Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Акумулаторни електроинструменти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Пробвай с винтове "EJOT" според мен ще си доволен.

    Коментар


    • Roninn
      Roninn коментира
      Редактиране на коментар
      Точно тези имах в предвид като казах че са ми далеч,че най късно утре трябва да съм готов със тая монтажна конструкция за да могат колегите да продължат с другите инсталации.

  • Ето...
    Прикачени файлове

    Коментар


    • Roninn
      Roninn коментира
      Редактиране на коментар
      Какви са тези,нещо по конкретно.ITT са ми на 3 минути от обекта,но удрям на проба грешка при тях за момента.

    • rmihalev
      rmihalev коментира
      Редактиране на коментар
      Е точно от ITT са.

  • Аз за този тип самонарезни винтове не успях да си изградя културата за работа.
    Не мога да ги "карам", вероятно не съм имал и достатъчно време за практика.
    Дупча предварително и с конвенционални.
    Не ги харесвам и спрях да опитвам.
    Нема време за обучение
    Враг усраине

    Коментар


    • Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
      Аз за този тип самонарезни винтове не успях да си изградя културата за работа.
      Не мога да ги "карам", вероятно не съм имал и достатъчно време за практика.
      Дупча предварително и с конвенционални.
      Не ги харесвам и спрях да опитвам.
      Нема време за обучение
      Е то няма разлика при работата с тях. Ама спамим темата...

      Коментар


      • Roninn
        Roninn коментира
        Редактиране на коментар
        Те това е част от темата,давай.

      • Esper
        Esper коментира
        Редактиране на коментар
        Има, предполагам и какъв ми е проблемът с тях.
        Тези неща искат обороти за пробиване докато захапе резбата... Или както там се казва тя на винт.
        А аз винт с такива обороти не съм свикнал да работя.
        Все тая - както казах не ги харесвам и не ми трябва.
        Не си вадя хляба с това, мога да си го позволя

      • rmihalev
        rmihalev коментира
        Редактиране на коментар
        не е реклама...
        https://itt-shop.bg/din7504k-hv-panel-vzn-46655

        в двоен Т профил -( колони на хале ) се завинтват...

    • Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
      Трета кутия по 500 бр.ми дават и все едно и също От 10 винта,8 скъсани ....Импактите са деволт разбира се...
      Почти съм убеден че никой не си е дал труд да прочете дали е допустимо такъв тип винт да се завива с ударен инструмент.
      Щото завиването на винтчета е елемтарна работа и няма к'во толко' да се чете... Или греша?
      Не чета коментари и не отговарям на такива.

      И коментаторите...

      Коментар


      • Roninn
        Roninn коментира
        Редактиране на коментар
        Всякак пробвах,и със машина(винтоверт) не се навиват.Машината със 70 нютона спира и включва съединителя.С проходния отвор пак не става.

      • rmihalev
        rmihalev коментира
        Редактиране на коментар
        по-горе писах...

      • Roninn
        Roninn коментира
        Редактиране на коментар
        Днес ще мина да взема за проба и ще пиша.Мерси.

    • Още един консуматив за акумулаторния шлайф

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20230223_233426.jpg
Прегледи:327
Размер:216.4 КБ
ID:6913646
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • sek.1
        sek.1 коментира
        Редактиране на коментар
        На големия съм стигал да режа гайката та да я хвана като хората на менгемето .

      • Roninn
        Roninn коментира
        Редактиране на коментар
        Не съм я пробвал още,но сега ще сляза до склада да я пробвам,ако не съм я загубил вече!

        п.п И при мен тънките дискове често се случва да се порежа на тях

      • sparkybg
        sparkybg коментира
        Редактиране на коментар
        orela : Нямам счупен диск до сега. Ни тънък, ни дебел. С уговорката че с по-голям от 125мм шлайф работя много рядко, и в 90% от случаите работя с акумулаторен такъв.

