Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Антикотешки атрибути.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Антикотешки атрибути.

    Както става ясно от заглавието,интересувам се от нелетални средства ,които да отблъснат котки от определен не голям район.Става въпрос за системно припикаване на територи до един прозорец в къщи.Мога да ги гръмна ,но не искам ,интересува ме дали има някакъв препарат или химия която да ги гони ,освен кучето ,няма как да е нон-стоп пуснато из двора,иначе то си върши работата и отвреме -навреме ,някоя дава фира.
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

  • #2
    От: Антикотешки атрибути.

    Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
    Както става ясно от заглавието,интересувам се от нелетални средства ,които да отблъснат котки от определен не голям район.Става въпрос за системно припикаване на територи до един прозорец в къщи.Мога да ги гръмна ,но не искам ,интересува ме дали има някакъв препарат или химия която да ги гони ,освен кучето ,няма как да е нон-стоп пуснато из двора,иначе то си върши работата и отвреме -навреме ,някоя дава фира.
    Има електронни устройства,ползвам такова успешно вече 5 година.Гадините се бяха настанили като у тях си на едно диванче дето си пия кафето сутрин и жена ми беше залуднала да пере калъфи.Е това ги прогони завинаги,но си седи включено целогодишно.Гугълирай и ще го намериш,че вече не помня от кой сайт е.Моето е на 220 в.
    Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
    Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
    Враца

    Коментар


    • #3
      От: Антикотешки атрибути.

      Събери ги с малко валерианче,у един чувал и накъдето поискаш.

      Коментар


      • #4
        От: Антикотешки атрибути.

        Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
        Събери ги с малко валерианче,у един чувал и накъдето поискаш.
        Ше дойдат други.А и тия от чувала требва да ги трепам ,ще се върнат,а не искам да ги избивам.
        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

        Коментар


        • #5
          От: Антикотешки атрибути.

          Е нали го обсъждахме този въпрос в темата за припикаваните автомобили? Има препарати, които не са незабавно действащи като цианкалия, ама плавно отблъскват котките и кучетата ако си настоятелен..
          Мисля имаше и растения, които могат да вършат тази работа...
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • #6
            От: Антикотешки атрибути.

            Може да пробваш да напръскаш със сок от някакъв цитрус. Бягат.

            Най доброто решение е да завъдиш котарак.
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #7
              От: Антикотешки атрибути.

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение

              Най доброто решение е да завъдиш котарак.
              А, той маркира доста по-миризливо и си точи нактите по-агресивно.
              сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
              dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

              Коментар


              • #8
                От: Антикотешки атрибути.

                Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
                А, той маркира доста по-миризливо и си точи нактите по-агресивно.
                Като е твой е различно
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #9
                  От: Антикотешки атрибути.

                  Ако комшиите ги хранят , даже и от дъжд на вятър - честито - имаш си праид.
                  Няма да казвам какво мисля да направя щото една дузина прозащитници ще получат шок , инсулт , инфаркт и кокоша слепота едновременно.
                  Ама смятам да се оттърва тази година от тая сган.
                  Поне за тези които са СЕГА тук .
                  Ясно е ,че при тези условия ще има "приход от още много " , като има храна - ще има дивеч!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Антикотешки атрибути.

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    Като е твой е различно
                    Така е
                    сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                    dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                    Коментар


                    • #11
                      От: Антикотешки атрибути.

                      Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov Преглед на мнение
                      Има електронни устройства....Гугълирай.....
                      Открит съм за идеи!
                      Предпочитам това , срещу дране и продаване на котешки кожи.
                      Сподели!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Антикотешки атрибути.

                        Мисля да пробвам с разтвор от хлор за басейни ,но не с вода ,а с някакъв миещ препарат за да не изветрее бързо.
                        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Антикотешки атрибути.

                          Четох в другата тема, че продавали нещо специално което като се наръси и котките фАщали в друга посока.
                          Къде го продават, не се сещам, но май беше в зоомагазините.
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • #14
                            От: Антикотешки атрибути.

                            Първоначално публикуван от Rachido4x4 Преглед на мнение
                            Открит съм за идеи!
                            Предпочитам това , срещу дране и продаване на котешки кожи.
                            Сподели!
                            https://www.otrovi.com/ultrazvukov-u...eller-gardigo/ нещо такова.
                            Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                            Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                            Враца

                            Коментар


                            • #15
                              От: Антикотешки атрибути.

                              Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov Преглед на мнение
                              Това ако не е ментак може да става и за гората с/у по едри животинки.
                              Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X