Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Акъл за море в Гърция

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Акъл за море в Гърция

    Дайте акъл за място в Гърция за почивка.
    Условия
    - максимално близо до София
    - малко, тихо, спокойно като за малки деца
    - да не е цифромания
    - да няма руснаци
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

  • #2
    От: Акъл за море в Гърция

    В кой период напиши де.
    байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
    Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
    Суперспам - спама на суперите

    Коментар


    • #3
      От: Акъл за море в Гърция

      Максимално близо, или максимално бързо да се стига?
      Миналата година като си търсих къмпинг за дългосрочно пребиваване, открих, че има разлика между горните две...
      Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
      Seat Leon 2007 1.9 TDI

      Коментар


      • #4
        От: Акъл за море в Гърция

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        Дайте акъл за място в Гърция за почивка.
        Условия
        - максимално близо до София
        - малко, тихо, спокойно като за малки деца
        - да не е цифромания
        - да няма руснаци
        Руснаци няма след 01 Септември.
        Иначе Ворвороу.

        Коментар


        • #5
          От: Акъл за море в Гърция

          Колкото по-близо до България, толкова повече ще е не-тихо и не-спокойно, поради препълване именно с НЕтихи нашенци..А руснаците какво пречат ?
          0899 шест5313нула
          За всекиго по нещо

          Коментар


          • #6
            От: Акъл за море в Гърция

            Не искам къмпинг. Та затова мисля че близо и бързо е еднакво. Ако има разлика бързо е с предимство
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #7
              От: Акъл за море в Гърция

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Не искам къмпинг. Та затова мисля че близо и бързо е еднакво. Ако има разлика бързо е с предимство
              Това лято бяхме на много приятно място, но не знам какво търсиш като пакет. Ние нямахме никаква храна, но наблизо има доволно магазини, дори лидл. отделно всяка сутрин идваше един пич с прясно уловена риба ,скариди и калмари и си пазарувахме за барбекюто вечерта. Беше идеално за деца защото залива е много плитък и песъчлив.
              Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
              Ford Fiesta 1.4 Tdci

              Коментар


              • #8
                От: Акъл за море в Гърция

                Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
                Това лято бяхме на много приятно място, но не знам какво търсиш като пакет. Ние нямахме никаква храна, но наблизо има доволно магазини, дори лидл. отделно всяка сутрин идваше един пич с прясно уловена риба ,скариди и калмари и си пазарувахме за барбекюто вечерта. Беше идеално за деца защото залива е много плитък и песъчлив.
                Кое е мястото , че и аз се интересувам от нещо такова.
                Който търси , намира !
                Човекът е човек, когато е на път !

                Коментар


                • #9
                  От: Акъл за море в Гърция

                  Ако отпадне точката " близо до София " препоръчвам Самотраки. Района на Терма. И море и планина.
                  ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Акъл за море в Гърция

                    Нищо няма да отпада
                    Отделно, съм пропуснал - предпочитам къща
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #11
                      От: Акъл за море в Гърция

                      Последно на тия условия отговаряше Неа Ираклиица горедолу. Ама информацията е от поминалата година.
                      "Do not correct a fool, for he will hate you;
                      Correct a wise man, for he will appreciate you."

                      Коментар


                      • #12
                        От: Акъл за море в Гърция

                        Максимално бързо е входа на първия ръкав Касандра или дори преди него. От Софето до там си е магистрала, с изключение на нашенските участъци покрай дефилето. Иначе като километри e малко и до Кавала или около (от София), но не е толкова бързо. За максимален кеф, аз бих слязъл поне до Пелион а и още по-на юг. Защо? По-малко наши "къмпингари" и почти пълна липса на сърби и македонци, които преобладават на Халкидики в последно време. В общи линии, доста по-истинска Гърция.

                        Руснаците какво ти пречат бе? Идват с прекрасни и нови Ленд Крузери, преоблeчени в каталога на ARB 2018.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Акъл за море в Гърция

                          Парга.Намира се до Игуменица.Планина и супер заливи.Българи нет руснаци тоже.Минуса е че са 800км до там.Йонийско море се води .
                          Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                          Коментар


                          • #14
                            От: Акъл за море в Гърция

                            Няколко години поред ходим по няколко пъти годишно на Офринио - източно от устието на Струма. Намират се и къщи и апартаменти под наем. Плажната ивица е дълга - има и заведения има място и за свободно плажуване има и големи паркинги за колата точно до плажа. Плажа е пясък с малки камъчета. На 50 до 70м. от брега водата е до кръста. Едно от важните неща е, че няма морски таралежи, докато към Аспровалта и околностите й - имало (не съм ходил, така са ми казвали). Има и достатъчно заведения, ресторанти, закусвални, магазини - всякакви. Цените са като в България, само че в евро. Навсякъде те разбират на български. Нощувките бяха около 50 евро за апартамент, и пак за зависи от "зависито" абе как намериш. Руснаци за 6 лета един не съм видел...

                            Другото, което мога да ти препоръчам е Керамоти - малко селце, огромна плажна ивица, ферибот до Тасос за 45 мин.,. Плажа е пясък с маалко камъчета, а дълбочината на към 100 м от брега е над колената... Нощувките - пак около 50 евра (къщичка - студио беше намерила жената). Има заведения и ресторанти, но не е като в Офринио примерно и вечер може да ви е малко по-скучно, е зависи какво търсиш де...
                            Don't hunt IF you can't kill
                            първо 0883 после 333 накрая 448

                            LZ1BGD

                            Коментар


                            • #15
                              От: Акъл за море в Гърция

                              Виж тая вила в Никити, на 375 км от София. На първа линия, до тих, плитък залив и много кръчми по крайбрежната. Подходящо за баби с малки деца и тихи купонджии.
                              ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X