Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Акъл за море в Гърция

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Акъл за море в Гърция

    Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
    Карай на Шкорпиловци тогава. Че и мамашите са дашни ... а водата е пивка .Не е като гръчката. Не на последно място : чалгата е яка , нищо общо с Керамоти ...
    До голяма степен нацели десетка със Шкорпиловци. Едно от по-спокойните места по нашето море и максимално близо до Гърция като атмосфера, тихо и спокойно, голям плаж и не е навалица, абе леко селско както го определиха. Подобно е и на Кранево. Разликата е, че водата е по-хубава и е около 4 пъти по-евтино. В Обзор е лудница, началото на юли бях там, ако не е лудницата е много добро място. В Равда ходих веднъж и няма да повторя, изключително презастроено и с надути цени.
    Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
    Телефон - в профила!

    Коментар


    • От: Акъл за море в Гърция

      Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
      До голяма степен нацели десетка със Шкорпиловци.....
      Ээээхххх , Ванка , Ванка ... един път се виждАхме на събора в Приморско - и то за малко ... доде пихме с Кольо по бира, помня ... в смисъл нямаше време за раздувки .
      А пък аз таман си продавах парцела в Лозенец тогава . Познай що .

      Бате ти Владко е изръшнал сите къмпинги - като се почне от Космос под Дуранкулак и Карвуна над Крапец , та чак до Делфин пред Ахтопол , още по времето кога сегашните офроудъри и в частност любители на бг-морето още не са били в проект.
      Бил е риба и около Калиакра и около Змийския .
      .. и същевременно е обиколил ( по една или друга причина) плажовете на Ниц (Ница по нашенски) , Марсей , Реджо ди Калабрия , а в последните 10-на години , откак откриха Златоград-Термес (баджанака е от Златоград )- редовно в района на Керамоти.
      Живи и здрави ако се видиме - ше ти разказвам

      ПС. Дъщерята и зетя с децата преди дни се върнаха от Арапя . Всичките с вирус и последствията . ... казвах им предварително за гръчко , ама не слушат ... Млади . Требе сами да препатят .
      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

      Коментар


      • От: Акъл за море в Гърция

        Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение

        ПС. Дъщерята и зетя с децата преди дни се върнаха от Арапя . Всичките с вирус и последствията . ... казвах им предварително за гръчко , ама не слушат ... Млади . Требе сами да препатят .
        У сряда се върнах от Лозенец и Царево 10 дена с жената и децата без вирус
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • От: Акъл за море в Гърция

          Аз на Лозенец какъв съм го ял преди години мамуууу.Но всъщност реално там изкарах близо 2,5 години в командировки по онова време и само веднъж ми се случи та да кажем,че е било случайност.
          По принцип никога не съм обичал да ходя на море и винаги сме ползвали планината като място за отдих.
          ОБАЧЕ тази година ходихме на Керамоти за пръв път.И какво се оказа аз не съм имал проблем с морето като цяло,а само с нашето такова.
          Догодина пак ще сме в Гърция за лятото.А ако на човек му идват в повече сънародниците винаги може да кривне още 300-400 километра навътре в гръцко и да си бъде самичък.
          Обслужване,чистота,храна та ако щеш и хората са други.Това в нашето черноморие аз ненавиждам.
          Та така.
          Няма страшно в умирачката...
          Страшното е да си жив!...

          Коментар


          • От: Акъл за море в Гърция

            Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
            ...И какво се оказа аз не съм имал проблем с морето като цяло,а само с нашето такова.....
            Така де, и аз дълги години смятах, че съм алергичен към слънце и море, ама от гръчкото нищо ми няма
            Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

            Коментар


            • От: Акъл за море в Гърция

              Понеже темата е "Акъл за море в Гърция", а не сравнявайте черноморие и беломорие, ще карам по същество. Сега се връщам от о. Амулиани, малък остров срещу Атон. За самия остров има информация в Уйкипедия. Тихо, приятно, малко населено място, таверни, кафета и магазинчета разположени на малка площ. Цялото село можеш да го уходиш за по-малко от час. Малки закътани плажове, някой от тях култивирани с бийч барове.
              Цени:
              Нощувки от 40 до 65 Евро за студио. Ние (2 възрастни и дете на 13) плащахме 45 за стая с бокс, тоалетна, спалня с разтегателен диван. В бокса-мивка, котлон, хладилни и посуда.
              В таверните, като навсякъде другаде, където съм ходил. За сравнение: в евро - октопод 10,00-12,00, калмари 8,00-9,00, Узо 200 мл - 6,00-6,50, Гаврос и други дребни риби 7,00-7,50. Пържени картофи (такива не съм ял в Бг) 3,00, Рецина 4,00-5,00 за бутилка от 500 мл
              Транспорт ферибот 10,00 евро за кола + 2,5 за пътник. Лодка под наем 50,00 евро за ден (9,00-19,00 часа) горивото отделно 20,00-25,00 евро зависи, колко си обикалял.
              На острова основно българи и сърби, едни имаше до нас, как псуваха мацките не е истина, тва майката за нищо не я имат, мъжете почти не се чуваха, само дето единия обичаше да пее от време на време карти играеха по цяла вечер.
              Във ферибота на връщане, от 11 коли една гръцка, 6 сръбски и 4 български.
              На връщане спрях в Аспровалта. Не ми хареса, хубав плаж но много хора и цяла тумба цигани, просят, продават разни джунджурии, гевреци абе все едно съм на Обзор
              Разстояние от Маказа до ферибота 250 км.
              LZ1ACU

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X