.3 КБ
ID:5593175Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2154.jpg
Прегледи:1
Размер:116.6 КБ
ID:5593179

        Правих теглич от зад ,, и ме домъзя да разкарам задната броня зада я правя и нея от метал ,, та заварих 2тръби /в тях по още една вътре от стар "хюнебек" / докато изкъртя някъде задната броня !. Тогава можеби ще си поиграя да я направя и нея .
        Да ЖИВЕЕШ означава да се БОРИШ!
        Робът се бори за СВОБОДА , А свободния за СЪВЪРШЕНСТВО!

        Коментар


        • От: Предна броня за Land Rover Discovery

          Новата ми броня:

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0824.jpg
Прегледи:1
Размер:122.3 КБ
ID:5611384

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0825.jpg
Прегледи:1
Размер:140.4 КБ
ID:5611385

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0827.jpg
Прегледи:1
Размер:140.0 КБ
ID:5611386

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0828.jpg
Прегледи:1
Размер:136.1 КБ
ID:5611387

          Сега трябва да свикна да пазя мигачите от по-сериозните храсталаци. Със старата беше по-лесно, но не беше подходяща за шосейните разходки извън БГ, а ми омръзна да ги сменям.

          Коментар


          • От: Предна броня за Land Rover Discovery

            Първоначално публикуван от Йордан Йорданов Преглед на мнение
            Със старата беше по-лесно, но не беше подходяща за шосейните разходки извън БГ, а ми омръзна да ги сменям.
            Правили ли са ти проблеми някъде? На практика всичко, което не е фабрично и не е минало технотест, е забранено. Интересно е доколко това може да е реален проблем някъде по Европа.

            Коментар


            • От: Предна броня за Land Rover Discovery

              Ако няма други проблеми, едва ли някой ще ти гледа бронята. Нещата, обаче, са съвсем други, ако има катастрофа и дойдат на оглед специалистите. Може да се окаже, че си "модифицирал" колата до неузнаваемост и това е причината за щетите...
              ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

              Коментар


              • От: Предна броня за Land Rover Discovery

                При катастрофа е много вероятно застрахователя да си измие ръцете, позовавай ки се на неправомерна модофокация. Така както застраховката не важи ако няма редовен ГТП.

                Коментар


                • От: Предна броня за Land Rover Discovery

                  Досега не съм излизал извън БГ с модифицираната броня - винаги монтирам стандартната. И понеже ми омръзна тази гимнастика, реших да си направя нова, по-близка на външен вид до стандартната. Явно при евентуално ПТП извън БГ ще имам доста неприятности. Инъче в БГ не съм имал неприятности, дори участвах в едно ПТП.

                  Коментар


                  • От: Предна броня за Land Rover Discovery

                    Като гледам последните изпълнения на групата около Габрово все повече си мисля че няма да мина със стоковата си броня на следващите събития...и като че ли по-добре да я сменя преди да я счупя. Но никак не ми се иска да се разделям с ролбара си.
                    Смятате ли,че има вариант да се сложи "скъсена" версия с лебедка и да запазя ролбара?
                    Прикачени файлове
                    Land Lord Discovery II TD5 + Garmin Oregon 450 + Norica Marvik Gold + Sprint Apolon + Liverpool fan.
                    LZ2РSD

                    Коментар


                    • От: Предна броня за Land Rover Discovery

                      Първоначално публикуван от shaterhand Преглед на мнение
                      Като гледам последните изпълнения на групата около Габрово все повече си мисля че няма да мина със стоковата си броня на следващите събития...и като че ли по-добре да я сменя преди да я счупя. Но никак не ми се иска да се разделям с ролбара си.
                      Смятате ли,че има вариант да се сложи "скъсена" версия с лебедка и да запазя ролбара?
                      Направо го махай този ролбар, не знаеш какви поразии може да ти направи, при дори най-лекия удар отпред. Ще ти счупи фарове, мигачи, решетка и ще ти огъне капака. Съвсем сериозно, освен че изглежда лъскав и масивен и да те пази от клонки, за друго нищо не става.
                      LR Disco II 99 - TD5
                      www.lre-bulgaria.org

                      Коментар


                      • От: Предна броня за Land Rover Discovery

                        Първоначално публикуван от shaterhand Преглед на мнение
                        ... по-добре да я сменя преди да я счупя...
                        Това е мъдро решение, защото счупването на фабричната броня е сигурно ... дори и само в дълбок сняг.
                        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                        Коментар


                        • От: Предна броня за Land Rover Discovery

                          Виждал ли си на Радо темата в клубния подфорум? Там е решението на проблема ти.

                          Първоначално публикуван от Радослав Стефанов Преглед на мнение
                          Направо го махай този ролбар, не знаеш какви поразии може да ти направи, при дори най-лекия удар отпред. Ще ти счупи фарове, мигачи, решетка и ще ти огъне капака. Съвсем сериозно, освен че изглежда лъскав и масивен и да те пази от клонки, за друго нищо не става.
                          Става и за друго - тези лъскави железа имат учудващо висока цена на пазара. Кажи речи ще си избиеш парите за истинска броня.
                          о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                          Коментар


                          • От: Предна броня за Land Rover Discovery

                            Радо, много апокалиптична картина ми описваш....
                            не всичко е "практичност" в този живот... малко естетика също е необходима. А и колко от вас са имали среща с твърд предмет по новите брони. Ти на Хаинбаз видя от една Астра как сменя и калник...
                            Ще се изгуби неповторимия ми чар на Ленд Лорда...
                            Land Lord Discovery II TD5 + Garmin Oregon 450 + Norica Marvik Gold + Sprint Apolon + Liverpool fan.
                            LZ2РSD

                            Коментар


                            • От: Предна броня за Land Rover Discovery

                              Първоначално публикуван от Радослав Стефанов Преглед на мнение
                              Направо го махай този ролбар, не знаеш какви поразии може да ти направи, при дори най-лекия удар отпред. Ще ти счупи фарове, мигачи, решетка и ще ти огъне капака. Съвсем сериозно, освен че изглежда лъскав и масивен и да те пази от клонки, за друго нищо не става.
                              Имам подобен и от около две години си лежи в канала заедно със странични надлъжни такива. И удар имам - нищо му няма на капака. Страничните си бяха удобство за трудноподвижните ми пасажери. Челните тръби ги махнах понеже гаража ми е къс и 10-15 сантиметра са си нещо, страничните - заради ръжда по рамата където се хващат. Челен удар който ще ги сгъне до капака ще направи достатъчно поразии и без тях, според мен.

                              Коментар


                              • От: Предна броня за Land Rover Discovery

                                Първоначално публикуван от shaterhand Преглед на мнение
                                Радо, много апокалиптична картина ми описваш....
                                не всичко е "практичност" в този живот... малко естетика също е необходима. А и колко от вас са имали среща с твърд предмет по новите брони. Ти на Хаинбаз видя от една Астра как сменя и калник...
                                Ще се изгуби неповторимия ми чар на Ленд Лорда...
                                Данчо от Шумен да ти каже, какви поражения е имал от неговия булбар. Аз също видях какви поражения има от същия на друго дискавъри. Аз ако бях с такова желязо нямаше само с калник и фар да се размина. Казвам ти виждане на двама човека с такива железа, които ми твърдят, че само поразии ще направят, а не реално да те защитят. Иначе може да се измисли вариант за броня плюс него.
                                LR Disco II 99 - TD5
                                www.lre-bulgaria.org

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X