    • Доста по удобно е с гайка. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20230301_221353.jpg
Прегледи:244
Размер:298.2 КБ
ID:6914484 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20230301_221058.jpg
Прегледи:242
Размер:397.9 КБ
ID:6914485
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • sparkybg
        sparkybg коментира
        Редактиране на коментар
        Сега вдянах какъв и е замисъла. това черното се дърпа и става на дръжка за отвиване и завивиане. Но пак, лично до момента не съм изпитвал нужда от такова. Честно казано не знаех дори че съществува.

    • Има и друго предимство - самата гайка е съставна и е от две отделни въртящи се една към друга части, а между тях има заключващ механизъм. Долната притиска захванатия диск, но няма контакт с шпиндела, а другата с резбата се затяга към оста /шпиндела/. Двете имат ограничен ход една спрямо друга, като по този начин със завъртането на ухото /дръжката/ се затяга и заключва диска, а със завъртането на ухото в обратна посока се отключва и отвива цялата гайка. Така при превъртане на диска по време на работа с инструмента, не се оказва въздействие върху частта на гайката с резбата и не се презатяга диска към шпиндела, а след това само с леко движение на ухото всичко се отвива на ръка и не е необходим допълнителен ключ.
      Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
      First impression is not always true. Get inspired.
      Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
      Reading is sooo boring, unlike writing!

      Коментар


      • Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
        Доста по удобно е с гайка. Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20230301_221353.jpg Прегледи:0 Размер:298.2 КБ ID:6914484 Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20230301_221058.jpg Прегледи:0 Размер:397.9 КБ ID:6914485
        Купи си безчетков. По дълъг е, само това го броя за минус, в определени случаи. Всичко друго е по.
        Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

        Коментар


        • Roninn
          Roninn коментира
          Редактиране на коментар
          А имам..само от два месеца не съм го виждал, вероятно е в другия гараж който по рядко ползвам.

      • Днес каквото пипна и го чупя или развалям...
        Строших няколко метчика,запалих гумиран кабел със 6 киловата лед лампи....доста ефектно беше,никой не ме видя , освен колегите....и като капак на всичко,към 17 часа успях да убия верния ми стар приятел винтоверт девалтчо.....умря достойно по време на изпълнение на служебните си задължения.....умря на работното си място с гордо вдигнато свредло.Поклон,запознах се с него,през пролетта на 2018 г ....беше дошъл от Канада ,не се харесахме веднага,беше леко бавнооборотен......
        Но през годините си спечели доверието ми,ходихме с него в Унгария,в Украйна,не съм сигурен дали в Ирак беше с мен,по скоро не...Ще го запомня като тих,покорно смирен и изпълнителен.За времето през което го познавах,е имал доста безразборни връзки с няколко 5 амперчасови батерии....като днес почина в обятията на най младата ни членка, ,1.7 амперчасовата с големия ток ,за която съм ви разказвал....

        В епилог...мъчно ми е.
        Последно редактирано от Roninn; 02-03-23, 19:04.
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • Малко не е по темата, но за какво ти е трябвал винтоверт в Ирак? Там ходеха с автомати по спомен.

          Коментар


          • Е...аз съм от инженерния взвод
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
              Днес каквото пипна и го чупя или развалям...
              Строших няколко метчика,запалих гумиран кабел със 6 киловата лед лампи....доста ефектно беше,никой не ме видя , освен колегите....и като капак на всичко,към 17 часа успях да убия верния ми стар приятел винтоверт девалтчо.....умря достойно по време на изпълнение на служебните си задължения.....умря на работното си място с гордо вдигнато свредло.Поклон,запознах се с него,през пролетта на 2018 г ....беше дошъл от Канада ,не се харесахме веднага,беше леко бавнооборотен......
              Но през годините си спечели доверието ми,ходихме с него в Унгария,в Украйна,не съм сигурен дали в Ирак беше с мен,по скоро не...Ще го запомня като тих,покорно смирен и изпълнителен.За времето през което го познавах,е имал доста безразборни връзки с няколко 5 амперчасови батерии....като днес почина в обятията на най младата ни членка, ,1.7 амперчасовата с големия ток ,за която съм ви разказвал....

              В епилог...мъчно ми е.
              С една нова моторетка ще възкръсне...
              Не чета коментари и не отговарям на такива.

              И коментаторите...

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X