Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Постоянно тропане в задницата на Tucson-a

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Постоянно тропане в задницата на Tucson-a

    Здравейте колеги от скоро съм собственик на Tucson и много ме дразни едно постоянно тропане в задницата(като на биалетки), тропа дори и при най-лека неравност. Сменил съм биалетките, тампоните на стаб. щангата и тампоните на успоредните(долни) носачи, като свалих здрави тампони. Тропането си остана, стегнах и пластмаси и всичко. Днес на канала си казах, че последно слизам и като хванах полуоските и се оказа, че тропат дори и на ръка нагоре-надолу и настрани. Възможно ли е тропането да е от тях ???

  • #2
    От: Постоянно тропане в задницата на Tucson-a

    Може да е от разбити спирачни апарати, ако са дискови спирачките отзад.Като се износят водачите тропа много неприятно, точно както го описваш. На каптивата 100 пъти търсих причината и се оказаха апарати.
    Хюндай Санта фе 2,2, АК; Форд с-мах 2.0, РСК; Форд Транзит; Киа Соренто

    Коментар


    • #3
      От: Постоянно тропане в задницата на Tucson-a

      Колега не е от апаратите, имал съм с друга кола проблеми с водачите и като натисна спирачките спираше. Тук си тропа

      Коментар


      • #4
        От: Постоянно тропане в задницата на Tucson-a

        Първоначално публикуван от tucson95 Преглед на мнение
        Здравейте колеги от скоро съм собственик на Tucson и много ме дразни едно постоянно тропане в задницата(като на биалетки), тропа дори и при най-лека неравност. Сменил съм биалетките, тампоните на стаб. щангата и тампоните на успоредните(долни) носачи, като свалих здрави тампони. Тропането си остана, стегнах и пластмаси и всичко. Днес на канала си казах, че последно слизам и като хванах полуоските и се оказа, че тропат дори и на ръка нагоре-надолу и настрани. Възможно ли е тропането да е от тях ???
        Тампони отзад дал господ. Останаха тампоните на моста Обърни внимание на амортесьорите и особено на тампона на макферсъна. Понякога поради износване края на пружината пробива гумичката и започва да чука в тампона на желязо. И се чува именно на неравности. Това като предположение от мен. Или тест драйв с някой в багажника или с глава под колата
        Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X