Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения за нисан терано 1 2.4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнения за нисан терано 1 2.4

    Здравейте колеги търся си джип бях се засилил към опел фронтера 2.0и спорт но ми изпада от едни възрастни хора нисан терано 1 много запазено купе работи много добре колата искам ако може да ми кажете мнения като цяло че не съм запознат чух че озад бил с лсд диф незнам дали е така интересува ме как са от към проходимост разход гд информативно питам не че има огромно значение добри ли са за в гората

  • #2
    От: Мнения за нисан терано 1 2.4

    1. Не е сигурно че отзад е с LSD - има ги всякакви.
    2. Не гледай купето само - гледай шасито. Ако си намерил терано 1 с негнило шаси, замисли се по-често да пускаш тото.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      От: Мнения за нисан терано 1 2.4

      Колата колега е внесена и хората си я ползват 90% градско смисъл селско че са от село човека се занимава с селскостопанство и единствено е ходила по нивите в гората не е влизала огледах я доста добре шасите и е здраво купето и е здраво има единствено леко ръжда на задната чистачка

      Иначе като цяло проходими ли са добри ли са за гората защото един ми напълни главата че били едни от най лошите джипове за гора кал фронтерата била доста по добра предното вклучвало когато си иска нз какви са тея глупости но не съм наясно затова се допитвам

      Коментар


      • #4
        От: Мнения за нисан терано 1 2.4

        Фронтерата и Терано 1 са много близки, да не казвам почти еднакви като окачване и задвижване 4х4. Предното се включва по абсолютно един и същи начин. Ръчно, с лост и при твое желание, а не когато си поиска. Разлика има в това, че Фронтера има къса база, а Терано 1са само дълга (дори и тези с 3врати). За гора и кал може би е по-добре къса база, защото е по-маневрена. Това стига да можеш да преглътнеш никаквия багажник на късата Фронтера и неудобната задна седалка, тип пластмасова пейка.

        А най-важното при покупка на стар джип за малко пари е неговото състояние. Както и възможно най-малко ръжда. Ръжда се гледа, като легнеш отдолу и огледаш хубаво шасито от вътрешна страна (особено в задната част), праговете и дъното.
        Nissan Terrano 2,7 TDI

        Коментар


        • #5
          От: Мнения за нисан терано 1 2.4

          Първоначално публикуван от rockky95 Преглед на мнение
          ...един ми напълни главата че били едни от най лошите джипове за гора кал фронтерата била доста по добра...


          Тоя "един" какъв джип има, кара и поддържа?
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #6
            От: Мнения за нисан терано 1 2.4

            Преди имаше фронтера сега нищо

            Коментар


            • #7
              От: Мнения за нисан терано 1 2.4

              Първоначално публикуван от rockky95 Преглед на мнение
              Преди имаше фронтера сега нищо
              Е това изяснява доста работи.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X