Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предна броня за Land Rover Discovery

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Предна броня за Land Rover Discovery

    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
    Гледам тука, се е заформила интересна тема с добри изработки и идеи. Ето една и от мен. Да не остана назад, един вид. Водача на лебедката и дупката още ги няма, защото не се знае какъв ще е водача. Оригиналния на лебедката, нещо не ме кефи. Пръскалките на фаровете също ще станат черни. Материала е 4 мм, въпреки протестите ми. Тия грозните уши за теглене също са по настояване на клиента. Кит няма. Ако някой намери кит по моите изработки, получава броня безплатно.
    Тази броня е много готина,имаш ли проект за Паджеро?
    Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
    АСК Ален Мак

    Коментар


    • От: Предна броня за Land Rover Discovery

      Първоначално публикуван от Венци В Преглед на мнение
      Тази броня е много готина,имаш ли проект за Паджеро?
      Като за първи опит смятам, че се получи. Защитата отдолу е грозна, ама клиента си държи на неговото. За сметка на това е от 7мм дурал и няма счупване. Отдолу съм заврял механична лебедка и за това челните болтове са малко на майната си. Онова облото са 20 стотинки. Просто за сравнение.
      Прикачени файлове
      Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 10-02-12, 07:49. Причина: Цитат
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • От: Предна броня за Land Rover Discovery

        Първоначално публикуван от djidjo Преглед на мнение
        Виж колега,не знам как ти е прозвучало на теб,не съм търсил конфронтация с никой,още повече с Г-н Николов.Чувал съм се няколко пъти с него,помагал ми е със съвети по телефона.Просто изразих желание да се видим очи в очи,ако ти търсиш под вола теле е друг въпрос.Броните които прави Тарга са едни от най-добре изглеждащите,ако ми подари такава не бих могъл да откажа въпреки,че мога да си я изработя почти същата.

        Ако модераторите решат,че не съм прав с чиста съвест да ми трият мненията!
        Добра е. Нещо куца под нивото на тръбата, но може би е от снимката. Чукни една леко странично за да се види по-ясно.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • От: Предна броня за Land Rover Discovery

          Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
          Гледам тука, се е заформила интересна тема с добри изработки и идеи. Ето една и от мен. Да не остана назад, един вид. Водача на лебедката и дупката още ги няма, защото не се знае какъв ще е водача. Оригиналния на лебедката, нещо не ме кефи. Пръскалките на фаровете също ще станат черни. Материала е 4 мм, въпреки протестите ми. Тия грозните уши за теглене също са по настояване на клиента. Кит няма. Ако някой намери кит по моите изработки, получава броня безплатно.
          Да те питам нещо - как получаваш горния ръб заоблен? За кита - браво. И моята е без грам кит. Само където в бояджийното за прахово беше заредена бяла боя, а аз нямах търпение и я занесох да я пръснат с мат и майстора я е пръснал с някакъв шприц кит. Сега където е изпожулена отдолу белее.
          LZ1AID

          Коментар


          • От: Предна броня за Land Rover Discovery

            И долния е заоблен.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • От: Предна броня за Land Rover Discovery

              Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
              Добра е. Нещо куца под нивото на тръбата, но може би е от снимката. Чукни една леко странично за да се види по-ясно.
              Куца да,основата е от старата ми броня и при изправянето на ъгъла се пречупи съществуващия ъгъл.Иначе за изглед от страни,

              снимките са от лятото, нямам пресни снимки с боя.

              Коментар


              • От: Предна броня за Land Rover Discovery

                Ми наснимай я де. Да се порадваме и ние.
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар


                • От: Предна броня за Land Rover Discovery

                  Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                  ......................... Да се порадваме и ние.
                  Ми ние се радваме на попската, дето си я направил, много даже. Като те знам к'ъф си мЕтал, допускам с голяма степен на вероятност, че е по-здрава от ARB. Да не говорим, че е по-измислена, технологична и не на последно място естетически издържана.

                  На Джиджо е друг клас - грозна, груба и яка, абе силовашка броня.

