Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предпазни кори за мотор и диференциал Pajero III 3.2 did

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Предпазни кори за мотор и диференциал Pajero III 3.2 did

    Здравейте на всички!
    Закупих си нова джип ,заместник на безотказното ми terrano 2 . Pajero III 2001 година с 3.2 мотор.
    Направи ми впечатление ,че колата е с пластмасови кори които покриват само мотора, докато на тераното ми имаше подцинкована предпазна ламарина както под мотора(картера) така и на резервоара. Можете ли да ми дадете съвет , откъде мога да закупя финансово изгодно въпросните ламарини за Pajeroto, оригинални ли да търся , или да се вкарам в игри да режа по шаблон и т.н.
    Благодаря предварително !

  • #2
    От: Предпазни кори за мотор и диференциал Pajero III 3.2 did

    Първоначално публикуван от bondo Преглед на мнение
    Здравейте на всички!
    Закупих си нова джип ,заместник на безотказното ми terrano 2 . Pajero III 2001 година с 3.2 мотор.
    Направи ми впечатление ,че колата е с пластмасови кори които покриват само мотора, докато на тераното ми имаше подцинкована предпазна ламарина както под мотора(картера) така и на резервоара. Можете ли да ми дадете съвет , откъде мога да закупя финансово изгодно въпросните ламарини за Pajeroto, оригинални ли да търся , или да се вкарам в игри да режа по шаблон и т.н.
    Благодаря предварително !
    ....финансово изгодни кори само от 4мм гофрирана ламарина,флекса и телоподаващо.......другото е бъркане в джоба,но и по доброто решение........

    Коментар


    • #3
      От: Предпазни кори за мотор и диференциал Pajero III 3.2 did

      Колега аз мога да ти направя и монтирам качествени кори под двигателя и скоростите на Паджеро всичко 600лв.

      Коментар


      • #4
        От: Предпазни кори за мотор и диференциал Pajero III 3.2 did

        Мерси за инфорамцията, ще го имам напредвид...

        Коментар


        • #5
          От: Предпазни кори за мотор и диференциал Pajero III 3.2 did

          По принцип има една малка пластмасова под двигателя и една по-голяма ламаринена, стигаща почти до раздатката. Пластмасова е и тази, която пази резервоара. Вчера обслужвах колата и ги гледах 3-4 часа на пода.
          Провери за калища между резервоара и кората, че на моята резервоара ръждяса и протече и се наложи да го лепя. Отделно направих още няколко отвора за да може да се оттича каквото мине.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X