Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Маркуч за охладител на автоматика - от къде в България

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Маркуч за охладител на автоматика - от къде в България

    Нещо такова търся - https://www.gatespowerpro.com/Comerg...uctID=32890018.

    Малко странно ми се вижда в тая система да има налягане 400psi/27bar, радиатора и не ми изглежда способен да издържи такова нещо. Но като гледам какви фитинги и маркучи е ползвал производителя като да има подготовка за големи налягания. И то не стига налягането ами и температура до 150 градуса. Отделно маркуча трябва да може да се хваща със скоби за водно съединение, т.е. не може да ем ного твърд или с метална оплетка.

    Та някой има ли идея от къде може да се вземе нещо такова в България?

  • #2
    От: Маркуч за охладител на автоматика - от къде в България

    Пробвай в ханза флекс .

    Коментар


    • #3
      От: Маркуч за охладител на автоматика - от къде в България

      Първоначално публикуван от gy6ter Преглед на мнение
      Пробвай в ханза флекс .
      +1, а 100m преди тях е "ПАПЕ", но маркучите са малко по-скъпи, та при който те кефи.
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • #4
        От: Маркуч за охладител на автоматика - от къде в България

        За съжаление такова нещо няма нито на едното нито на другото място съдейки по това което виждам на сайтовете им.

        Коментар


        • #5
          От: Маркуч за охладител на автоматика - от къде в България

          Зарежи сайтовете, ами утре им звънни. Имат всичко за хидравлики.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #6
            От: Маркуч за охладител на автоматика - от къде в България

            Скоро правих подобен маркуч на автомата- в обеля като завиеш от ломско наляво и от лявата страна има сервиз. Само маркуча занесох де. Даваш стария за мостра,кримпват ти нов за накрайниците и си готов.Има и на доста други места,не е само там.

            Коментар


            • #7
              От: Маркуч за охладител на автоматика - от къде в България

              Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
              Зарежи сайтовете, ами утре им звънни. Имат всичко за хидравлики.
              +1 , имат тефлонови и разни други . Със сигурност имат такива , които издържат на компресорно масло на 100 градуса и налягане 10 бара .

              Коментар


              • #8
                От: Маркуч за охладител на автоматика - от къде в България

                Първоначално публикуван от gy6ter Преглед на мнение
                +1 , имат тефлонови и разни други . Със сигурност имат такива , които издържат на компресорно масло на 100 градуса и налягане 10 бара .
                В повечето автомати температурата е около и над 100гр! Впрочем за какъв автомат иде реч?
                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                Коментар


                • #9
                  От: Маркуч за охладител на автоматика - от къде в България

                  Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                  В повечето автомати температурата е около и над 100гр! Впрочем за какъв автомат иде реч?
                  42RLE на JEEP. Нормалната температура е даже по ниска към 90 ама предупрежденията за висока темепратура почват над 120 а то баш тогава ще циркулриа течност към радиатора и маркуча трябва да издържи.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Маркуч за охладител на автоматика - от къде в България

                    Аз на моя автомат си сложих някакъв маркуч от магазин за авточасти. Пише на него, че издържа на масло, налягане до 10 бара и температаура до 180 гр. Отнчало течеше където са снадките с фитингите и мислех да ги нося да ги кримпват, но сложих по 2 скоби и за момента спи (вече втора година)...
                    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                    Коментар


                    • #11
                      От: Маркуч за охладител на автоматика - от къде в България

                      Внимавай със спането, че на моя така му смених маслото на автомата след изплюване на въпросният маркуч.
                      И щото ме дразни съм решил да му сложа отделен кулер и да си му завара месингови накрайници и медни тръби като се постопли.
                      Няма страшно в умирачката...
                      Страшното е да си жив!...

                      Коментар


                      • #12
                        От: Маркуч за охладител на автоматика - от къде в България

                        Пратих на лични телефон .

                        Коментар


                        • #13
                          От: Маркуч за охладител на автоматика - от къде в България

                          Мда, няма такъв маркуч нито в Папе нито в Ханза Флекс. Ако сваля цялата линия и им я занеса имат маркучи за тия условия с метлана оплетка които могат да кримпнат за нея. Но маркуч с такива характреистики който да може да се хване на щуцер със скоба, т.е. без метална оплетка, нямат.

                          Ще се чака от чужбина.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Маркуч за охладител на автоматика - от къде в България

                            Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
                            Внимавай със спането, че на моя така му смених маслото на автомата след изплюване на въпросният маркуч.
                            И щото ме дразни съм решил да му сложа отделен кулер и да си му завара месингови накрайници и медни тръби като се постопли.
                            Нема да мръдне.Колко мислиш е налягането в охладителя?
                            Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Маркуч за охладител на автоматика - от къде в България

                              Първоначално публикуван от jja Преглед на мнение
                              Мда, няма такъв маркуч нито в Папе нито в Ханза Флекс. Ако сваля цялата линия и им я занеса имат маркучи за тия условия с метлана оплетка които могат да кримпнат за нея. Но маркуч с такива характреистики който да може да се хване на щуцер със скоба, т.е. без метална оплетка, нямат.

                              Ще се чака от чужбина.
                              Е що не го занесеш, правят ти го, и на момента си го отнасяш ?!
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X