Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Транспорт на WR в джип?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Транспорт на WR в джип?

    Трябва ми бърз жокер от приятел с опит. Довечера трябва да взема един ВР450 (сравнително висок мотор). Имам на разположение семейния РАВ4 2013 (в който се вози бебето).

    Има ли вариант да прекарам с него мотора без особени щети по колата (миризми от разлят бензин, надраскано, надупчено и прочие).
    Ще се наложи да правя упражнението сам.

  • #2
    От: Транспорт на WR в джип?

    Ако имаш теглич, едно ремарке под наем и си готов. С поздрав Борето

    Коментар


    • #3
      От: Транспорт на WR в джип?

      Нямам теглич...

      Коментар


      • #4
        От: Транспорт на WR в джип?

        Трудна задача, мако вероятно да стане.
        Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

        Коментар


        • #5
          От: Транспорт на WR в джип?

          Кросов мотор от типа на Африка съм качвал в буса, с извадени седалки и на магия. Не знам как си го представяш в джип, особено пък в РАВ–чето, което няма кой знае какъв багажник.
          Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

          Коментар


          • #6
            От: Транспорт на WR в джип?

            Никакъв шанс, имах РАВ4 2001 и беше ясно, че мотора от подписа няма как да влезе вътре дори разглобен! Превозвам го с едно Пежо Експерт, където си влиза перфектно.
            Honda XL600LM, 1987
            Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
            Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

            Коментар


            • #7
              От: Транспорт на WR в джип?

              Равката с размер на комби вътре (нещо като 1.50х85х100), действително не си заслужава усилията опита. Ще наема бус с шофьор за целта. Благодаря за отговорите!

              Коментар


              • #8
                От: Транспорт на WR в джип?

                Една снимка на адаша - Камасутра с мотор
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1120067_599696693387099_1021796125_o.jpg
Прегледи:1
Размер:165.2 КБ
ID:5781655

                Коментар


                • #9
                  От: Транспорт на WR в джип?

                  Дори и да може, щом имаш бебе не го прави!
                  И да няма разлят бензин пак ще има много бацили... само заради бебето - недей. Иначе с моторите какви ли не камасутри сме правили... бях натъпкал Хонда МТХ в "нов москвич" Хонда ХЛ в "дванайсетак"..сега спокойно мога да си возя мотора в Еспейса... гранд Еспейс е... ама не ми се ще да влиза в парфюмираната ми кола смърдящ мотор. По-добре товарен бус.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Транспорт на WR в джип?

                    Защо не снимах как превозих скутер кимко bet & win в сеат кордоба ������ Махнах задните и предната седалка,но забравих да разчистя багажника �� и така до Петрич и по точно до границата,скутера се събра без предна гума,гърне и някои пластмаси от жабката напречно до лявата врата в дръжката,мазало ������ и така обратно до София.А тъй като имаше патрули си приготвих и чаршаф,ама криели се туй магаре в това малко купе ������

                    Коментар


                    • #11
                      От: Транспорт на WR в джип?

                      Вътре в купето, даже и да го сместиш някак, после ще съжаляваш че си го направил. От моя опит с по-малка кола даже-взимаш под наем или от приятел здрав багажник за велосипеди, който има захват на задния капак, подлагаш одеало или подходящ материал на стъклото и надолу и товариш, все някак си се закрепва и после със коланите. Така съм разкарвал повреден мотопед и се получава някак си. Все пак товарният бус си е за предпочитане пред този цирк

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X