                  ПП Тарга, що не почнеш да правиш скулптури от метал?
                  За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                  Коментар


                  • От: Предна броня за Land Rover Discovery

                    Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                    и не на последно място естетически издържана.

                    На Джиджо е друг клас - грозна, груба и яка, абе силовашка броня.
                    Е това е истината,казана накратко.Подкрепям с две ръце.

                    Коментар


                    • От: Предна броня за Land Rover Discovery

                      Препрочитайки темата ми хрумна идеята, че и аз мога да си направя нещо подобно.Взех един кашон от телевизор малко ламарина(от пункт за скраб) и се почна.Понеже нямам подходящ гараж се наложи да се прави на село в двора.За заварките(понеже хич ме няма) ми помогна шурея. И в крайна сметка (като не броим бирата труда тока и др.) 55лв. ламарина 3мм. и две тръби 45мм.; 15лв. огъване на тръбите в една фирма; около 50лв. за електроди, дискове за шлайфане, боя.;10лв на стругар да ми направи две планки за шегели.
                      Общо 175лв. смятам че си заслужаваше труда.
                      Ето и снимки.

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изобр062.jpg
Прегледи:1
Размер:78.5 КБ
ID:5354078 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изобр063.jpg
Прегледи:1
Размер:96.5 КБ
ID:5354079 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:111120111764.jpg
Прегледи:1
Размер:182.5 КБ
ID:5354080 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:111120111765.jpg
Прегледи:1
Размер:185.9 КБ
ID:5354081Натиснете снимката за да я уголемите

Име:111220111773.jpg
Прегледи:1
Размер:195.7 КБ
ID:5354082 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:111220111771.jpg
Прегледи:1
Размер:168.3 КБ
ID:5354083

                      Съобщение от модератор:
                      Моля, напишете си в профила от къде сте.
                      ...ЦЪК
                      Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 07-03-12, 20:04.

                      Коментар


                      • От: Рязане на калници и монтаж на арки на Land Rover Discovery

                        Здравейте колеги!
                        Незнам дали тук е точното място за въпроса ми,ако не е предварително се извинявам.
                        Та накратко:Мой приятел си купи Дискавъри 2.
                        Машината е абсолютно стандартна и вече при първите влизания в гората броните почти изпопадаха.
                        Човека пита за чертеж-/скица/ с точни размери на метална броня.
                        Можете ли да ме насочите с нещо подобно или да ми пуснете линк,ако има вече такава тема.
                        Предварително благодаря-Лека вечер.

                        Коментар


                        • От: Рязане на калници и монтаж на арки на Land Rover Discovery

                          Моите оригинални брони се строшиха още през първия ден след купуването на Диското - преди 1 година. Направиха ми предна стоманена броня за 500 лв. Ето я:
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:С2.jpg
Прегледи:2
Размер:136.8 КБ
ID:5427374
                          Всичко е запазено: казанчето за чистачките, напречната греда (тръба), подкалниците и алуминиевите "бушони".
                          Последно редактирано от trapper; 19-11-12, 21:07.
                          ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                          Коментар


                          • От: Рязане на калници и монтаж на арки на Land Rover Discovery

                            Колега благодаря,но нещо размери,чертеж???

                            Коментар


                            • От: Рязане на калници и монтаж на арки на Land Rover Discovery

                              Майсторът е Тихомир - О8986О88О5. Работи в София, Овча купел. Закарах си колата и я направи за 2 дена. Боядисване - автобоя или прахово. Бронята може да има място за лебедка и тръба над бронята пред решетката. Прави също защити и багажници.
                              Преди няколко месеца пратих при него един приятел от форума, който също е доволен от работата.
                              Мисля, че е точния човек.
                              ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                              Коментар


                              • От: До: Предна броня за Дискавъри

                                Точно за това говоря http://www.offroad-bulgaria.com/show...t=22558&page=6
                                Последно редактирано от rumaneza77; 29-11-12, 23:39.
                                Land rover discovery 300 Tdi

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X