Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Диското на Джейми Оливър

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Диското на Джейми Оливър

    Здравейте! Не зная дали темета е за тук, но нали е Диско и си позволих да публикувам тук темата, ако модовете преценят да я изместят моля! Та става въпрос за Дискавъри-то на Джейми Оливър. Идеята ми е, ако някой е направил подобни подобрения, да дава идеи, интересна тема би трябвало да се получи, но тук по-скоро ми се струва, че е за друг раздел темата, защото няма всички да са Ровъри. Та това е Диското му: https://www.youtube.com/watch?v=aZbR_xL_84E
    https://www.youtube.com/watch?v=9hhkcZJXTr8

  • #2
    От: Диското на Джейми Оливър

    Баси якото. ТаЗовете са дриймкъмтрю за всеки текезесар...каквото и да има под тях.
    Животът е харизан кон според мен...

    Теди

    Коментар


    • #3
      От: Диското на Джейми Оливър

      Глупости на таркалета.
      Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

      Коментар


      • #4
        От: Диското на Джейми Оливър

        Принципно - тотална глупост... Дефакто - страхотен маркетингм От тоя охлюв друго не съм и очаквал де(ше ме прощавате, ама имам откровена непоносимост към Оливър).

        Австралийците са го решили проблема с 4х4 кухните отдавна и попреално използваеми и удобни начини. Тоя палячо с това извращение е за някой селски сбор или за цирка, да събира зяпачи...
        Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
        Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

        Коментар


        • #5
          От: Диското на Джейми Оливър

          Първоначално публикуван от McNicko Преглед на мнение
          Принципно - тотална глупост... Дефакто - страхотен маркетингм От тоя охлюв друго не съм и очаквал де(ше ме прощавате, ама имам откровена непоносимост към Оливър).

          Австралийците са го решили проблема с 4х4 кухните отдавна и попреално използваеми и удобни начини. Тоя палячо с това извращение е за някой селски сбор или за цирка, да събира зяпачи...
          Де късмет да иде на селски сбор,ще го изядат заедно с джипа!
          .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
          Киа спортаж2000тди 98г
          Ауди А3 1.9ТДИ
          Каравана Аdria 390Q

          Коментар


          • #6
            От: Диското на Джейми Оливър

            Така де, няма ли такива дето стават за селски сбор? Ясно, че на тоя са му я направили с рекламна цел. Ама примерно кафе машинката и чевермето ме грабнаха. А това, че си сложи филията да я маже с масло на подлакътника, по-скоро породи укорителни чувства у мен.

            Коментар


            • #7
              От: Диското на Джейми Оливър

              Шоу, реклама и маркетинг стратегия.
              Велик е М-р Оливър.
              Който не разбира тънкия английски хумор в това да не се засяга а да не гледа.


              Land Rover Discovery II, V8 4.0
              VW Golf VI variant
              Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

              Коментар


              • #8
                От: Диското на Джейми Оливър

                Съжалявам, ама това далеч не е тънък английски хумор, а си е буквално дебелашки майтап...
                Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
                Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

                Коментар


                • #9
                  От: Диското на Джейми Оливър

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:d269ccf07e662fa6728f1644e0bb61bc9a7a89fbfa4ca8df9c94079e57a233d8.jpg
Прегледи:1
Размер:72.3 КБ
ID:5781571

                  Коментар


                  • #10
                    От: Диското на Джейми Оливър

                    Англичните винаги са на двата полюса, или ще сътворят нещо велико или уникална глупост! Това конкретно зависи как ще го погледнеш, но си е чист PR и за него и за Ровър!
                    мисля, да зема а се замисля...

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X