Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Антикотешки атрибути.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Антикотешки атрибути.

    Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
    Зависи от котките. На вилата комшията беше завъдил 2 котки които му носеха змиите да му ги покажат и му плашеха внуците. Изядоха гущерчетата в нашия двор гадовете, а много им се радвахме.
    Вярно е че има и такива котки, но те са много малко.
    А колегата не вярвам да му пречи да пробва за 1-2 лв(за змия).
    При мен действа на две различни места.

    Коментар


    • #32
      От: Антикотешки атрибути.

      Не са малко ,много са такива!Това е приспособимо животно и един много хитър хищник,относно змиите.За сега най-ефективното нещо е пускане на кучето да обиколи и маркира,поне си е с ваксина,а и ги лови без жал,понякога ,естествен подбор му викат.Не обичам да трепам животни,без супер ако се наложи,не че не съм го правил,все гледам ако може да се размине мазалото.Все пак не съм в гората,там може и да ги изпека....,ако нема друго...
      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

      Коментар


      • #33
        От: Антикотешки атрибути.

        Садиш китки розмарин и лавандула. Ако е градина, може да ръсиш комбинация от млян чер пипер, горчица на прах и канела, евентуално котаракът ще придобие навик да заобикаля мястото. Ако става дума за терен с плочки, циментирано и т.н. може да пръскаш с цитрусови аромати - взимаш от онези малки шишенца за ароматерапия, сагаш смес от вода и аромат в шише с пръскало и пръскаш терена.

        Коментар


        • #34
          От: Антикотешки атрибути.

          При експериментите бях поръсил колата с черен и лют червен пипер.... Не знам дали на котките им е лютяло докато се ближат, ама пак лежаха на колата върху пипера (и без да кихат гадините )
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • #35
            От: Антикотешки атрибути.

            И аз съм купувай от този сайт устройство за прогонване на мишки и не действаше. Явно са МНОГО Китайски. Разправях се доста време докато го върна. Трябваше да заплашвам с КЗК.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X