Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Акъл за море в Гърция

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Акъл за море в Гърция

    В Македония обикалят и доста сърби, ама те са хараби като цяло. Румънците се понасят , руснаците - не. Няма толкова тъпи и надменни туристи никъде.
    Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
    Ford Fiesta 1.4 Tdci

    Коментар


    • #32
      От: Акъл за море в Гърция

      Първоначално публикуван от samuraj Преглед на мнение
      .....
      С едно не можах да свикна в Гречко обаче - комарите и медузите, страшна сган, няма спасение.
      На халкидики медузи йок. Комари се намират, но не е по-зле от при нас - излизат вечер за час-два и толкова.
      До Закинтос съм стигал - и там медуза не видях.
      За 10 години веднъж се набодох на таралеж, но сам си бях виновен.
      Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

      Коментар


      • #33
        От: Акъл за море в Гърция

        Миналата година почивах около Волос в разни селца в края на сезона. Медузи имаше, огромни даже, таралежи в изобилие, но комари-не. Само единия ден в устието на някаква река имаше папрати и друга водолюбива растителност и естествено комари.
        Добродущни хора, евтини кръчми, но без никакъв лукс и разнообразие на напитки /пр. никъде нямаше Метакса/.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #34
          От: Акъл за море в Гърция

          Офринио препоръчвам. Пътя до там е около 4 часа със спиране за обяд на Воденичката.
          Хубаво е да внимаваш, че новото отклонение на магистралата за Серес май беше е така направено, че резко го подминаваш, навигазията не го отчита и........после обръщаш след 20 километра. Миналата година го правих три пъти.
          Мястото има яко нощен живот в първите 500-1000 метра, после кръчмите се разреждат и няма шум. Плажната ивица е към 5 километра и може да абсолютно диво да плажуваш или с всички екстри като шезлонги и бира. Морето е чисто и плитко и може да хвърлиш детето, което единствения шанс да погълне вода е ако се умори от газене и легне .
          Ценово е изключително възпитано, има бюджетни варианти за едене, има хубави ресторанти, има уникални баничарници с такова портфолио, че ум ще ти зайде.
          Хотелите и апартаментите са от 40-100 евро, зависи какво търсиш.
          Препоръчвам да не си на първа линия, че в петък и събота има истинско джамбуре на плажните барове до към 6 сутринта. ....... но това е само в първите 500 метра, после е тихо.

          Коментар


          • #35
            От: Акъл за море в Гърция

            Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
            ..Морето е чисто и плитко ...
            Това си е проблем. Има места, където за да поплуваш трябва да джапаш 200 метра по вода до глезените
            Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

            Коментар


            • #36
              От: Акъл за море в Гърция

              Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
              Това си е проблем. Има места, където за да поплуваш трябва да джапаш 200 метра по вода до глезените

              Иди на Албена, там на втората крачка ми беше до кръста, па не е като да съм нисък.
              Сина ми е на 5 години и ми е важно да не се удави веднага, щото те страх нямат, особено моя.

              Коментар


              • #37
                От: Акъл за море в Гърция

                Щом е на 5, води го на басейн да плува зимата вместо да му търсиш плитко море!
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • #38
                  От: Акъл за море в Гърция

                  Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                  Щом е на 5, води го на басейн да плува зимата вместо да му търсиш плитко море!
                  Малко басейни предлагат освен плуване за децата и дзадзики с пломари за бащите. Затова се насилвам и ходя в Гърция.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Акъл за море в Гърция

                    Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                    ... без никакъв лукс и разнообразие на напитки /пр. никъде нямаше Метакса/.
                    В Гърция Метакса се пие предимно на погребения и помени!
                    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                    Коментар


                    • #40
                      От: Акъл за море в Гърция

                      Ципуру! А местните вина са благи като испанските. Що е тоя зор за метакса?
                      Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                      Коментар


                      • #41
                        От: Акъл за море в Гърция

                        Що има хора де не пием ни ципуру ни благи вина.А лятно време вискито не винаги ми върви.Примерно де знам ли.А да и абонирам се и аз,че ми се ще тая година да направя сефтето си по гръцко.
                        Няма страшно в умирачката...
                        Страшното е да си жив!...

                        Коментар


                        • #42
                          От: Акъл за море в Гърция

                          В Гърция само узо, ципуру и рецина! И риба, риба и пак риба.
                          Only after the last tree has been cut down,
                          Only after the last river has been poisoned,
                          Only after the last fish has been caught,
                          Only then will you find that money cannot be eaten.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Акъл за море в Гърция

                            Първоначално публикуван от blackfirefly Преглед на мнение
                            В Гърция само узо, ципуру и рецина! И риба, риба и пак риба.
                            Ааа и октоподи-калмари-миди-скариди.....
                            יעבור
                            «И това ще мине»

                            Коментар


                            • #44
                              От: Акъл за море в Гърция

                              И това всичкото е по сладко на фона на гръцка музика
                              Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                              Коментар


                              • #45
                                От: Акъл за море в Гърция

                                Така де!
                                Only after the last tree has been cut down,
                                Only after the last river has been poisoned,
                                Only after the last fish has been caught,
                                Only then will you find that money cannot be eaten.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X