Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Плексиглас / Цикла за вакса

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Плексиглас / Цикла за вакса

    Здравейте, търся си цикла за махане на вакса. Чудех се къде мога да си намеря подходящ плексиглас, трябва ми с размери около 30см.х8см.х3мм. и 30см.х8см.х5мм. Чудех се дали някой ще продава толкова малки, защото гледам на всякъде, че продават на листове. Благодаря за вниманието.

  • #2
    От: Плексиглас / Цикла за вакса

    В Декатлон са под 10лв. Готови, изрязани, с читави ръбове. Ако е за една бройка не си заслужава занимавката.

    Иначе аз съм на 100% че имам в гаража разни парчета. Основно от плексиглас си режа детайлите на CNCто. Ама и за мен да беше - не бих се занимавал при тези цени на готовите.

    Коментар


    • #3
      От: Плексиглас / Цикла за вакса

      Първоначално публикуван от brum Преглед на мнение
      В Декатлон са под 10лв. Готови, изрязани, с читави ръбове. Ако е за една бройка не си заслужава занимавката.

      Иначе аз съм на 100% че имам в гаража разни парчета. Основно от плексиглас си режа детайлите на CNCто. Ама и за мен да беше - не бих се занимавал при тези цени на готовите.
      На мен ми казаха, че в Декатлона и се зарадвах. Отидох на следващия ден да си взема и нямаше нищо. Попитах консултант и той ми каза: "каквото има там". После потърсих в сайта им и видях, че имат само един вид и той е много малък, нещо от сорта на 16 см., а аз искам да покрива цялата база с есно минаване. Даже и няма наличност, трябва от някой друг декатлон да я донесат. Също така гледах и други сайтове и по - дългите са изкупени или егати цените. Една беше от сорта на цял лист квадратен метър плексиглас... Благодаря за отговора.

      Коментар


      • #4
        От: Плексиглас / Цикла за вакса

        Първоначално публикуван от brum Преглед на мнение
        В Декатлон са под 10лв. Готови, изрязани, с читави ръбове. Ако е за една бройка не си заслужава занимавката.

        Иначе аз съм на 100% че имам в гаража разни парчета. Основно от плексиглас си режа детайлите на CNCто. Ама и за мен да беше - не бих се занимавал при тези цени на готовите.
        Казаха ми, че имало в Декатлона, но аз като ходих нямаше. После погледнах сайта и видях, че имат само един вид с размер 16 см горе - долу. Също така нямат и наличност, трябва да поискам от някой Декатлон извън София да докарат и аз исках нещо около 30 см за да обхваща целия борд.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X