Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходка покрай Енина

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Разходка покрай Енина

    вижте малко снимки
    Прикачени файлове

  • #2
    До: разхотка покраи Енина

    Гледам и вие се борите със снега.Само така
    [URL="http://slackpack.net/?q=node/388"]
    [/URL]

    Коментар


    • #3
      До: разхотка покраи Енина

      Колега прекарали сте си супери вие сте се борили със снега
      И ние мислим тия дена да пробваме как е във снега.

      Коментар


      • #4
        До: разхотка покраи Енина

        деиствително имахме малко проблеми но нали знаете ;няма отровни гъби има слаби организми; всичко под ножа

        Коментар


        • #5
          До: разхотка покраи Енина

          Да не е лошо само където е "РАЗХОДКА" но айде това е само ГРАМАТИКА
          Последно редактирано от iva_kx; 05-12-07, 21:30. Причина: 2 правописни грешки в пост със забешежка относно граматиката :) ... за словореда няма да говориме :)
          [I][B][COLOR=DarkOrange]КТМ 525 ЕXC[/COLOR][/B][/I]

          Коментар


          • #6
            До: Разходка покрай Енина

            Мммм кво да праим коит не мои да кара ша са разхожда покраи ЕНИНА поне наблизко си имаме обект за занимавка

            Коментар


            • #7
              До: Разходка покрай Енина

              Бая народ днес из Енина въртеше китки около главите си с въпроса:Тия у ред ли саМай има нещо вярно!! Ама то в тия времена ако неси побъркам сигур ша си откачен!!! Та за туй решихме я да видим?Оказа се че не сме малко! Набързо отидохме на Саднята да ни докаже Митро колко е добър в снега!!







              Аааа ,то първи опит бе случаино,я аз да се кача по нависоко да пробваш пак!!!


              Митро и не чака втора покана ииии амен да ми отнесе маторетката


              Ейй силна машина бреййй,ем само леко корабно знаи ,ами ако им капне А лпин дизел???Ша изеде пътя!!Ъйго дей в сред!!


              В тоз момент звъннахме на Жабока а тои вика :Зор голям,идваите подкрепление,акъл да давате че Каличката е закъсал здраво,голяма бригада е събрал ама няма кои да ги синхронозира и голяма къвга назрява!!!Добре че отидъхме че да оправим работата..Не чекъвгата бе по малка ама поне излезе камиона!!

              Яяя и Антонио,нии гочакаме да кара а тои сняг рине!





              Влязохме в халето да си стоплим ръцете и шо да видя?За феновете на Емз

              Ааа ето зелените дяволи що били в траур??


              Ама те маи намерили решение за главите!!



              От там отидохме на една площадка където се наиграхме,доиде и нещо като АТV, направих опит но бе все едно бях на детска панарджииска люлка
              Ще ви го покажа на клип но след като мина курс на обучениеВече крастата ни засърбя и драснахме по широките бели друми където не си личеше къде е път къде е нива.Имало е претъркалване из нивите но неможах да го видя ,нали правя пъртина.От друсането Бат Шор мусе обажда старата травма и се налага да кара прав



              Тук сме по белите полета:



              Пихме по един чай .и дофтасаха други шантави със зимни атевита,драснаха някъде по язовира да "ловят риба" или по ското и те да гонят миаля


              Еее имаше и малко падания които Шора по едно време не искаше да гледа








              Тук на едно кофти място ги вардих за изненада,ама те мастури бреййй


              Ако някои ви каже че в Енина няма сериозни жени ,да не му вярвате!!В едно дере що да видим???Радославка и Калинка!! Що дирите тук а те:Ами търсим мечката да ни изяде ама никаквя я няма.

              А сега да ви пусна малко да се забавлявате а аз да сръбна една ракиица и после пак
              Най-добре е да имаш богати приятели!!!
              Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

              Коментар


              • #8
                До: Разходка покрай Енина

                Добре сте се събрали и още по добре сте покарали От собствен опит знам , че в тези условия дори и техниката "буркан" не помага
                Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                Коментар


                • #9
                  До: Разходка покрай Енина

                  Браво добре сте си покарали но в този сняг не много приятно.
                  Поздрави.
                  [FONT=Arial Narrow][SIZE=5][COLOR=black]SUZUKI DRZ[/COLOR][/SIZE][/FONT]

                  Коментар


                  • #10
                    До: Разходка покрай Енина

                    Браво и от мен.екшънът е бил на лице
                    Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Разходка покрай Енина

                      Първоначално публикуван от endur0 Преглед на мнение
                      Браво добре сте си покарали но в този сняг не много приятно.
                      Поздрави.
                      Ъъъъ тоз път не позна!!! Ся ше видиш що
                      Ами щото сааламЕнинки се оказаха тез мечкадарки,докат чакат да сберат кураш си взели и по едно шишенцеее.Да ама взели и едно и за Баба Мецаа,тя като е заспала и късмета бе наш ... охааааа



                      Няма пък да им откажем я,,, А наздраве!!!Че и мезето ми мезе!!




                      Еи за това виш не виш все за DRZ пишат туи му било хубаво онуи му било хубаво,дрън дрън,вятър работа!!! Най му е хубаво че няма мотор който да предложи такъв уют все едно че си в луксозен ресторант,само дето няма покривка ама аи ся капризи!!



                      Няма по тертеплия народ от Енинци ,ша знаите!!Накрая на селото има една много стръмна улица която е радост за децата след всеки паднал сняг.И наш Марьо,решил да съчетае полезното с приятното,докато дъщеряму се пързаля той решил да заговее тертеплиисли ,ааа тъййй,,,,Забележете чашата,,,, няма шес пет!!



                      И аз как да не го уважа човечецът??





                      Тук Шор продума:Нии ниша са приберен днес!!!

                      Да му е сладко на Марьо с тоя бърдук,и тои е матотджия да знаите!!


                      До тук беше за Дъртаци младша възраст,сега малко за деца моторджиискокрастова възраст!!!Еи Баи Фил,да не каиш и тук да ти превеждам!!!!!!

                      Та етоги и тях:







                      Тук малко да подгрея,,









                      т







                      С днешната лудория за сетен път доказахме че всеки се кефи по свои начин,нашият вече го научихте!! А да видим клиповете!!!
                      Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                      Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Разходка покрай Енина

                        Само така Чичко Фър пускай да гледат такива като жабата дето си пазят моторите само за снимки.
                        Луд умора няма

                        Коментар


                        • #13
                          До: Разходка покрай Енина

                          Първоначално публикуван от mitro Преглед на мнение
                          Само така Чичко Фър пускай да гледат такива като жабата дето си пазят моторите само за снимки.
                          И падат под тях да не ги обелят

                          Коментар


                          • #14
                            До: Разходка покрай Енина

                            Умеете да карате и умеете да се веселите Много ви се кефя Надявам се ,че и ние в Плевен ще създадем колектив, който да умее да кара , да се весели и да бъде сплотен Има доста ендураджии, които вече добиват смелост да се регистрират и да изразят мнението си в Плевенската група, която става все по - многобройна
                            Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                            Коментар


                            • #15
                              До: Разходка покрай Енина

                              Аиде пускаите клиповете на 2 апарата има матрял аи чи ми са гледат гаври с техниката

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X