Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Антикотешки атрибути.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Антикотешки атрибути.

    То уреда добре ,но сигурно ще дразни слуха и на кучето.
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

    Коментар


    • #17
      От: Антикотешки атрибути.

      В зоомагазина има препарат/спрей... Но явно доста бързо се отмива - докато не го налях в пръскалките да мирише активно и редовно при всяко миене на стъклото - котките ми редовно посещаваха въздуховода под чистачките
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • #18
        От: Антикотешки атрибути.

        За кола става ма това ми е под прозореца.Сега не се усеща ,ма през лятото ще е гадно.Мисля и за некъв макет на животно или някаква химия от ловджийски магазин.За сега ще е хлора.
        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

        Коментар


        • #19
          От: Антикотешки атрибути.

          Това нещо не мирише на нищо - спрей без никакъв мирис (поне според моето обоняние ) .... Под прозореца няма да се мие толкова лесно от дъжда колкото колата... Затова и си мисля, че може да е по-ефективно отколкото на колата - ще стои активно по-дълго...
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • #20
            От: Антикотешки атрибути.

            Ще пробвам и с тоя спрей.Благодарности.
            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

            Коментар


            • #21
              От: Антикотешки атрибути.

              Но не очаквай моментален ефект или пък котката като опарена да заобикаля мястото.... Явно просто ги дразни и малко по малко започват да заобикалят и избягват мястото.. Първите дни котките си спяха върху напръсканото Но е факт, че малко по малко (май бе седмица-две) започнаха да избягват колата и 'авариите' от ежедневие, практически изчезнаха изцяло...
              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

              Коментар


              • #22
                От: Антикотешки атрибути.

                Една изкуствена змия от джъмбо са по левче и няма да има помен от котки.
                Аз така ги прогоних на 100%

                Коментар


                • #23
                  От: Антикотешки атрибути.

                  Първоначално публикуван от Layer Преглед на мнение
                  Една изкуствена змия от джъмбо са по левче и няма да има помен от котки.
                  Аз така ги прогоних на 100%
                  Зависи от котките. На вилата комшията беше завъдил 2 котки които му носеха змиите да му ги покажат и му плашеха внуците. Изядоха гущерчетата в нашия двор гадовете, а много им се радвахме.
                  Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                  Телефон - в профила!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Антикотешки атрибути.

                    Относно
                    Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov Преглед на мнение
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180213_095614[1].jpg
Прегледи:1
Размер:405.7 КБ
ID:5781110
                    И Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180213_095638[1].jpg
Прегледи:1
Размер:346.2 КБ
ID:5781111
                    Ползата след 4 дни непрекъсната работа ...е
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180216_155811[1].jpg
Прегледи:1
Размер:749.5 КБ
ID:5781112
                    Та много ме съмнясва ползата от "този" уред ...

                    Коментар


                    • #25
                      От: Антикотешки атрибути.

                      Полза има, но очевидно е за продавача...
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • #26
                        От: Антикотешки атрибути.

                        Да ма прощаваш сватя ...
                        Ще мина на капани ....
                        ммм. някой да се интересува от котешки кожи ...на лични

                        Коментар


                        • #27
                          От: Антикотешки атрибути.

                          Хлор в никакъв случай, котките имат афинитет към хлора и ефекта ще е обратен. А за колегите с капаните, отровите, котешки кожи, пушкала и т.н., човека каза, че не иска да ги убива (със сигурност е повече ЧОВЕК от вас). Щеше да е мнооогоо по-лесно ако някои хора използваха енергията, изразходвана в действия, основани на комплексарски манталитет в нещо по-съществено и градивно, но уви ... има и такива, които всичко им пречи, най-много им пречи украшението над раменете Който се чувства засегнат ... ми да се засяга, страдам от тежка венерическа по този повод

                          Коментар


                          • #28
                            От: Антикотешки атрибути.

                            Първоначално публикуван от Mwb Преглед на мнение
                            ..А за колегите с капаните...котешки кожи.....основани на комплексарски манталитет....
                            Аз не искам да ги дера ...не искам и да ги убивам . Котките са много красиви и грациозни животинки . И не съм повече човек ....
                            В един момент ми писна да ми ръждясва вратата на гаража от маркирано, да ми е постоянно на лапички одрана другата кола . Като тръгна на път да ми смърди на котешка пикня в колата .
                            На минус 7 да карам с отворен прозорец 208 км -щото всичко смърди и не се трае ...
                            И съм комплексар толкова колкото ти си бил трезвен когато си си писал поста.

                            Все още търся вариант . Както и сами виждате - предпочитам хуманен вариант . Парите не са от особено значение в случая.
                            Единия вариант отпадна . Устройството от преди два поста се подарява - заедно с гаранционната карта .

                            Коментар


                            • #29
                              От: Антикотешки атрибути.

                              Здравейте,

                              Имам подобен проблем, само че с кучето на съсед(през 10 тина къщи живее от нас). Най нагло си оставя животното да си върши работа пред вратата. Тъй като не ми се занимава със стрелби, и други каубойски срещи от третия вид, спрял съм се на следния препарат. Не съм го ползвал засега - чакам пролетта. Зимата нямам проблем, явно съседа го мързи в студа да се разхожда.
                              За да не е реклама:
                              зелен гел против котки и кучета - това в гоглето ще изкара въпросния магазин най-отпред.

                              Надявам се да върши работа, ако някой колега го е ползвал да сподели.

                              Поздрави!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Антикотешки атрибути.

                                Котките мразят миризма на портокали - ако има откъде да се вземе нещо концентрирано и да се ръси с него... Пробвал съм с натъркване на коричка от портокал - на открито ги държи настрани ден-два ако е безветрено.
                                slivizasmet.blogspot.bg

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X