Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся майстор/и за основен ремонт на апартамент в София.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Търся майстор/и за основен ремонт на апартамент в София.

    Еднакви са и това е от 4-5 години. Техниката напредна, а това е оборотен бизнес и вече всички имат от хубавите машини.
    Важен ти е стъклопакета (К стъклото е вече демоде) и обкова-там купуваш най-скъпия, който се предлага, без да правиш икономии.
    Човешкият фактор обаче не можеш да го избегнеш-ядове с дограмите откъм профили и пакет не съм имал, но с обкова и регулирането майсторите на единия обект си оставиха ръцете. Същата група, три дена по-късно монтира на втори обект-втора година нищо не е мръднало. При това там дограмата беше много по-сложна- прозорците са широки и високи, затварят се крило в крило, без разделител по средата и едната страна е с горно отваряне. На сложната задача се справиха, на лесната се издъниха тотално.
    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

    Коментар


    • #17
      От: Търся майстор/и за основен ремонт на апартамент в София.

      Здравейте, искам да благодаря за съдействието на колегите които се отзоваха. Получих предложения и се спрях на колега от форума който предоставя
      услугата от която се нуждаех. Ремонта от няколко седмици набира скорост .

      Коментар


      • #18
        От: Търся майстор/и за основен ремонт на апартамент в София.

        Здравейте колеги,стигнах до замазката и имам въпрос. Плочата вибрира като се ходи по нея, ще слагам армираща мрежа с замазката. Но се чудя дали това ще е достатъчно или и малко рифел да наредя?

        Коментар


        • #19
          От: Търся майстор/и за основен ремонт на апартамент в София.

          Първоначално публикуван от Джори Преглед на мнение
          Здравейте колеги,стигнах до замазката и имам въпрос. Плочата вибрира като се ходи по нея, ще слагам армираща мрежа с замазката. Но се чудя дали това ще е достатъчно или и малко рифел да наредя?
          Много зависи как точно мислиш да монтираш рифела.При некадърен детайл , може да постигнеш обратният ефект.
          Защото би следвало да се търси взаимодействие стара плоча-нов пласт.Което се постига достатъчно ефективно с подходяща мрежа, осигурено покритие и достатъчно прихващане към старата плоча.На въпроса от кое по-колко , зависи от даденостите.

          Коментар


          • #20
            От: Търся майстор/и за основен ремонт на апартамент в София.

            Благодаря колега, майстора предлага да сложи рифел ф 8 на 50 см. вкаран в панелните стените и армирана мрежа ф6.

            Коментар


            • #21
              От: Търся майстор/и за основен ремонт на апартамент в София.

              Не мога да разбера как да редактирам, моля изтрите телефона ми или изтрийте темата ми. Година след побликуването все звънят майстори.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X